ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4394, 15 listopada 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Odprawy celne
reklama UPC zaprasza

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


29 kwietnia 2019r. godz. 11:45, odsłon: 5619, Bolec.info
Warsztaty, ćwiczenia, sesje fotograficzne i odpoczynek
Bolesławiec - Informacje: Trening Miss Polonii Zgrupowanie Miss Polonia (fot. Wojtek Szoka/Tohu Studio)

Finalistki konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 już po oficjalnym zgrupowaniu, które odbywało się od wtorku do piątku w Świeradowie-Zdroju. Co się działo? Jakie atrakcje czekały na uczestniczki?

Pierwszego dnia zgrupowania czternastka finalistek zameldowała się w Hotelu Buczyński w Świeradowie-Zdrój i korzystała ze wszystkich udogodnień oferowanych przez hotel, aby zregenerować się i zebrać siły na udział w licznych wydarzeniach zaplanowanych na kolejne dni. Dziewczyny bawiły się też podczas ogniska integracyjnego podczas którego miały okazję lepiej się poznać i spędzić razem czas podczas wspólnej zabawy.

Drugi dzień wyjazdu obfitował w treningi, szkolenia i praktyczne warsztaty, które miały przygotować nasze kandydatki do jak najlepszego zaprezentowania się podczas Wielkiego Finału, który odbędzie się już 6 czerwca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Aby być w jak najlepszej formie finalistki rozpoczęły dzień od treningu na świeżym powietrzu przeprowadzonego przez siłownię Harder. Szkolenie z fryzjerstwa i kosmetologii przeprowadziły wrocławskie Salony Stylu, dzięki czemu nasze kandydatki mogły zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu pielęgnacji i stylizacji włosów oraz nauczyć się jak właściwie dbać o perfekcyjny wygląd swoich dłoni i brwi. O nauczenie dziewczyn podstaw makijażu dziennego i wieczorowego zadbała Ewelina Wasiukiewicz Make up & Brow Artist. Po warsztatach przyszedł czas na zwiedzanie Świeradowa-Zdrój - spacer po pięknym deptaku i wizytę w parku zdrojowym, którą nasze kandydatki połączyły z rozdawaniem zaproszeń na Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny napotkanym przechodniom. Drugi dzień zgrupowania został zakończony sesją zdjęciową w Hotelu Buczyński.

Mimo, że sesja zdjęciowa w hotelu trwała do późnych godzin nocnych, następnego dnia nasze dziewczęta z nowymi pokładami pozytywnej energii i dobrego nastawienia wyruszyły na kolejną sesję, tym razem w Stacji Kultury Świeradów-Zdrój. Trzeci dzień wyjazdu był przepełniony wrażeniami podczas poznawania przez finalistki ciekawych miejsc związanych z historią regionu. W Czarcim Młynie kandydatki zgłębiały tajniki pieczenia chleba, którym później częstowały gości podczas Wielkiego Dolnośląskiego Balu Charytatywnego. Poznały też legendę o Czarcie oraz miały okazję zwiedzić zabytkowe wnętrze młyna. Podczas wizyty w Izerskiej Łące odbył się fascynujący wykład z ekologii oraz astronomii. Finalistki mogły też przedpremierowo wypróbować nowoczesny, interaktywny hologram z pary wodnej na którym podziwiały zjawiskowe motyle. “Zależało nam na tym, aby poprzez zgrupowanie finalistek naszego konkursu zwrócić uwagę na Świeradów-Zdrój jako piękne miasto, pełne atrakcji oraz idealne do wypoczynku” - mówi Paweł Zabilski, z firmy FL Group.


Piątek minął pod znakiem intensywnych przygotowań do Wielkiego Dolnośląskiego Balu Charytatywnego. Nasze kandydatki od wczesnych godzin porannych szykowały się i witały tłumnie pojawiających się gości. Bal rozpoczął się o godzinie 17:00 od przywitania zaproszonych osób oraz przedstawienia fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, która od lat tworzy wrocławski przylądek Nadziei. Najważniejszym punktem wydarzenia była licytacja unikatowych przedmiotów takich jak koszulka z autografami zawodników Śląska Wrocław oraz gitara. Gwiazdą balu był finalista programu The Voice of Poland - Sami Harb.

Przypomnijmy, że w finalistką Miss Polonia 2019 woj. Dolnośląskiego jest bolesławianka - Natalia Maguder

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Szarobłękitna Azalia   30 kwietnia 2019r. o 0:55

~Szarobłękitna Azalia

Postów:

Na 4 zdjęciu od dołu wszystkie uczestniczki skupione i słuchają oprócz naszej Pani z lodów pod media expert.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Cynamonowy Ziarnopłon   4 maja 2019r. o 17:16

~Cynamonowy Ziarnopłon

Postów:

Hahahaha spadłem z krzesła. Pani z lodów
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1