ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4743, 29 października 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Lewicowa " kato-prawica "

Treść posta:
qwax_ napisał(a):

Obejrzałem i czego ma to dowodzić? Że oni są za banderowcami? NIE!
Więc wytłumacz mi ekspercie polityczny dlaczego to po.eby...
PS.
Zdradzisz na kogo będziesz głosował? Kto spełniał i spełnia Twoje oczekiwania...


z grubsza:
z wiki "Wartościami uznawanymi przez zwolenników prawicy za podstawowe wartości tejże ideologii są: wspieranie gospodarki wolnorynkowej, ochrona własności prywatnej, wstrzemięźliwość w reformach społeczno-gospodarczych i politycznych oraz szacunek dla tradycji i istniejącej hierarchii społecznej"

" wspieranie gospodarki wolnorynkowej" - nie ma takiej gospodarki, nie bylo i nie bedzie. nazwa wolny rynek, zostala stworzona dla concernow amerykanskich i one decyduja o tym, kto moze brac udzial na tym rynku. concerny decyduja na tym rynku o cenach, towarach i sankcjach. srodkiem platniczym jest dolar. jak trzeba byc zacofanym aby o tym nie wiedziec. konfederacja o tym nie wie, dlatego sa poj ebami.
"ochrona własności prywatnej," nie zauwazylem aby konfederacja bronila wlasnosci prywatnej jesli to nie jest wlasnosc bogatych lub koncernow, wolny rynek do tego sluzy. pis im podkradl to haslo i pokazuje skrajne przypadki https://www.tvp.info/46255229/kasta<;br />
"wstrzemięźliwość w reformach społeczno-gospodarczych i politycznych oraz szacunek dla tradycji i istniejącej hierarchii społecznej""
nie mozna byc wstrzemiezliwym w erze kiedy to swiat pedzi do przodu bo zawsze bedziemy na koncu. jesli konfederacja twierdzi ze kobiety sa mniej inteligentne od chlopow, co tez widac przy wystawieniu ich kandydatow, twierdzenie, ze niepelnosprawni, są kretynami i debilami nie ma nic wspolnego z naszymi tradycjami spolecznymi, odrzucanie swiadczen socjalnych, potwierdza to, ze sa poje bami bo kto zadba o slabszych. polityki nie maja to nie ma co im zarzucic, zaden zdowo myslacy nie holduje bandytow, ktorzy mordowali polakow. sa probanderowscy i nie maja zamiaru oskarzyc ukraincow za zbrodnie dokonane na polakach, wrecz przeciwnie, malo im w dupy nie wleza. o zydach i ustawie 447 pier dola do znudzenia, choc wiedza, ze nic nie zrobia bo nie maja zadnych szans, nie chcieli byc w senacie a w sejmie jest ich tez za malo, ale pojeby o tym nie wiedza.

nie bede na nikogo glosowal bo kandydatami sa same oszolomy. nikt mnie nie zmusi do glosowania na oszoloma.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy