ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4668, 15 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 > >>

~~Szarozielony Rannik   2 lutego 2020r. o 23:01

~~Szarozielony Rannik

Postów:

Na wiekszości forów internetowych wszędzi widzimy mowę nienawiści. Po co siać nienawiść, ludzie głupieją, a dziennikarze skutecznie podjudzają tą nienawiść.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ciemnoróżowa Leszczyna   3 lutego 2020r. o 12:14

~~Ciemnoróżowa Leszczyna

Postów:

"Opowiedzenie się za związkami partnerskimi to oczywisty przejaw totalnej paniki. W sprawach sądowych zwykle taki nagły zwrot stanowiska podyktowany paniką ma miejsce wtedy, gdy ktoś uświadamia sobie, że za chwilę może trafić za kraty"

https://wiadomosci.wp.pl/andrzej-duda-krytykowany-za-wywiad-przejaw-totalnej-paniki-6474611161667713a
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zazieleniała Stokrotka   3 lutego 2020r. o 13:51

~~Zazieleniała Stokrotka

Postów:

Kiedyś wszyscy trzymali się razem. Co prawda były podziały społeczne na komunistów i wierzących, ale taki był wtedy niestety ustrój. Bieda i reżim komunistyczny jednczył społeczeństwo, jeden nie był wrogiem drugiego, jeden pomagał drugiemu. Rodziny i znajomi odwiedzali się w święta i niedziele. Nie było takich podziałów jak dziś, jak mówił mój ojciec " zobaczysz przyjda takie czasy, że brat brata wycharata". Mówił to 30 pare lat temu i dzis to mamy. Znajomy mówił mi w latach 90-tych zobaczysz jak kiedys wejdziemy do Unii to przyjdzie nienawiść i zazdrość, bo ten ma to, a ja nie mam. Jak to wszystko się sprawdza, a ci co maja pieniądze, za pomocą mediów szczują jednych na drugich. Kłamstwo powtórzone 1000 razy okazuje się prawda jak mówił faszysta Gebels. Opluwanie własnego kraju na portalach internetowych przez opłaconych dziennikarzy przez zachodnie koncerny i "Braci starszych" umiejętnie kłócą polski naród. Dziś rodziny są skłócone przez media i portale internetowe, masę informacji jest nieprawdziwych, wiedza młodzieży polega tylko na przeczytaniu co napiszą w internecie. Nie mówiąc już o LGBT i to co wyrabia Biedroń oraz reszta opozycji, która niszy własny kraj opluwając go w Brukseli i głosując przeciwko Polsce. W USA są dwie partie i jedna partia wygrywa i wszyscy się musza jej podporzadkować, wiadomo w ostatnim roku wyborczym trwa walka polityczna. Jak jest u nas, "piwnica i ulica" to hasło wyborcze Schetyny, u nas cały czas jest rok wyborczy i przegrany nie może znieść porażki i jeździ po całej Europie i krzyczy " Ratujcie Wolność Szlachecką w Polsce" tak było kiedyś, teraz wrzask "ratujcie wolne sądy i demokrację". Niemcom i Rosji tylko w to graj. Tam gdzie dwóch Polaków tam sa trzy partie polityczne. Jaka masa środków finansowych idzie na propagandę, żeby skłócić naród i przejąć władzę przez swoich ludzi i wypompowywać kasę z tego kraju. Niemcy dwie wojny przegrali to nauczyli się, że są skuteczniejsze metody na sterowanie innym krajem . Od pięciu lat jest im nie po nosie i dlatego naciskaja na "swoich". My wykładamy kasę, społeczeństwo skłócone, a wy nie potraficie tego wykorzystać.
Jeszcz troche i doczekamy sie takich czasów jak na Zachodzie Europy, żeby odwiedzić znajomego lub rodzine to trzeba być zaproszonym na dana godzinę. To przyjdzie i to szybko, dużo młodych pracuje na zachodzie.


Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Bladoczerwony Wiąz   3 lutego 2020r. o 15:49

~~Bladoczerwony Wiąz

Postów:

~~Zazieleniała Stokrotka napisał(a):a myślałeś nad tym co piszesz?
temat jest niby o tzw. ''mowie nienawiści'' a sam co robisz?

wspominasz Biedronia , Schetynę czy środowisko LGBT ...
piszesz coś o gazetach tv i innych mediach ...
przypominasz że ktoś tam ''donosi'' na Polskę ...

czy czasem nie przemawia w tym co piszesz twoja ''mowa nienawiści''?

dziwnym trafem nic o pisowskich mediach ,pisowskiej tv, pisowskich donosach ...
pomijasz afery pisowskie ,pomijasz banasi i glapińskich ...

dziwnie podejrzanie mi to wygląda ...;)

napiszę wprost - tam aż kipi od nienawiści ...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zazieleniała Stokrotka   3 lutego 2020r. o 16:22

~~Zazieleniała Stokrotka

Postów:

Tak myslałem co pisałem. kto rzucił hasło walki bezwglednej " piwnica i ulica".To właśnie oni ta nienawiść sieją, czy ktoś w tym kraju tepi tych z LGBT/ nikt, kogo to obchodzi, chyba że atakuja małoletnich, kto opluwa Polskę w Unii i mówi, że wisi im to. Myślałem doskonale co piszę, jak chcemy walczyć na poglądy to róbmy to w swoim kraju, a nie na forum europejskim i to jeszcze kasę biorą i śmieją się, że niszczą własny kraj. Obrzydliwe, ale to normalne u nas, tak było przed I wojna światową jak różne frakcje polityczne opluwały sie nawzajem i po przegranej kampanii wrzesniowej i później. To polskie piekiełko polityczne, przegrałem, ale nie dam za wygrana i pójdę po pomoc nawet do wroga mojego kraju ku uciesze wroga. Doskonale panie kolego myślałem. Panowie europosłowie powinni walczyć jak najwiecej dla kraju, a co robią? W żywe oczy głosuja przeciwko swojemu krajowi, że opozycja z innych krajów przeciera oczy ze zdziwienia jak tak można szkodzić swojemu krajowi.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zazieleniała Stokrotka   3 lutego 2020r. o 16:27

~~Zazieleniała Stokrotka

Postów:

Afery za SLD były. PO i PSL i teraz są i będą jakie by ugrupowanie nie rządziło, ale nie opluwa się własnej ojczyzny w Parlamencie Europejskim . jakoś nie słychać, żeby opozycja z innych krajów tak swoje parlamenty opluwała. Nie ma tu mowy nienawiści, to jest niestety smutna prawda i nasza polska rzeczywistość. " Panie Boże spóść nieszczęście na to Kargulowe plemię". Tak jest dokładnie jak w tym filmie "sami swoi".
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtoczerwony Wiąz   3 lutego 2020r. o 17:19

~~Żółtoczerwony Wiąz

Postów:

człowieku ,zostaw tę brudną politykę ,i tak nic z tego nie masz

właściwie to nie,

zaraz w marcu podskoczy emeryturka ,

a przed wyborami w kwietniu 13-tka (

a ceny niech sobie ..........
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtawy Bodziszek   3 lutego 2020r. o 18:41

~~Żółtawy Bodziszek

Postów:


A..QQ


I.a.qq

Z..boziom.katoliki.nienawistne.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 > >>

Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki Trwają przygotowania do Święta Ceramiki

Bolesławieckie Święto Ceramiki już od 19 sierpnia.