ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4659, 6 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Temat zamknięty Strona 1 2 3 4 5 6 > >>

~~Mati   25 czerwca 2017r. o 21:51

~~Mati

Postów:

Chciałbym podzielić się z Wami historią o cenzurze w dniach dzisiejszych jaką stosuje portal ... i zachęcić do bojkotu tego portalu!
Otóż dnia 21.06.2017 przeczytałem na ww. portalu informację dotyczącą wypadku w powiecie z interwencją LPR (http://.../boleslawiec/wiadomosc/nyE/wypadek-w-powiecie-interwencja-smiglowca-lpr). Oburzyła mnie forma informacji, zamiast skupić się na konkretach (faktach) redaktor skupił się, w mojej opinii, na tym co "konkurencja" (Państwo) napisali źle/niewłaściwie/kłamliwie (jak zwał tak zwał). Postanowiłem wyrazić swoją opinię na ten temat w komentarzu. Niestety nie mam w zwyczaju robić zrzutów ekranu z zamieszczanych komentarzy, więc zmuszeni są Państwo uwierzyć mi na słowo co pisałem. Mianowicie napisałem komentarz w stylu: "Nie jestem miłośnikiem ani jednego ani drugiego portalu, ale wrażenie mam że autor tego posta zaraz popłacze się z powodu tego co napisał inny portal. Niedługo zobaczymy tu artykuły o tytule: "Godzina wypadku to 13:06 a nie 13:07 jak podaje konkurencja". Nie obchodzi mnie czytając informację o wypadku, co, kto i gdzie napisał. Interesują mnie fakty.". Kiedy po kilku godzinach wróciłem zobaczyć jak myślą inni czytelnicy moim oczom ukazał się mój komentarz, który mojego nie przypomina:
"Nie jestem miłośnikiem ani jednego ani drugiego portalu ale wrażenie mam, że autor tego posta dobrze zwrócił uwagę, że jego koledzy zmyślili obrażenia... Mnie obchodzi kto co i gdzie napisał. Ten portal jest lepszy, ma dużo fachowości...".
Musicie Państwo przyznać, że edycja moderatora poszła w niezbyt dobrym kierunku. Nie dość, że zmienił treść mojego komentarza o 180 stopni to jeszcze dodał do niego swoje 2 grosze... Przy mojej wypowiedzi nie ma w stopce wzmianki o edycji i powodzie edycji przez moderatora. Postanowiłem napisać kolejny komentarz w stylu: "To w tym złego, że zwie się dziennikarzem... A ten nie powinien być stronniczy. Chciałbyś słuchać wiadomości czy to z Polski czy ze świata z prywatnym komentarzem prowadzącego? Przecież to kpina! Dno i żenada!". Tym razem komentarz nie dodał się z automatu, zobaczyłem informację, że mój komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora. Już wiedziałem, że moderator go nie doda. A jednak, tyle że i tym razem moderator dodał swoje dwa grosze:
"To w tym złego, że zwie się dziennikarzem... A ten nie powinien być stronniczy. Chciałbyś słuchać wiadomości czy to z Polski czy ze świata z prywatnym komentarzem prowadzącego? Przecież to kpina! Dziennikarz podaje rzetelne informacje a nie zmyśla fakty o strachu na wróble i totalnym połamaniu kości Dno i żenada!"
Podobnie jak poprzednio nie ma co szukać informacji o edycji przez moderatora.
Oburzony tak mocną ingerencją w moje wypowiedzi postanowiłem napisać do redakcji ... gdzie zażądałem wyjaśnienia i sprostowania. Przy początkowej chęci pana Gwizdały do pomocy wydawało mi się, że sprawa zostanie wyjaśniona. Niestety jakie było moje zdziwienie gdy każdy kolejny mail o tego "redaktora" był nastawiony na atak... Do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi dlaczego moderator obrócił moje wypowiedzi o 180 stopni oraz dlaczego dodał do nich swoje wypowiedzi nie informując w komentarzu, że to właśnie czyni...
PRL i jegomoderacja, taki poziom w dniu dzisiejszym reprezentuje ten portal!

Zastosowana autokorekta
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~   25 czerwca 2017r. o 22:33

~~

Postów:

Wysiłek intelektualny niewyobrażalny. Teraz możesz spokojnie postawić klocka.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~stan   25 czerwca 2017r. o 22:33

~~stan

Postów:

Żałosny jesteś z tym lamencikiem-donosikiem.
Źle oceniasz jakiś portal to po prostu przestań go odwiedzać a nie skamlaj o tym na innym. :P
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~Anna   25 czerwca 2017r. o 22:59

~~Anna

Postów:

Też doświadczyłam analogicznych "interwencji" w moje wypowiedzi na "portalu". Treść była dostosowywana do potrzeb (?) "redaktorow", bez żadnej informacji przy poście o jego "moderacji " (de facto: zamianie sensu wypowiedzi).
Sporo osób (z tego, co wiem) profilaktycznie zaczęło robić zrzuty ekranu. Mnie to nie bawi. Uważam, że jedyna skuteczna metoda na takie manipulacje, to nie wypowiadać się tam.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

skorn   25 czerwca 2017r. o 23:34

skorn

Postów: 11783

Portal z nawiedzoną babą na czele. Tam trzeba pisać tak, żeby jej się podobało albo wcale. Legendarna tolerancja ludzi lewicy.

Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~naiwniacy tacy   26 czerwca 2017r. o 7:39

~~naiwniacy tacy

Postów:

skorn napisał(a): Portal z nawiedzoną babą na czele. Tam trzeba pisać tak, żeby jej się podobało albo wcale. Legendarna tolerancja ludzi lewicy.


Korniczku tu nie jest inaczej.Tną i manipulują aż miło. Gwizdek sam sie wygwizdal .
Marcinek te zmierza do malinek.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~Franek   26 czerwca 2017r. o 7:53

~~Franek

Postów:

Ja tego pseudo dziennikarzynę zaocznego pamiętam z dzieciństwa jak na podwórku na Dzieci Wrześni biegał i nikt nie trawił jego osoby. Kolegów tam nie miał bo donosił na wszystko, wszystkich i biegał z płaczem, zwłaszcza jak kopaliśmy piłką o drzwi garażu jego dziadka. To dzieciak z kompleksami i zwykły sprzedawczyk. Jest też chyba dziwnie zorientowany... if you know what I mean...
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~Do: skorna   26 czerwca 2017r. o 8:10

~~Do: skorna

Postów:

Tez mi się tak wydaje!
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

W górę   Temat zamknięty Strona 1 2 3 4 5 6 > >>

reklama Zapraszamy