ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4633, 11 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Cyfrowy Polsat zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


29 kwietnia 2019r. godz. 11:45, odsłon: 6081, Bolec.info
Warsztaty, ćwiczenia, sesje fotograficzne i odpoczynek
Bolesławiec - Informacje: Trening Miss Polonii Zgrupowanie Miss Polonia (fot. Wojtek Szoka/Tohu Studio)

Finalistki konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 już po oficjalnym zgrupowaniu, które odbywało się od wtorku do piątku w Świeradowie-Zdroju. Co się działo? Jakie atrakcje czekały na uczestniczki?

Pierwszego dnia zgrupowania czternastka finalistek zameldowała się w Hotelu Buczyński w Świeradowie-Zdrój i korzystała ze wszystkich udogodnień oferowanych przez hotel, aby zregenerować się i zebrać siły na udział w licznych wydarzeniach zaplanowanych na kolejne dni. Dziewczyny bawiły się też podczas ogniska integracyjnego podczas którego miały okazję lepiej się poznać i spędzić razem czas podczas wspólnej zabawy.

Drugi dzień wyjazdu obfitował w treningi, szkolenia i praktyczne warsztaty, które miały przygotować nasze kandydatki do jak najlepszego zaprezentowania się podczas Wielkiego Finału, który odbędzie się już 6 czerwca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Aby być w jak najlepszej formie finalistki rozpoczęły dzień od treningu na świeżym powietrzu przeprowadzonego przez siłownię Harder. Szkolenie z fryzjerstwa i kosmetologii przeprowadziły wrocławskie Salony Stylu, dzięki czemu nasze kandydatki mogły zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu pielęgnacji i stylizacji włosów oraz nauczyć się jak właściwie dbać o perfekcyjny wygląd swoich dłoni i brwi. O nauczenie dziewczyn podstaw makijażu dziennego i wieczorowego zadbała Ewelina Wasiukiewicz Make up & Brow Artist. Po warsztatach przyszedł czas na zwiedzanie Świeradowa-Zdrój - spacer po pięknym deptaku i wizytę w parku zdrojowym, którą nasze kandydatki połączyły z rozdawaniem zaproszeń na Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny napotkanym przechodniom. Drugi dzień zgrupowania został zakończony sesją zdjęciową w Hotelu Buczyński.

Mimo, że sesja zdjęciowa w hotelu trwała do późnych godzin nocnych, następnego dnia nasze dziewczęta z nowymi pokładami pozytywnej energii i dobrego nastawienia wyruszyły na kolejną sesję, tym razem w Stacji Kultury Świeradów-Zdrój. Trzeci dzień wyjazdu był przepełniony wrażeniami podczas poznawania przez finalistki ciekawych miejsc związanych z historią regionu. W Czarcim Młynie kandydatki zgłębiały tajniki pieczenia chleba, którym później częstowały gości podczas Wielkiego Dolnośląskiego Balu Charytatywnego. Poznały też legendę o Czarcie oraz miały okazję zwiedzić zabytkowe wnętrze młyna. Podczas wizyty w Izerskiej Łące odbył się fascynujący wykład z ekologii oraz astronomii. Finalistki mogły też przedpremierowo wypróbować nowoczesny, interaktywny hologram z pary wodnej na którym podziwiały zjawiskowe motyle. “Zależało nam na tym, aby poprzez zgrupowanie finalistek naszego konkursu zwrócić uwagę na Świeradów-Zdrój jako piękne miasto, pełne atrakcji oraz idealne do wypoczynku” - mówi Paweł Zabilski, z firmy FL Group.


Piątek minął pod znakiem intensywnych przygotowań do Wielkiego Dolnośląskiego Balu Charytatywnego. Nasze kandydatki od wczesnych godzin porannych szykowały się i witały tłumnie pojawiających się gości. Bal rozpoczął się o godzinie 17:00 od przywitania zaproszonych osób oraz przedstawienia fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, która od lat tworzy wrocławski przylądek Nadziei. Najważniejszym punktem wydarzenia była licytacja unikatowych przedmiotów takich jak koszulka z autografami zawodników Śląska Wrocław oraz gitara. Gwiazdą balu był finalista programu The Voice of Poland - Sami Harb.

Przypomnijmy, że w finalistką Miss Polonia 2019 woj. Dolnośląskiego jest bolesławianka - Natalia Maguder

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Szarobłękitna Azalia   30 kwietnia 2019r. o 0:55

~Szarobłękitna Azalia

Postów:

Na 4 zdjęciu od dołu wszystkie uczestniczki skupione i słuchają oprócz naszej Pani z lodów pod media expert.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Cynamonowy Ziarnopłon   4 maja 2019r. o 17:16

~Cynamonowy Ziarnopłon

Postów:

Hahahaha spadłem z krzesła. Pani z lodów
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!