Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Darmowe rytuały saunowe w MZK
~~Jaskrawoczerwony Dyptam 27 czerwca 2019r. o 0:16
~~Brunatnofioletowa Funkia napisał(a): Po przekroczeniu niebezpiecznej dla życia temperatury wewnątrz autobusu, pojazdy takie nie powinny być dopuszczone w takim dniu do ruchu. Czy potrzeba tragedii?.


~~Brunatnofioletowa Funkia napisał(a): Po przekroczeniu niebezpiecznej dla życia temperatury wewnątrz autobusu, pojazdy takie nie powinny być dopuszczone w takim dniu do ruchu. Czy potrzeba tragedii?.


Tragedia będzie kiedy babcie nie dostaną się na umówioną wizytę u lekarza bo z powodu temperatur nie wyjechał autobus.
No i proszę Was, to nie jest Wrocław, że jedziesz autobusem nie wiadomo ile.
Dla porównania pasażerowie prywatnych przewoźników nie skarżą się do bolec.info że muszą jechać bez klimatyzacji w 40 osób nawet niekiedy pół godziny do swojego przystanku.

BŁAGAM REDAKCJĘ! POPRAWCIE TEN ARTYKUŁ! czytanie go przysparza takiego cierpienia jak leżenie na asfalcie przy plus 40 stopniach! literówki, składnia i to wszystko aż boli, chyba za gorąco macie również w redakcji, zwłaszcza że dziennikarstwo to trudny zawód:)

Już nie mogę się doczekać jak będziecie w styczniu pisać, że w komunikacji miejskiej jest zimno, i dacie żart o darmowych zabiegach kriogenicznych:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Puszkinia 27 czerwca 2019r. o 5:55
Czwartek godz 5.00 21 stopni, może być gorąco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Czosnek 27 czerwca 2019r. o 8:13
I to jest właśnie kiełbasa wyborcza! Nie ma nic za darmo. Musimy płacić.
Marek Pietraszkiewicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiana Malwa 27 czerwca 2019r. o 13:23
~~Brudnozielona Sałata napisał(a):
,,Piotr wyślij auta na wiochy ,miasto niech tupta ,chłopstwo będzie wdzięczne że za darmo dojedzie do cywilizacji'' .


Wiesz Brudnozielona Sałato, ta nazwa pasuje idealnie do Ciebie. Podejrzewam, że kisisz się całe życie w mieście i nie masz pojęcia jak wyglądają wioski i jak się na nich żyje. Jakim trzeba być idiotą, żeby tak pisać?. Jakim trzeba być sfrustrowanym człowiekiem, żeby tak pisać?. Ile trzeba mieć w sobie nienawiści do siebie samego i całego świata, żeby tak pisać?. Dlaczego gardzisz ludźmi ze wsi, czy doświadczyłeś od nas jakiejś krzywdy?. Pojedź na którąkolwiek wioskę i przekonaj się, że nikt nie będzie od Ciebie żądał ,, karty wieśniaka", żebyś np.: mógł bezpłatnie zaparkować samochód, skorzystać z basenu kąpielowego, nie płacąc drożej niż my płacimy, świetnie bawić się na wielu imprezach nie płacąc drożej za pyszne specjały niż my płacimy, itp. Mieszkam na wsi, mam piękny dom na 20 arowej działce, siedzę sobie w cieniu krzewu winogronowego, ekologiczne czereśnie prosto z drzewa mam w zasięgu ręki, słucham pięknego śpiewu ptaków, wieczorami cudownych koncertów żab, a za chwilę pójdę wykopać kilka ekologicznych ziemniaczków na obiad. Czyż według ciebie życie na wsi jest udręką, karą i brakiem cywilizacji? . Nie, proszę Pana/Pani. Mamy energię elektryczną, telefony, internet, dobre samochody, i zdecydowanie więcej spokoju i ciszy. Myślę, że niejeden mieszkaniec miasta chciałby żyć na wsi, świadczą o tym coraz częstsze ogłoszenia typu ,, kupię dom na wsi w zacisznym miejscu'. Znam wielu fantastycznych ludzi z miasta, nigdy nie wyrażali takich opinii o mieszkańcach wsi jak Pan/Pani. Cywilizacja już bardzo, bardzo,bardzo dawno temu dotarła do miast i na wioski, a do Ciebie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Grujecznik 27 czerwca 2019r. o 19:06
Bez przesady, codziennie jeżdżę autobusem i wcale nie jest tak źle. Bardziej daje ,,popalić" samo dojście na przystanek. W pracy mam jeszcze bardziej gorąco... Poza tym Bolesławiec nie jest aż taki duży żeby nie wiadomo ile się siedziało w tych autobusach. I wbrew pozorom dzięki otwartym oknom jest przynajmniej jakiś przewiew...Ponadto, jeśli ktoś naprawdę nie musi, nie powinien wychodzić w takie upały. Nie warto narażać zdrowia.

I dla ciekawostki.. Wczoraj (po godz 14) jechała w autobusie dziewczyna (coś ok 17-18 lat), nuty sportowe (pełne), spodnie dżinsowe (czarne) i w kurteczce z eko skóry (również czarnej, której nawet nie zdjęła)... Gapiłam się na nią jak na zwierzątko w zoo :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza