Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
REKLAMA Liceum Pijarskie zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Egzamin z matematyki, królowej wszystkich nauk

~Jasnolawendowy Kiścień 5 maja 2021r. o 10:17
Trzymam za budowlańców kciuki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawoczerwona Brzoza 5 maja 2021r. o 12:04
Teraz mature to by Pies zdał zaocznie .To co kolejne rzady zrobiły z edukacją to woła o pomste . Wszytkie chca być królowymi życia bez specjalnego wysiłku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Kopytnik 5 maja 2021r. o 13:00
~Rdzawoczerwona Brzoza napisał(a): Teraz mature to by Pies zdał zaocznie .To co kolejne rzady zrobiły z edukacją to woła o pomste . Wszytkie chca być królowymi życia bez specjalnego wysiłku .


Przyznaję Tobie rację.Wyrasta nam kolejne pokolenie pseudointeligentów, którzy często po ukończeniu szkoły, nie sięgną po książkę ani gazetę, obojętnie w jakiej postaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
Pannazdzieckiem 6 maja 2021r. o 3:26
A ja tam matury nie mam ... z wolnego wyboru . Mam za to Kwiat Życia za awatar . Symbol Świętej Geometrii :D ... i jeszcze jedno piwo do wypicia :D

Drodzy Maturzyści i Maturzystki , proszę Was .... papier to nie wszystko ... szukajcie wiedzy :)

Kto jeśli nie Wy ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy do salonu Renault!