ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4827, 21 stycznia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Wideo11 stycznia 2020r. godz. 15:55, odsłon: 8888, Kazimierz Marczewski
Przed Sądem Rejonowym w Bolesławcu odbył się kolejny protest przeciwko uchwalanej ustawie 'kagańcowej".
Bolesławiec - Informacje: Popierali Prawo do pwaorządności poparcie protesty marszu tysiąca tóg. (fot. Kazimierz Marczewski)

Przed Sądem Rejonowym w Bolesławcu około sześćdziesiąt osób zebrało się aby poprzeć Marsz Tysiąca Tóg, który odbywa się w Warszawie. Manifestacja pod hasłem " Prawo do niezawisłości. Prawo do Europy". Zgromadzeni żądali wolnej Polski i niezawisłych sądów.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

~Jasnoturkusowa Czarnuszka   12 stycznia 2020r. o 9:39

~Jasnoturkusowa Czarnuszka

Postów:

Tu mamy przykład tej unijnej sprawiedliwości, jak widać w uni są równi i równiejsi
https://wiadomosci.wp.pl/przemoc-na-ulicach-francji-patryk-jaki-chcemy-debaty-dot-praworzadnosci-6466625730315905a
Kiedy do was dotrze, że ci ludzie bie walczą w obronie prawa tylko własnych stołków.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Pannazdzieckiem   12 stycznia 2020r. o 9:43

Pannazdzieckiem

Postów: 13599

~Złotożółty Głąbigroszek napisał(a): Sądów w obecnym kształcie bronić może tylko ... albo ktoś kto z sądem nigdy nie miał do czynienia i jest nieświadomy co się tam dzieje, co wyprawia kasta sędziowsko-adwokacka z ludźmi, jak się dogadują, jak się klepią po pleckach, jak sprzedają sprawy... A już w Bolesławcu to jest szczyt szczytów, adwokatka (marna ale jednak), z teściową i mężem zatrudnionymi w sądzie, pije kawusie z sędziną a ta potem wydaje wyrok przychylny jej klientowi-złodziejowi, przeciwko któremu zeznaje jednogłośnie 7 osób... Sędzia który orzeka w klapkach, lekceważąc wszystkichi wszystko, łącznie z miejscem gdzie się znajduje... To jest sąd? Z jednym się tylko zgadzam, tego nie należy reformować - to trzeba rozpieprzyć!


W zasadzie to się zgadzam , ale miałem ostatnio do czynienia z Panem Sędziom ... nazwiska nie wymienię , przy okazji Pana Janusza TEE .
Pan Sędzia był niezwykle obiektywny ... w Bolesławcu

Miejmy nadzieję , że takich będzie więcej .

Panie Sędzio , chylę czoła :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Bury Grzybień   12 stycznia 2020r. o 9:49

~Bury Grzybień

Postów:

Zebrani nie dowiedzą się z TVN jak właśnie spałowali sędziów we Francji. Tam też sędziowie protestują, w Polsce też, tyle że w Polsce dostają ochronę policji z moich podatków. To ja się pytam Panie Sas... skoro u nas blisko Białoruś i Turcja, to co jest we Francji? Aaa, no tak, tam rządzi lewacki prezydenci, to tam można... Zapomniał Pan że ludzie mają internet. To nie PRL, że się oglądało tylko jedno słuszne medium. Ludzie nie są głupi.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Pannazdzieckiem   12 stycznia 2020r. o 9:57

Pannazdzieckiem

Postów: 13599

Bo wiecie Bracia Lachy , i Wy Piękne Słowianki ... Jeśli Człowiek jest człowiekiem , to ma kręgosłup moralny i nic nie jest w stanie zniszczyć ... sprawiedliwości...

Chylę czoła Panie Sędzio :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Śnieżnobiały Nagietek   12 stycznia 2020r. o 10:13

~~Śnieżnobiały Nagietek

Postów:

~~Białawe Parzydło napisał(a):
~Jasnoturkusowa Czarnuszka napisał(a): , Strach pomyśleć co by się działo gdyby tacy do władzy sie dorwali.


Qrwa ,na takiego SUWERENA ja muszę pracować .Radiomaryjne prymitywne bydło wstało z kolan .I te pieniądze im się należały.


Wzorowy Polak: katolik, patriota...... ideał prezesa! Powiedzieli cos w TVPIS o marszu - że zły, to poszedł i powyzywał innych...malo wazne że nie do końca rozumie o co chodzi .Po promotorze marszu widać zagorzały, narodowy katolik.
Bezzębny jak prezes.
Facjaty nieskazone zadnym glebszym mysleniem ,uzywajace slow ktorych sami nie rozumieja.Oto wielki sukces Kaczynskiego i calego Pisu -przez 45 lat komuchy nie podzielily tak spoleczenstwa jak oni w zaledwie pare lat i to za przyslowiowe 30 srebrnikow.
No jak można nie gardzić takim ...stwem? Wyjdą takie stare niedouczone łajzy, nie wiedzą po co wyjdą i z katolicką miłością na mordach, zieją nienawiścią. Myślisz, że taki stary cep, da sobie coś wytłumaczyć?

Zastosowana autokorekta
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Kasztanowa Czereśnia   12 stycznia 2020r. o 10:29

~~Kasztanowa Czereśnia

Postów:

~Bury Grzybień napisał(a): Zebrani nie dowiedzą się z TVN jak właśnie spałowali sędziów we Francji. Tam też sędziowie protestują, w Polsce też, tyle że w Polsce dostają ochronę policji z moich podatków. To ja się pytam Panie Sas... skoro u nas blisko Białoruś i Turcja, to co jest we Francji? Aaa, no tak, tam rządzi lewacki prezydenci, to tam można... Zapomniał Pan że ludzie mają internet. To nie PRL, że się oglądało tylko jedno słuszne medium. Ludzie nie są głupi.


a co ?...we Francji Policja nie jest opłacana z podatków?...czyżby tam ''wypracowywała '' sobie wynagrodzenia?
Policja jest od tego by utrzymywać zasady obowiązującego prawa...

ta sama Policja -też z moich podatków- ochrania tych wrzeszczących bandziorów w kominiarkach na mordach ...wtedy ty nie podnosisz tu ''larum''

a to że mamy inne media niż jacusiowo -prezesową ''szczekaczkę '' to tylko plus ...
dzięki temu nie muszę oglądać ''zdradliwych ,kłamliwych mord'' wszelkiej maści holeckich ,rachoniów czy gmyzów ...

:)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Różowy Len   12 stycznia 2020r. o 11:18

~~Różowy Len

Postów:

~Jaskraworóżowa Miesiącznica napisał(a): Pan Novak pod sąd za złamanie ustawy z 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie

Nowak ze swoim kapeluszem w czasie hymnu to jedno. Ale byli tam też panowie, którzy zamiast stać na baczność to chronili swoje cenne jajka.
Elity, psia ich mać.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Biskupia Godecja   12 stycznia 2020r. o 11:43

~~Biskupia Godecja

Postów:

Nie dotrze to nigdy do tych ludzi. To lewactwo, które chce tylko rozrób i wrzasku, żeby Unia przyczyniała się do upadku tego rządu. Sędziowie walczą o wolność sądów, walczą żeby dalej robili co chcą i biednego uwalą jak tego chłopaka parę lat temu za kradzież wafelka w sklepie skazali, a sędziego, który ukradł 50 zł na CPN i cała Polska to widziała uniewinnili. To są właśnie wolne te sądy, a chodzą Kodziary i wrzeszczą, nie mają co w domu robić, ma emeryturę to idzie pokazać się, a i może parę złotych dostanie. w Warszawie takich tłumów wrzeszczących też nie było, kto daje na to pieniądze, że autokary z różnych miast jechały. Nie przystoi to sędziom wychodzić w togach na ulice i protestować, jakis Kodeks Etyki ich obowiązuje, ale jak widać oni sami są swoimi sędziami i dalej chcą robić co zechcą. jak to na portalach internetowych rząd jest atakowany przez sędziów, a niech ci co zarządzają pokażą wszystkie numery sędziów. Do dziś nie wiadomo jak skończyła się sprawa 2 sędziów z Nowej Soli, jechali pod wpływem alkoholu i spowodowali kolizję w Polkowicach, kierujący sędzia zbiegł z miejsca wypadku, a pasażer sędzia również nietrzeźwy powiedział, że był w szoku i nic nie pamięta. To następny przykład wolnych sądów. Idziesz po poradę do adwokata, przy zapłacie nie daje ci paragonu tylko pasa do szuflady. Wyłącznie chodzi im tylko o utrzymanie takiego stanu dalej.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

reklama Manpower - praca