ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4712, 28 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Wideo10 czerwca 2017r. godz. 15:44, odsłon: 15925, Bolec.Info
Uroczysta Gala z okazji 70-lecia I LO w Bolesławcu ze znakomitą częścią artystyczną.
Bolesławiec - Informacje: Trwa Zjazd Absolwentów I LO Występ podczas gali z okazji 70-lecia I LO (fot. Bernard Łętowski)

O godzinie 11.00 rozpoczęła się uroczysta gala z okazji 70-lecia w I LO w Bolesławcu i V Zjazdu Absolwentów. 

Przed galą spytaliśmy czworo absolwentów o ich wpsomniania ze szkoły oraz powody przyjazdu na 70-lecie. Oto co mówili:

Jej początek to znakomity spektakl muzyczny przygotowany przez uczniów pod okiem pani Irminy Nowak. Scena i aula zamieniły się w dworzec GŁÓWNY, na którym młodzi absolwenci czekali na pociąg do Bolesławca wraz z absolwentką sprzed lat jadącą na zjazd. Przeplatana piosenkami historia pokazująca emocje związane ze szkołą tuż po jej zakończeniu i dziesięciolecia później wzruszała, bawiła i potem, w części oficjalnej, była wielokrotnie komplementowana. Jedną z piosenek zaśpiewała Aleksandra Sozańska-Kut, która grała również na pianinie. Uczniowie szkoły śpiewali, akompaniowali a nawet tańczyli. We wspomnieniach ze studniówki poloneza wiódł nawet dyrektor Cezary Czernatowicz. Spektakl zakończyła owacja na stojąco okraszona łzami wzruszenia absolwentów i młodych artystów. 

Początek występu:

Fragment występu:Potem rozpoczęła się część oficjalna wraz z podziękowaniami, wspomnieniem historii szkoły w wykonaniu wicedyrektorki, Katarzyny Żak oraz składanim wyrazów wdzięczności i szacunku dla absolwentów, byłych dyrektorów i nauczycieli.

Portal Bolec.Info prowadził transmisję na żywo z część oficjalnej wydarzenia na Facebooku. Ten materiał możecie obejrzeć TUTAJ.

Wszyscy przybyli na uroczystości otrzymali wspaniałą publikację okolicznościową wydaną przez Grzegorza Matoryna zawierającą teksty wielu osób a powstałą przy współpracy z Muzeum Ceramiki w Bolesławcu.


Zobacz znacznie więcej zdjęć z gali na portalu Bobrzanie.pl.
 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4

ela   22 czerwca 2017r. o 14:03

ela

Postów: 1202

Wasza szkoła ma chyba stronę internetową. Tam zazwyczaj są takie ogłoszenia.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Marengo Kleome   9 września 2019r. o 22:28

~~Marengo Kleome

Postów:

A ja nie mam dobrych wspomnień z tej szkoły. Nic mi nie dała. Szkoła zbiera najzdolniejszych uczniów, którzy i tak uczą się sami i jedzie na ich ciężkiej pracy, nie dając wiele w zamian. Taka jest moja uczciwa opinia poparta doświadczeniem. Bez mydlenia oczu.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Sepiowy Rozmaryn   10 września 2019r. o 7:16

~~Sepiowy Rozmaryn

Postów:

Taki będzie świat wokół ciebie, jakim go sam stworzysz. Szkoła ci nic nie dała? A co ty dałeś tej szkole? Popatrz na uczniów, którzy brali udział w występach artystycznych. Oni tę szkołę będą dobrze wspominać, są aktywni, zauważalni w mieście. Nikt ich za rączkę nie prowadzi tylko otwiera możliwości a oni z nich korzystają. A ty co? Bo pani nie poprowadziła cię za rączkę? I słusznie, to nie przedszkole. Jeśli szkoła nie przygotuje uczniów do samodzielności to będą mieć pod górkę na studiach.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4

reklama Zapraszamy