Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ADAM BODNAR RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH!!!

20886
Jurko61 15 kwietnia 2021r. o 10:04
JAK OCENIACIE UPOLITYCZNIONY???
CZY PRO OBYWATELSKI???
ORAZ OCENA WNIOSKU O WYŁĄCZENIE PIOTROWICZA???

‹ wróć
- Dla mnie to jest o tyle ważny sygnał, bo się okazuje, że jednak w tego typu sprawach Sąd Ochrony Konkurencji i Konsulentów może odgrywać istotną i ważną dla obywateli rolę - skomentował sprawę uwzględnienia przez sąd wniosku o wstrzymanie przejęcia Polska Press przez PKN Orlen
- Co do całej oceny merytorycznej decyzji prezesa UOKiK, to oczywiście będzie trwało. Pewnie w tym czasie odbędzie się rozprawa i strony będą mogły przedstawiać dokumenty, i może nawet do postępowania przyłączą się organizacje społeczne - dodał
- Bazując na materiałach filmowych jestem przekonany, że użycie środków przymusu bezpośredniego, w tym przypadku pałki policyjnej, było nadmierne i niepotrzebne - skomentował doniesienia o wyjątkowej brutalności policji w Głogowie
Komentując działanie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie RPO, Adam Bodnar stwierdził, że "chodzi o to, aby za wszelką cenę postawić na swoim i wybrać rzecznika, którzy będzie służył nie obywatelom, a przede wszystkim władzy"
Więcej bieżących informacji i publicystyki na stronie głównej Onet.pl
Rzecznik Praw Obywatelskich odniósł się do wstrzymania nabycia Polska Press przez PKN Orlen. - Otrzymaliśmy decyzję z sądu o wstrzymaniu wykonania tej transakcji. Szczegółów tej transakcji na razie nie znamy. Póki co mamy informację taką, że wniosek złożony przez rzecznika został pozytywnie rozpoznany. Poczekajmy do jutra i zobaczymy, na czym to wstrzymanie polega - powiedział Bodnar.

- Czym innym jest wstrzymanie, a czym innym jest ostateczne orzeczenie weryfikujące decyzję prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o zgodzie na dokonanie koncentracji, czyli przejęcie Polska Press przez PKN Orlen. Dla mnie to jest o tyle ważny sygnał, bo się okazuje, że jednak w tego typu sprawach Sąd Ochrony Konkurencji i Konsulentów może odgrywać istotną i ważną dla obywateli rolę - powiedział Adam Bodnar.[img=1618473876_lrj8m2u.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszara Trzykrotka 15 kwietnia 2021r. o 12:03
Szkodzenie Polskim obywatelom poprzez przejęcie czasopism przez Polski koncern jest zagrożeniem dla praw obywateli Polski.
W potopie był taki negatywny bohater, który służył Szwedom pod Częstochową, podobnie rozumował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Bylica 15 kwietnia 2021r. o 12:43
~Ołowianoszara Trzykrotka napisał(a): Szkodzenie Polskim obywatelom poprzez przejęcie czasopism przez Polski koncern jest zagrożeniem dla praw obywateli Polski.
W potopie był taki negatywny bohater, który służył Szwedom pod Częstochową, podobnie rozumował


Trybunę Ludu i podobne gazety już mieliśmy, prasa i media muszą być niezależne od władzy jaka ona by nie była.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Smagliczka 15 kwietnia 2021r. o 13:20
Trybuna Ludu była Polską, no doprawdy śmiała teza, lecz czy tylko śmieszna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sinoniebieska Kolczurka 15 kwietnia 2021r. o 13:42
Z tego towarzystwa to ja jako PISOWIEC może bym zaakceptował tego komuniste
Ikonowicza .Ale PIS nigdy ,PO też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks 15 kwietnia 2021r. o 13:50
~Sinoniebieska Kolczurka napisał(a): Z tego towarzystwa to ja jako PISOWIEC może bym zaakceptował tego komuniste
Ikonowicza .Ale PIS nigdy ,PO też.

Przecież PISowska sekta ma już kandydata na komisarza który będzie jadł im z ręki podobnie jak Neo KRS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawordzawy Len 15 kwietnia 2021r. o 15:49
We du_pie ma to cała Polska. Dokładnie w centrum du_py.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks 15 kwietnia 2021r. o 17:17
~Żółtawordzawy Len napisał(a): We du_pie ma to cała Polska. Dokładnie w centrum du_py.

Może tacy prostacy jak ty mają to w dupie dla ciebie ważne jest to żeby na konto wpłynęło 500+ ,urodziłeś się niewolnikiem i takim umrzesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy