ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4624, 2 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama ZSET Twoją szkołą!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Nasz patronat17 czerwca 2019r. godz. 23:36, odsłon: 1895, Football Academy / Bolec.Info
W niedzielę, 16 czerwca rozegranych zostało ponad 60 spotkań w ramach Mini Ligi Mistrzów Football Academy Bolesławiec.
Bolesławiec - Informacje: Mini Liga Mistrzów z Football Academy Mini Liga Mistrzów 2019 (fot. Football Academy Bolesławiec)

Turniej został rozegrany w kategorii U-7, a zespoły biorące udział w wydarzeniu wcieliły się w drużyny występujące podczas Ligi Mistrzów 2019 w zakończonym sezonie 2018/2019.

Prawie 150 zawodników z Bolesławca, Bogatyni, Żagania, Lwówka Śląskiego, Wrocławia, Pieńska, Gryfowa Śląskiego oraz Lubania, zmieniło swoje barwy na najlepsze europejskie kluby.

Rozgrywki prowadzone były na sześciu boiskach Ośrodka Wodno-Sportowego w Bolesławcu, na których mali piłkarze rozgrywali mecze w trzyosobowych składach. Po fazie grupowej część drużyn awansowała do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, a pozostali do fazy pucharowej Ligi Europy co pozwoliło nam wyłonić zwycięzców dwóch prestiżowych europejskich pucharów. 

W całym turnieju odbyło się ponad 60 spotkań, w których zawodnicy strzelili łącznie imponującą liczbę ponad 300 goli. 

Zwycięzcą MINI LIGI MISTRZÓW 2019 została drużyna Tottenhamu reprezentowana przez zawodników z Wrocławia, która w finale pokonała Benfice 7:2.

Zwycięzcą LIGI EUROPY 2019 została drużyna AEK Ateny reprezentowana przez zawodników z Pieńska, która w finale pokonała Barcelonę 1:1 (k 0:2).

Zawodnicy Football Academy Bolesławiec występowali jako Benfica Lizbona, Olympique Lyon, Borussia Dortmund, Club Brugge i AS Monaco - spisali się bardzo dobrze realizując założenia których uczą się na treningach, Warto dodać, że dla wielu zawodników był to pierwszy tak wielki turniej, na którym pokazali swoje umiejętności piłkarskie.

Football Academy dziękuje sponsorom Mini Ligi Mistrzów 2019, którzy po raz kolejny wyrazili chęć wsparcia młodych piłkarzy. Sponsorzy to Wędlinodrobex, Piekarnia JARMEN, GROSZEK - Sklep spożywczy z ulic Prusa i Cicha w Bolesławcu, Lody Marsjano Carrefour Bolesławiec.

Organizatorami imprezy byli Football Academy Bolesławiec, a współorganizatorem MOSiR Bolesławiec

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych akcji i wielu strzelonych pięknych goli, a rodzicom dziękujemy za gorący doping i pomoc w opiece nad drużynami!

Bolec.Info był patronem medialnym wydarzenia.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Pomarańczowobrązowa Aukuba   18 czerwca 2019r. o 7:13

~Pomarańczowobrązowa Aukuba

Postów:

Turniej byl tez na wyjezdzie w sobote t,j 15.06.19 dlaczego nie ma zdjec z tego wyjazdu?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama ZSET Twoją szkołą!
reklama Mrowka zaprasza