ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4771, 26 listopada 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Plus zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Aktualizacja23 czerwca 2020r. godz. 01:21, odsłon: 3455, Bolec.Info/Rodzice Zosi Bojanowskiej
- Niewyobrażalne jest, ile doświadczyliśmy przez te wspólne 12 (sic!) dni zbiórki - rodzice Zosi
Bolesławiec - Informacje: Dzięki Wam Zosia pojedzie na operację! Zosia Bojanowska (fot. Rodzice Zosii)

Rodzice Zosi Bojanowskiej poinformowali nas o tym, że udało się zebrać pieniądze na operację dla  ich chorej córki. Operacja będzie przeprowadzona w Niemczech. Koszt tej operacji wynosi około 390 tys.zł. Redakcja Bolec.Info cały czas promowała tę akcję, a także dołożyła swoją "cegiełkę" do tej niezwykłej zbiórki.Pisaliśmy o tym między innymi  w artykułach  Pomóżmy Zosi Bojanowskiej i Wylicytuj dla Zosi reklamy w Bolec.Info

Dziękujemy wszystkim czytelnikom Bolec.Info, którzy wspomagali akcję za wielkie serce i udział w tej niezwykłej zbiórce. Mamy nadzieję, że operacja uda się i Zosia powróci do zdrowa. Życzymy jej tego z całego serca.

Poniżej list rodziców Zosi Bojanowskiej

Kochani,

Dzięki Wam Zosia pojedzie na operację! Udało się, mamy 100% !!!❤️❤️❤️❤️❤️

Wasza pomoc, udział w licytacjach, challenge'ach, wsparcie w każdej postaci były i są nieocenione. Za każdą dobrą myśl, każdy najmniejszy grosik DZIĘKUJEMY! Wspólnie kibicowaliście Zosi i mam nadzieję, że będziecie jej kibicować w dalszej walce.

Niewyobrażalne jest, ile doświadczyliśmy przez te wspólne 12 (sic!) dni zbiórki. Ile zwątpienia w pierwszych minutach, ile obaw, a później ile wzruszeń, dobrych emocji, pięknych słów, gestów, ile dobra. Jesteście wielcy! Wprowadziliście machinę w ruch, w bieg, w sprint! To było i jest piękne! Wystarczyło 12 dni… nie możemy nadal w to uwierzyć!

Nie byliśmy pewni, czy się uda… Bo prosić o pomoc jest o wiele trudniej, niż ją dawać. A my stanęliśmy przed Wami i musieliśmy się przemóc. Rodzic, by ocalić życie dziecka zrobi absolutnie wszystko.

Jesteście potężną siłą! Siłą 3709 osób o wielkich sercach, które zdecydowały się powalczyć, ocalić jedno malutkie. DZIĘKUJEMY! Jeśli nadal posiadacie energię i chęć, spożytkujcie ją, by pomóc innym ze swojej okolicy, województwa i nie tylko... Takich dzieci, osób jest wiele. My już wiemy, że będziemy chcieli nieść pomoc innym. Dobro wraca.

Dziękując nie możemy pominąć naszych kochanych Administratorów, którzy wspólnie z nami dbali o sprawny i zgodny z regulaminem przebieg licytacji: Justyna Świdkiewicz- Sadowska, Anna Bojanowska, Beata Wrzeszcz, Sylwia Bednarczyk, Justyna Groja, Kasia Greder, Klaudia So, Barbara Jelen, Olga Jóźwik-Pupa, Monika Czarnota, Adam Płotnicki, Którzy codziennie o 21.00 byli w pełnej gotowości.

Wszystkim Państwu, Wam, całej Grupie i każdemu z osobna – DZIĘKUJEMY!

Anna Bojanowska i Władysław Bojanowski

23 czerwca otrzymaliśmy kolejne podziękowania:

Szanowna Redakcjo, Przyjaciele, Znajomi, Mieszkańcy, Ludzie Dobrego Serca,

dzięki Wam Zosia pojedzie na operację! Udało się, mamy 100% kwoty potrzebnej do przeprowadzenia operacji w niemieckiej klinice, tj. 391 560,00zł.

 Wasza pomoc, udział w licytacjach, challenge'ach, wsparcie w każdej postaci były i są nieocenione. Za każdą dobrą myśl, każdy najmniejszy grosik DZIĘKUJEMY! Wspólnie kibicowaliście Zosi i mam nadzieję, że będziecie jej kibicować także w dalszej walce.

 Niewyobrażalne jest, ile doświadczyliśmy przez te wspólne 12(sic!) dni zbiórki. Ile zwątpienia w pierwszych minutach, ile obaw, a później ile wzruszeń, dobrych emocji, pięknych słów, gestów, ile dobra. Jesteście wielcy! Wprowadziliście machinę w ruch, w bieg, w sprint! To było i jest piękne. Wystarczyło 12 dni… nie możemy nadal w to uwierzyć.

 Nie byliśmy pewni, czy się uda… Bo prosić o pomoc jest o wiele trudniej, niż ją dawać. A my stanęliśmy przed Wami i musieliśmy się
przemóc. Rodzic, by ocalić życie dziecka zrobi absolutnie wszystko.

Jesteście potężną siłą! Siłą tysięcy osób o wielkich sercach, które zdecydowały się powalczyć, ocalić jedno malutkie. DZIĘKUJEMY! Wiemy, że dzieci, osób w podobnej sytuacji jest wiele. My już wiemy, że będziemy chcieli nieść im pomoc.
Dobro wraca.

Wszystkim Państwu i każdemu z osobna – DZIĘKUJEMY! - Agata i Władysław Bojanowscy

 

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Ognistoczerwony Kielichowiec   23 czerwca 2020r. o 1:55

~Ognistoczerwony Kielichowiec

Postów:

Brawo, brawo, bravissimo.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ciemnożółty Ligustr   24 czerwca 2020r. o 22:55

~Ciemnożółty Ligustr

Postów:

Z całego serca życzę Zosi i wam rodzice powodzenia! Wierzę ,że się uda wam pokonać chorobę Zosi
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy