ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4739, 25 października 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Spektakularne kariery

Treść posta:
Pant Emil Zając to w końcu żaden szarak. Ma zawsze oczy szeroko otwarte i uszy postawione do góry a będąc kompetentną osobą natychmiast interweniuje.
Jakiś czas temu zadzwonił na tel. ALARMOWY 997 /rozmowy są nagrywane/ przedstawiając się jako K-t Straży Miejskej i zażądał od dyżurnego policji wysłania patrolu interwencyjnego do parku przy ul. Kubika bo łabędż wyszedł z wody i chodzi po alejce. Rozpytany Pan Zając oświadczył iż zwierzę to nie zagraża w żaden sposób ludziom,wobec czego został poinformowany iż są ważniejsze sprawy i nie ma podstaw do angażowania policji . Ewentualnie jako Komediant Straży Miejskiej może w końcu skierować patrol podległych mu służb choć zapewne mają dużo ważniejsze sprawy na głowie. W odpowiedzi dyżurny KPP Bolesławiec usłyszał że jest niedziela i jego ludzie mają wolne.
W stosunku do dyżurnego policji z uwagi na złożoną skargę przez Pana Komedianta Emila Zająca wszczęto postępowanie dyscyplinarne. Dzisiaj już nie pracuje i wyprowadził się z tego uroczego miasta Bolesławiec. Nie mniej jednak pozdrawia młodą, inteligentną, ambitną przyszłą kadrę która prawdopodobnie będzie władać tym pięknym miastem z którego niestety coraz więcej ludzi ucieka.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy
reklama Fiege - praca !