Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Fiege - praca !
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gmina, która na surowcach leży
~~Ochrowa Diaskia 18 sierpnia 2019r. o 10:02
Surmin sprzedał Skarb Państwa w ramach programu Narodowych Funduszy Inwestycyjnych. Pracownik pracujący w zakładzie około 15 lat mógł; sprzedać swoje akcje za mniej więcej roczny zarobek. Dlatego pracownicy chętnie je sprzedawali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mahoniowy Pieris 18 sierpnia 2019r. o 14:33
I za ten mniej wiecej roczny zarobek mogli kupic uzywany, stary samochod. Pamietam ile dostal moj Tato po wielu latach pracy w Surminie. Dalej twierdze o upodleniu czlowieka przez komunizm, nie tylko robotnika ale inteligencji rowniez. Brak wiedzy , brak otwarcia gospodarki na rynki swiata , to powodowalo ze sadzilismy ze najlepiej wszystko sprzedac tym co maja wiecej pieniedzy.A my nie mielismy wiedzy, znajomosci jezykow i nie mielismy najwazniejszego -kapitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowa Diaskia 18 sierpnia 2019r. o 17:29
W przeciwieństwie do klinkierni Surmin rozwija się znakomicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotordzawa Gazania 19 sierpnia 2019r. o 18:29
Od dawna ich piasek nie spełnia norm, próby nie wychodzą i sprzedają gorszej jakości piasek a klijet jest robiony w butelkę. Wyworzą piasek do osiecznica i tam mieszają kombinują itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.