Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Być może…

29
Bernard 2 sierpnia 2019r. o 9:59
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a): Lijewska nigdy nie była sympatyczna!


Nie mam takiego wrażenia, raczej przeciwne. Tylko nie wiem czy kryterium doboru szefa placówki kultury o takim budżecie powinna być sympatyczność.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Wrzos 2 sierpnia 2019r. o 22:36
fobiek teraz to dołożyłeś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Żurawina 4 sierpnia 2019r. o 21:23
jakie to przemyślane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Nachyłek 5 sierpnia 2019r. o 22:22
Być może ...

Gdyby Papa nie strzelił focha to by była gliniada - wszak na zeszłoroczną miasto dało dokładnie tyle co proponowali papie.

Gdyby niesłusznie nie opluwano szefa ostatniej (przed przerwą) WOŚP - to byłaby WOŚP bez przerw.

Być może kiedyś Ty Bernardzie,razem z ekipą zaczniecie się zajmować tym na czym się znacie ale to nie jest dziennikarstwo bo wiesz dziennikarz to bardzo trudny zawód na przykład trzeba poprawnie i gramatycznie pisać a jak wiadomo piszecie raczej grafomańsko i błędnie w dodatku przeinaczając fakty..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza