ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4907, 8 maja 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


20 kwietnia 2021r. godz. 12:42, odsłon: 2730, Bolec.Info
Mieli szczepić 1500 do 1800 osób dziennie, szczepią 200 do 600. Dostają za mało szczepionek.
Bolesławiec - Informacje: Szczepionek jest za mało Punkt szczepień w Bolesławcu (fot. Bernard Łętowski)

- Dostajemy około 1500 szczepionek na tydzień a teoretycznie moglibyśmy tyle ludzi szczepić dziennie - mówi dla Bolec.Info starosta bolesławiecki, Tomasz Gabrysiak. - Więcej szczepionek możemy dostać na początku przyszłego tygodnia.

- Jesteśmy przygotowani do większej ilości szczepień, ale czekamy na szczepionki - Marek Stefanik, koordynator szczepień SP ZOZ w Bolesławcu. 

Punkt szczepień w hali I LO działa od 12 kwietnia. Zaszczepiono tam dotychczas ponad 2000 osób, wczoraj aż 600. Obecnie na szczepienia są zapraszani zarejestrowani chętni do rocznika 1968. Obecnie dostępne są szczepionki Astra Zeneca oraz Pfizer.

Szczepienia odbywają się w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00. Do szczepienia można rejestrować się telefonicznie pod numerem  telefonu 75 738 02 03.

Przed przybyciem na szczepienie warto wypełnić „Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19”, który jest do pobrania na stronie:  https://www.gov.pl/web/zdrowie/komunikat-o-miejscu-pobrania-kwestionariusza-wstepnego-wywiadu-przesiewowego-przed-szczepieniem-osoby-doroslej-przeciw-covid-19 . Kwestionariusz jest również dostępny w Punkcie szczepień.

Powiatowy Punkt Szczepień Masowych dysponuje parkingiem przy hali sportowej I LO oraz parkingiem na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 (dawne gimnazjum nr 2) przy ul. Bielskiej. 


Przyłącz się do facebookowej grupy "Koronawirus w Bolesławcu - tylko WAŻNE informacje z terenu powiatu" , w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~~Ciemnopopielata Golteria   21 kwietnia 2021r. o 19:29

~~Ciemnopopielata Golteria

Postów:

Co robi nierząd PiS? I inni przy okazji :)


Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

reklama Oferta pracy: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych – Rena Polska - Wykroty, Dolnośląskie