ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4631, 9 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony7 listopada 2019r. godz. 19:46, odsłon: 2523, Zlecony tekst
Do Wrocławia rokrocznie przybywa około 5 milionów turystów.
Bolesławiec - Informacje: Billboardy we Wrocławiu Billboardy we Wrocławiu (fot. )

Wrocław, stolica Dolnego Śląska, piąte, największe powierzchnią miasto w Polsce, czwarte pod względem liczby mieszkańców. Europejska Stolica Kultury z 2016 roku trzykrotnie znalazła się w pierwszej setce miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” oraz dwukrotnie w pierwszej setce najbardziej inteligentnych miast na świecie (smart city) w raporcie IESE Cities in Motion Index w tym w 2019 roku. Wszystkie te czynniki powodują, że do Wrocławia rokrocznie przybywa około 5 milionów turystów, co sprawia, że billboard we Wrocławiu może zostać dostrzeżony przez setki tysięcy odbiorców.

Wrocław z dużym potencjałem reklamowym

Bogata architektura miasta – zabytki z okresu od baroku aż po modernizm, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Unesco czy uznane za pomniki historii, uzupełnione zostały o nowoczesną zabudowę – Wrocławski Park Technologiczny, Dolnośląski Park Innowacji i Nauki oraz liczne galerie handlowe i centra rozrywki, przy których billboardy we Wrocławiu są doskonale wyeksponowane.  Wrocław, co wydaje się oczywiste jest tez miastem doskonale skomunikowanym – przebiegają przez niego trasy europejskie, drogi krajowe i wojewódzkie. Struktura sieci drogowej Wrocławia jest także silnie skoncentrowana w centrum miasta, dzięki czemu billboard we Wrocławiu może oddziaływać na wszystkich odbiorców – i tych przebywających jedynie w śródmieściu i centrum miasta, i tych przejeżdżających przez jego obrzeża. Bez względu na to, którą opcję wybiorą nasi klienci mogą być pewni, że ich billboard we Wrocławiu nie pozostanie niezauważony. Przykładowe rozmieszczenie reklam: citylighty i reklama typu billboard we Wrocławiu dostępne jest pod adresem: https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/wroclaw

Reklama w komunikacji miejskiej

Wrocław jest jednym z większych w Polsce węzłów kolejowych i ma połączenia z większością miast w kraju. Połączenia z innymi miastami gwarantuje także dobrze rozwinięta sieć połączeń autobusowych, a za komunikację wewnętrzną odpowiadają 23 linie tramwajowe. Tak rozwinięta sieć komunikacyjna stanowi ogromny potencjał reklamowy dla każdej firmy. Posiadamy ramki reklamowe w autobusach i tramwajach we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie oraz innych miastach w Polsce, dzięki czemu Twoja reklama ma szansę na codzienne docieranie do szerokiej, zróżnicowanej grupy odbiorców. Profesjonalne reklamy zewnętrzne stanowią nieodłączny element każdej skutecznej kampanii reklamowej i promocji produktów. Dzięki nim zaczyna on istnieć w świadomości masowego odbiorcy, marka przestaje być anonimowa i staje się rozpoznawana przez rzesze osób.  Billboard we Wrocławiu i inne formy reklamy zewnętrznej, które oferujemy: Citylighty, reklamy wielkoformatowe, reklamy w komunikacji miejskiej czy tramwajach to doskonała inwestycja. Citylighty są największą i najbardziej zauważalną prezentacją firmy. Dzięki zastosowaniu oświetlenia, spełniają swoją rolę w dzień jak i po zmroku. Reklama zewnętrzna daje  bardzo szerokie możliwości wyboru nośników, na których zostanie umieszczona i tym samym pozwala tworzyć atrakcyjne i przykuwające uwagę kompozycje.

Dynamiczna przestrzeń miejska Wrocławia  oferuje możliwość umieszczania reklam zewnętrznych w wielu różnych punktach, dzięki czemu zleceniodawca ma możliwość sprofilowania odbiorców, do których chce trafić swoją reklamą. Nie od dziś wiadomo, że jest ona dźwignią handlu, a inwestycja w billboard we Wrocławiu z pewnością zwróci się z nawiązką. Aby przyniosła oczekiwany skutek, należy ją w odpowiedni sposób zaprojektować i zaplanować jej rozmieszczenie w miejskim krajobrazie, dlatego warto w tej kwestii zaufać profesjonalistom.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Jaskrawozielona Szachownica   8 listopada 2019r. o 7:49

~Jaskrawozielona Szachownica

Postów:

A na zdjęciu Nowy York - ech redaktorzy wstyd to publikować.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Bakłażanowy Tytoń   8 listopada 2019r. o 11:19

~~Bakłażanowy Tytoń

Postów:

~Jaskrawozielona Szachownica napisał(a): A na zdjęciu Nowy York - ech redaktorzy wstyd to publikować.
Przecież to bolec.info ...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

ramaj   8 listopada 2019r. o 12:37

ramaj

Postów: 922

Chyba pomylił się Wam z Times Square
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Błękitna Czarnuszka   8 listopada 2019r. o 15:52

~~Błękitna Czarnuszka

Postów:

a ja do wrocka chciałem jechać ,oglądać
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ciemnobursztynowa Fasola   8 listopada 2019r. o 19:25

~~Ciemnobursztynowa Fasola

Postów:

Ładny ten Wrocław, taki amerykański xD
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

emem   9 listopada 2019r. o 8:08

emem

Postów: 4463

Może Wrocław kiedyś będzie wyglądał jak NYC ;-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Perłowoszary Brokuł   9 listopada 2019r. o 10:27

~~Perłowoszary Brokuł

Postów:

długo nie a potem wcale
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1