ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4493, 22 lutego 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama SKOK Stefczyka zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Wideo5 października 2019r. godz. 12:00, odsłon: 3186, Bolec.info
- Bezpartyjni i Samorządowcy mają wizję rozwoju samorządów terytorialnych - mówi kandydat na posła Tomasz Gabrysiak.
Bolesławiec - Informacje: Gabrysiak: Polityka to gra zespołowa wywiad z Tomaszem Gabrysiakiem (fot. Wojtek Szoka)

Tomasz Gabrysiak, starosta bolesławiecki oraz kandydat do posła na Sejm RP z listy Bezpartyjni i Samorządowcy w tegorocznych wyborach parlamentarnych był gościem Kazimierza Marczewskiego w Redakcji Bolec.Info.

Tomasz Gabrysiak mówił, że polityka to gra zespołowa oraz że popiera prezydenta Piotra Romana w wyborach do Senatu. Mówił też o budowie dróg powiatowych, rozwoju PKS, szpitala.

W rozmowie poruszony także został temat wizji pracy szpitala. - Służba zdrowia w całym kraju jest niedofinansowana - mówi Tomasz Gabrysiak. - Idziemy do przodu. Szpital to sprawa życia i śmierci. Muszą się znaleźć pieniądze na utrzymanie i rozwój szpitala. Mamy lekarzy i zrobimy wszystko aby szpital się dynamicznie się rozwijał. Szkoła Specjalna została wyremontowana kosztem siedmiu milionów.Zaufajcie w wyborach tym osobom, które się sprawdziły - dodaje. 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 > >>

~~Łososiowa Mahonia   7 października 2019r. o 19:24

~~Łososiowa Mahonia

Postów:

Mi może polityka to gra zespołowa jak twierdzi Pan Starosta to czy ta zespołowość chroni przed popełnianiem głupot w tej polityce.?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Szafirowy Cedr   7 października 2019r. o 19:32

~~Szafirowy Cedr

Postów:

Polityka zobowiazuje do wypełnienia obietnic..jak w okresie wyborczym Pan przedstawiał! Gdzie Blok /Operacyjnyjakies słowo komentarzu?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ciemnoniebieska Trzmielina   8 października 2019r. o 4:47

~Ciemnoniebieska Trzmielina

Postów:

Jak sprawuje Pan Panie starosto nadzor nad podleglymi jednostkami? Poradnia psychologiczno pedagogiczna jedynawregionie to pożal się Boże zlepek różnej maści osób, ktore to o terapii dziecka np.z autyzmem mają pojęcie ale tylko w teorii. W poradni pomoce dydaktyczne promowane na filmiku na Yt z 2012 roku są nadal w eksploatacji! Nie ma pozadnej sali do integracji sensorycznej, nie ma terapeutiw. Co wiecej nikt nie stosuje srodkow dezynfekcyjnych jeśli dziecko mialo osobisty kontakt z zabawka.
No ale na to powiedzmy ma pan mniejszy wpływ. Ale strona internetowa? Pan wchodzil kiedykolwiek na nią (nie, bo po co)aktualnosci nastronie internetowej są z 2014! Mamy za chwile 2020rok. Pan wie ile w powiecie rocznie diagnozuje sie dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami? No nie bo skąd. A wie Pan gdzie rodzic szuka pomocy? Najpierw na stronach internetowych. No ale jesli u nas jedyną aktualną wzmianka jest ta o strajku a reszta z 2014 roku to oznacza, że kolejnej podległej sobie jednostki kontroluje Pan w sposób taki by służyła ona spoleczenstwu. Pewno papierki się zgadzają, ale jest jeszcze aspekt ludzki.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Szary Nachyłek   8 października 2019r. o 9:00

~~Szary Nachyłek

Postów:

Panie redaktorze, szpital zaliczył stratę jedynie za 2018 rok (jak ponad 80% szpitali w Polsce), a nie jak pan stwierdził: przynosi stratę od trzech lat. Warto sięgnąć do dokumentów źródłowych przed wywiadem.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Sepiowy Platan   8 października 2019r. o 18:44

~~Sepiowy Platan

Postów:

Są obecnie wazniejsze sprawy które są sukcesywnie realizowane, Pamietajcie ze to dopiero początek kadencji nowego p.Starosty i tak jest juz bardzo duzo zrobione.Co do obecnego tematu tylko potraficie nazekac prosze zapytac poprzedniego pana z poprzedniej kadencji.Do niego wnoscie pretensje
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Sepiowy Fasolnik   8 października 2019r. o 18:55

~~Sepiowy Fasolnik

Postów:

~~Sepiowy Platan napisał(a): Są obecnie wazniejsze sprawy które są sukcesywnie realizowane, Pamietajcie ze to dopiero początek kadencji nowego p.Starosty i tak jest juz bardzo duzo zrobione.Co do obecnego tematu tylko potraficie nazekac prosze zapytac poprzedniego pana z poprzedniej kadencji.Do niego wnoscie pretensje

Czy mógł byś podać jakiś przykład co dobrego zrobił nowy starosta ?//
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Karmelowopłowa Godecja   9 października 2019r. o 10:10

~~Karmelowopłowa Godecja

Postów:

Na posiedzeniu Komisji Statutowej Powiatu Bolesławieckiego mimo przewagi koalicji rządzącej przegłosowano wniosek o likwidację stanowiska Etatowego Członka Zarządu .W głosowaniu wyłamał się radny Strużyński z PIS i wniosek przeszedł stosunkiem głosów 3 do 2 .Teraz ciekawe jak zachowają się radni na Sesji ale raczej obronią Etatowego .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Granatowoczarna Metasekwoja   9 października 2019r. o 11:12

~~Granatowoczarna Metasekwoja

Postów:

~~Karmelowopłowa Godecja napisał(a): Na posiedzeniu Komisji Statutowej Powiatu Bolesławieckiego mimo przewagi koalicji rządzącej przegłosowano wniosek o likwidację stanowiska Etatowego Członka Zarządu .W głosowaniu wyłamał się radny Strużyński z PIS i wniosek przeszedł stosunkiem głosów 3 do 2 .Teraz ciekawe jak zachowają się radni na Sesji ale raczej obronią Etatowego .

No tak Pan Prezydent już jedną nogą w senacie więc obietnice są nie aktualne a etatowy może już szykować się do startu na stanowisko Prezydenta Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 > >>

reklama Hotel Garden zaprasza
reklama SKOK Stefczyka zaprasza