ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4849, 6 marca 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama MARPOL zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Jurek Owsiak zakażony

Treść posta:
qwx z kilkoma Twoimi wypowiedziami się zgadzam , wypowiedź tego lekarza z Hamburga wysłuchałem w całości jeszcze na wiosnę , nie przekonują mnie jego teorie spiskowe , ogólnie sceptycznie podchodzę do takich teorii .
Nic nie chwalę tylko w przeciwieństwie do Ciebie wiem w jakiej rzeczywistości żyjemy .
Zgoda , mandaty były nielegalne , ja wiedziałem kiedy nieposłuszeństwo obywatelskie w stosunku do władz powinno mieć miejsce Ty masz z tym problem .
Janusz w jednej z rozmów z nim powiedział że to my sami nakładamy na siebie to o czym piszesz , kim są parlamentarzyści jak nie naszymi reprezentantami .
Przejdzie ustawa sam sobie nakażesz maskę lub zapłacisz legalny dwukrotnie wyższy mandat .
Cieszył się będę jak wszyscy będziemy nosili maseczki i jak dzięki temu że znacznie zostanie ograniczona populacja wirusa wszyscy je zdejmiemy .
Jak nie wiesz co znaczy Solidarność to nie używaj tego słowa . Jan Paweł II w jednym z kazań powiedział - Solidarność to jeden z drugim , Solidarność to wszyscy razem .
To że wszystkie wirusy mutują , żadna nowość dlatego naj wpierw wyodrębniono z jakim szczepem mamy do czynienia aby w ogóle rozpocząć poszukiwanie leków i szczepionki .
Daj sobie spokój z grypą , na którą są szczepionki , ja z nich nie korzystałem już raz pisałem jak zachorowałem na grypę wystarczył lekarz domowy i odpowiednie leki .
Jeżeli ktokolwiek porównuje obecną sytuację z represjami stanu wojennego to nie wiem czy się śmiać czy płakać .
Więzienia na szczęście udało mi się uniknąć , poza kilkoma zatrzymaniami na 48 godz. i wysokim kolegium za jedną własnoręcznie napisaną ulotkę która znaleźli w czasie zatrzymania i rutynowej kontroli .
Po Twoim wpisie wnioskuję że jesteś młodym człowiekiem nieobeznającym historii lat PRL i terroru komunistycznego .
Dopisane 21.10.2020r. o godz. 17:01:

Janusz , potwierdzam Ty to powiedziałeś ja przyznałem że masz rację bo tak samo twierdzę , jak już napisałeś że wczoraj się spotkaliśmy to znajdziesz jeszcze jedno co powiedziałeś w innym moim wpisie , tam zaznaczyłem że to Twoje prawdziwe twierdzenie .Dopisane 21.10.2020r. o godz. 17:04:

P.S. do qwexa -- Janusz w jednej z rozmów z nim powiedział że to my sami nakładamy na siebie to o czym piszesz , kim są parlamentarzyści jak nie naszymi reprezentantami .
Przejdzie ustawa sam sobie nakażesz maskę lub zapłacisz legalny dwukrotnie wyższy mandat .

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy