ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4769, 24 listopada 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


28 października 2020r. godz. 09:25, odsłon: 6067, Bolec.Info/UM/DUW
W bolesławieckim laboratorium 255 z z 640 testów w ciągu doby dało wynik pozytywny
Bolesławiec - Informacje: Dwie ofiary epidemii, 250 chorych w powiecie Karetka w Szpitalu Powiatowym w Bolesławcu (fot. Bernard Łętowski)

W szpitalu w Bolesławcu jest 83 chorych z koronawirusem, 3 osoby na obserwacji, 7 na OIT, 10 pod respiratorami. W ciągu minionej doby zmarły w szpitalu dwie osoby 76-letni mężczyzna i 68-letnia kobieta.

Trzy osoby hospitalizowane w szpitalu to mieszkańcy naszego powiatu, mamy 250 osób z koronawirusem w całym powiecie, 1165 jego mieszkańców przebywa na kwarantannie.

39,84 % wykonanych w ciągu minionej doby w naszym laboratorium test (dla mieszkańców całego regionu) dało wynik pozytywny. Tak wygląda udział testów pozytywnych w ogólnej liczbie wykonywanych w Bolesławcu w ostatnich tygodniach:

Więcej informacji wkrótce.


Przyłącz się do facebookowej grupy "Koronawirus w Bolesławcu - tylko WAŻNE informacje z terenu powiatu" , w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~Czerwonawy Rojnik   29 października 2020r. o 22:58

~Czerwonawy Rojnik

Postów:

To wiadome jest takie Kocham Bolec.Info enie o szopenie tylko glupek by im uwierzyl w ten wirus zgadali sie z inymi panstwami o epidemi zeby wy krec ac w pien emerytow i nie tylko pszeludnienie ludzi jest i czeba wy krec ac polowe dlatego juz od dawna to knuli z ptasiema grypami i tp.a teraz wirus tak przez ich zwany czyli normalna nasza zwykla grypa morduje nas i gdzie tu szukac pomocy

Zastosowana autokorekta
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

reklama Plus zaprasza
reklama Zapraszamy