ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4665, 12 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tylko na Bolcu17 grudnia 2019r. godz. 09:20, odsłon: 1895, Bolec.Info
Wejściówki na trzecią edycję imprezy w Stodole rozeszły się w 26 minut. Ale są jeszcze dwie ostatnie!
Bolesławiec - Informacje: Wylicytuj bilety na Wedding Night i wspomóż WOŚP Uczestnicy After Wedding Party II (fot. Łukasz Popielarz)

Wskoczcie jeszcze raz w swoje ślubne stylówki i poimprezujmy razem w karnawale, przy okazji wspierając szczytny cel - tak zachęcają do udziału w charytatywnej imprezie w Stodole w Ołoboku organizatorzy - Katarzyna Szelejewska i Krzysztof Krzemiński, czyli DJ Jegomość.

W tym roku na trzecią edycję Wedding Night wejściówki wykupiono w 26 minut! Idea Wedding Night jest prosta - wyciągnij z szafy swoją ślubną kreację (a jeśli jej nie masz to zaszalej i ją skombinuj... chociażby z allegro czy aliexpres, nawet jeśli ślub masz dopiero w planach) i wpadnij do Stodoły w Ołoboku.Będzie świetne jedzenie i dobra muzyka (zadba o to m.in. Jegomość - didżej do wynajęcia)!

To unikatowa szansa, by znów poczuć się jak na swoim weselu... albo zrobić sobie próbę generalną przed swoim Wielkim Dniem. Na imprezie odbędzie się kwesta na leczenie i rehabilitację małej Zuzi - www.fundacjasercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/zuzanna-czarnecka.html

W cenie imprezka, oprawa muzyczna, catering, wiele innych smakołyków oraz niespodzianka przy bufetach! Zabierzcie ze sobą koniecznie pieniądze by wziąć udział w kweście i licytacjach! Wydarzenie odbędzie się osiemnastego stycznia 2020 roku!

Dwie ostatnie wejściówki można wygrać w licytacji na Allegro. Dochód z niej zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Link do licytacji jest tutaj: https://allegro.pl/oferta/podwojny-bilet-na-wedding-night-w-stodole-olobok-8782290577?fbclid=IwAR0XcKv7aOCgwqcX6BVpd8j8BcKYl51LoE3R8WD3vUMswD-8KyVYhzLFw8g

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~~Różowy Len   18 grudnia 2019r. o 7:50

~~Różowy Len

Postów:

Czy to prawda że koszty własne WOŚP wynoszą 40%?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zapraszamy
reklama Mrowka zaprasza
Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki Trwają przygotowania do Święta Ceramiki

Bolesławieckie Święto Ceramiki już od 19 sierpnia.