Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Podsumowanie „Sierpniowego weekendu”

~Zzieleniała Kalia 19 sierpnia 2019r. o 10:29
to dramat, cztery osoby zabite!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik 19 sierpnia 2019r. o 10:46
Pozdrawiam konkretnych panów policjantów, którzy wpadli wczoraj na sygnalizacjach pod wieżowiec Urzędu Miasta i zgarnęli typa co pewnie nafurany rządził. Podobało mi się rzut na maskę i do ciupy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaropopielaty Bratek 19 sierpnia 2019r. o 13:34
Byłem tam i widziałem, że to straż miejska przekazała gościa już zakutego w obrączki. Brawa dla służb!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zazieleniała Wiśnia 19 sierpnia 2019r. o 13:36
Jestem pod wrażeniem wczorajszej interwencji strażników miejskich. Naćpanego gościa, który przewrócił dziecko i na maxa się awanturował złapali,zakuli i przekazali policji. Szacun.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowy Cyprysik 19 sierpnia 2019r. o 14:30
Większość z was którzy piszą takie durne komentarze typu. O gościu nafurany lub naćpany. Ej większość z was jest pewnie pod wpływem białych proszków. Gratulujecie dalej swoim idolą z Zygmunta, których w szkole pozbawiali kanapek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gołębi Rokitnik 19 sierpnia 2019r. o 18:54
Karmelowy cyprysiku Ciebie w szkole mózgu pozbawili do tego stopnia, że nawet do ochrony biedronki byś się nie załapał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik 19 sierpnia 2019r. o 22:14
~Karmelowy Cyprysik napisał(a): Większość z was którzy piszą takie durne komentarze typu. O gościu nafurany lub naćpany. Ej większość z was jest pewnie pod wpływem białych proszków. Gratulujecie dalej swoim idolą z Zygmunta, których w szkole pozbawiali kanapek.
Ja dzięki tym z Zygmunta Augusta czułem się bezpiecznie bo widziałem w te święto kilka akcji z ich udziałem. Takich ćpunów i wypowiadających się jak ty omijam z daleka, boję się spotykać takich ludzi na swojej drodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy