ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4704, 20 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Oczyszczacz powietrza dla alergika

Treść posta:
A ja polecam: Bio4Fresh - naturalny oczyszczacz powietrza. "Bez chemii i bez zapachu
Większość odświeżaczy powietrza i deodoryzatorów zawiera substancje chemiczne. Bio4Fresh jest całkowicie naturalny, nie zawiera żadnych składników chemicznych i jest produktem bezzapachowym i dlatego nie maskuje nieprzyjemnych zapachów innymi, tylko usuwa je.

Doskonały dla dzieci i osób z alergiami
Dzięki swojej bezzapachowemu i naturalnemu pochodzeniu Bio4Fresh jest całkowicie nieszkodliwy, nietoskyczny i bezpieczny dla wszystkich, gdyż nie emituje żadnych substancji chemicznych do otoczenia i środowiska. Można go bezpiecznie stosować wokół dzieci; jest też bardzo polecany dla osób szczególnie wrażliwych, dotkniętych różnymi alergiami lub innymi podobnymi problemami.

Bez bakterii i grzybów
Bio4Fresh nie tylko eliminuje nieprzyjemne zapachy, ale reguluje też poziom wilgotności powietrza, hamuje rozwój bakterii i grzybów.

Jonizacja powietrza
Bio4Fresh zwiększa w swoim otoczeniu ilość dobroczynnych i przyjaznych dla zdrowia jonów ujemnych. Pełnią one m. in. rolę przeciwulteniaczy, które wiążą w naszych organizmach np. utlenione rodniki powstałe w wyniku przemiany materii i mogą przyczyniać się do mutowania DNA komórek, powstawania nowotworów i starzenia się.


Bio4Fresh pochodzi ze Słowenii. Został opracowany przez firmę zajmującą się opracowywaniem naturalnych i ekologicznych produktów i innowacyjnych rozwiązań związanych z oczyszczaniem wody i powietrza.

TECHNOLOGIA

Bio4Fresh składa się z naturalnych minerałów wulkanicznych o strukturze przestrzennego mikroporowatego plastra miodu lub grzebienia, zbudowanej z cienkich, połączonych ze sobą kanalików i porów. Posiadają one ogromne możliwości absorpcyjne i desorpcyjne bez udziału jakiejkolwiek reakcji chemicznej czy zmiany swojej struktury. Minerały te są poddawane specjalnemu, opatentowanemu procesowi, który dodatkowo aktywuje i zwiększa te właściwości.

Jak to działa?

Efekt magnesu
Większość zapachów oraz cząsteczki kurzu i alergenów są naładowane dodatnio. Minerały Bio4Fresh z kolei mają ładunek ujemny i dzięki temu jak magnes przyciągają do siebie cząsteczki zapachów, wilgoci i alergenów i jak gąbka wchłaniają do swoich kanalików i porów. Potrafią one w ten sposób wchłonąć aż do 65% swojej własnej wagi cząsteczek zapachów, wilgoci i innych mokrych substancji.

Naturalnie inteligentny
Bio4Fresh współdziała z otoczeniem w sposób inteligentny i wzajemny, ponieważ potrafi cały czas utrzymać poziom 45% wilgotności względnej. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przypadku, gdyby minerały wchłaniały wilgoć całkowicie, powodowałoby to np. w lodówce - zepsucie się przechowywanej w niej żywności lub przy użyciu do obuwia - przesuszenie skóry naszych butów.

Bio4Fresh – pożegnaj na zawsze nieprzyjemne zapachy
Dzięki Bio4Fresh nieprzyjemne zapachy w Twoim domu przejdą do przeszłości. Bio4Fresh bowiem usuwa nieprzyjemne zapachy i jednocześnie utrzymuje optymalny poziom wilgotności, gdziekolwiek jest używany. Pochłania on zapachy pochodzące z gotowania, śmieci i odpadków, dymu papierosowego, potu, zapachy odzwierzęce, farb i lakierów, uryny, formaldehydu, ścieków i kanalizacji i wiele innych niechcianych zapaszków w domu i poza domem.

Działa gdzie tylko chcesz i kiedy tylko chcesz
Bio4Fresh można używać w całym domu: w kuchni, toalecie, łazience, salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, pralni, spiżarni, w garderobach i szafach, w pojemnikach na śmieci i odpadki, a także w samochodach, przyczepach, domkach letniskowych i na łodziach.

Bio4Fresh można też zabierać ze sobą do biura, gdzie rozprawi się z biurowymi nieprzyjemnymi zapachami, zanieczyszczeniami i alergenami, w tym szkodliwymi chemikaliami z drukarek i tonerów. Będzie też doskonałym towarzyszem podróży, ponieważ można używać go w swoim pokoju w hotelu, w wynajętym samochodzie i przewozić w walizce w swoich butach.

Szybki i prosty w użyciu Bio4Fresh jest naprawdę prosty w użyciu. Trzeba tylko wyjąć go z folii ochronnej i powiesić lub położyć saszetkę jak najbliżej źródła nieprzyjemnego zapachu i, jeśli to możliwe, w pozycji umożliwiającej wokół niej naturalną cyrkulację powietrza.

Saszetka rozpoczyna pochłanianie zapachów od razu i działa do 3 miesięcy. Dla utrzymania najlepszej skuteczności pochłaniania zapachów zaleca się raz w tygodniu wstrząsnąć saszetką.

Generalnie należy stosować jedną saszetkę Bio4Fresh na do 15 m2 powierzchni. Jeśli jednak pomieszczenie jest większe lub zapachy są intensywne, zaleca się jednoczesne użycie dodatkowych saszetek. Więcej informacji na temat ilości i sposobu rozmieszczania saszetek Bio4Fresh w kontakcie e-mailowy ze sklepem.

Po wykorzystaniu saszetki jej zawartość należy wysypać do pojemnika na odpadki organiczne lub wysypać ją do kompostownika, ponieważ wzbogaca i przyspiesza kompostowanie. Samą pustą saszetkę należy wyrzucić do pojemnika na plastiki przeznaczone do recyklingu.


Gdzie używać Bio4Fresh?

Bio4Fresh, mimo że jest całkowicie naturalny, bardzo praktyczny i prosty, to posiada bardzo szeroki zakres zastosowań.

Bio4Fresh w naszym domu

w kuchniach, salonach, garażach, piwnicach, spiżarniach i innych pomieszczeniach: usuwa zapach dymu tytoniowego, zapach gotowania, zapachy pochodzące od zwierząt, zapachy perfum, barwników, farb, lakierów, chemikaliów i inne nieprzyjemne zapachy
w łazienkach, toaletach i pralniach: usuwa zapach brudnej bielizny, prania, uryny i inne nieprzyjemne zapachy, wiąże nadmierną wilgoć oraz hamuje rozwój bakterii i grzybów
w sypialniach i pokojach dziecięcych: utrzymuje czystość i świeżość powietrza, zmniejsza ilość alergenów i reguluje poziom wilgotności powietrza
w garderobach, szafach, szufladach, torbach, pudłach, walizkach: usuwa zapach dymu tytoniowego, perfum, stęchlizny, zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów, zmniejsza poziom wilgoci
w lodówkach i zamrażarkach: usuwa zapach żywności i utrzymuje optymalny poziom wilgotności; przedłuża świeżość i czas przechowywania żywności oraz zmiejsza pobór energii urządzeń
meble, tapicerka, dywany i wykładziny podłogowe: usuwa zapach formaldehydu, szczególnie z nowych mebli i inne nieprzyjemne zapachy, pochłania nadmierną wilgoć, hamuje rozwój bakterii i grzybów
obuwie: usuwa zapach potu i nadmierną wilgoć, hamuje rozwój bakterii i grzybów
rzeczy sportowe i turystyczne: usuwa zapach potu i nadmierną wilgoć, hamuje rozwój bakterii i grzybów
pojemniki na śmieci: usuwa nieprzyjemny zapach śmieci i odpadków, zmniejsza ilość insektów
kompost: przyspiesza kompostowanie i zwiększa wartość kompostu
w samochodach: reguluje poziom wilgotności, usuwa zapach dymu tytoniowego, perfum i inne nieprzyjemne zapachy
w przyczepach kempingowych i na łodziach: reguluje poziom wilgotności, usuwa zapachy gotowania, dymu tytoniowego, stęchlizny i inne nieprzyjemne zapachy
w domkach letniskowych: oczyszcza powietrze, usuwa zapach stęchlizny, farb i lakierów, formaldehydu, uryny, śmieci i odpadków; reguluje poziom wilgotności, usuwa zapachy gotowania, dymu tytoniowego i inne nieprzyjemne zapachy, hamuje rozwój bakterii i grzybów oraz pleśni
w biurach: usuwa zapach dymu tytoniowego, perfum, kosmetyków, barwników, chemikaliów np. z drukarek i tonerów i inne nieprzyjemne zapachy
Jak stosować? Bio4Fresh jest praktyczny i bardzo prosty w użyciu. Jak tylko wyjmie się go z folii ochronnej opakowania, saszetka staje się aktywna i jak gąbka rozpoczyna pochłanianie zapachów oraz wilgoci.

Dla uzyskania maksymalnej efektywnosci saszetkę należy umieścić jak najbliżej źródła zapachu i w pozycji umożliwiającej wokół niej naturalną cyrkulację powietrza.

Dla utrzymania jak najlepszych rezultatów pracy Bio4Fresh zaleca się raz na tydzień wstrząsnąć saszetką. W ten sposób będzie ona działać do 3 miesięcy, w zależności od intensywności zapachów, ilości wilgoci oraz wielkości pomieszczenia. Normalnie jedna saszetka powinna wystarczyć dla pomieszczenia o powierzchni do 15m2."

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Mrowka zaprasza
reklama Zapraszamy
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.