ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4129, 23 lutego 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum

REKLAMA Netia zaprasza

Tylko na Bolcu
Racjonalne podejście do biznesu
30 czerwca 2017r. godz. 21:54, odsłon: 6885

Efektywna współpraca przedsiębiorców, naukowców, samorządowców i pracowników metodą na dynamiczny rozwój firmy.

Bolesławiec - Informacje: Racjonalne podejście do biznesu
Konferencja naukowa Szklarska Poręba od lewej Łukasz Załucki, Jan Gryvalsky (fot. Kazimierz Marczewski)

Właściciele Spółki z o.o.  "Ready Bathroom" zarejestrowani w Bolesławcu racjonalnie podchodzą do biznesu i dynamicznie się rozwijają. W ciągu roku wyprodukowali ponad dwa tysiące modułowych łazienek osiągając przychód kilkadziesiąt milionów złotych i zwiększając zatrudnienie do stu trzydziestu pracowników.

  - Nasza fabryka powstała i rozwija się dzięki współpracy z samorządem lokalnym, naukowcami  Politechniki Wrocławskiej, w kooperacji z innymi przedsiębiorcami i oczywiście ze zintegrowaną i wykwalifikowaną załogą - mówi prezes Zarządu  Spółki i współwłaściciel firmy Łukasz Załucki. - Nasz zakład zbudowaliśmy w Legnicy, gdzie niezwykle trudno znaleźć wykwalifikowanego pracownika budowlanego.

Dlatego w naszych przyszłych pracowników inwestujemy już na etapie kształcenia, mamy podpisane porozumienie z Technikum Budowlanym w Legnicy, uczniów zapoznajemy z naszymi technologiami budowlanymi, zapewniamy im praktyki, a po ukończeniu szkoły pracę. Współpracujemy z Politechnikom Wrocławską od strony naukowej, liczymy także, że studenci po ukończeniu uczelni znajdą u nas pracę i będą w przyszłości rozwijać naszą firmę. Bardzo ważna jest także współpraca z lokalnym samorządem. Szczególnie cenimy sobie współpracę z prezydentem Legnicy Tadeuszem  Krzakowskim.  - dodaje.

- Mam dwudziestoletnie doświadczenie w budowie łazienek modułowych - mówi Jan Grivalsky dyrektor d/s produkcji, współwłaściciel spółki. - Koszty pracownicze rosną, ludzi do pracy brakuje, dlatego racjonalnym wydaje się szybka automatyzacja procesów budowlanych przy montowaniu łazienek czy w przyszłości domów modułowych. Stąd nasza współpraca z naukowcami różnych branży, bez nowych rozwiązań technologicznych nie da się dynamicznie rozwijać naszej firmy - dodaje.

Prezes Spółki Łukasz Załucki powiedział nam, że rozpoczął rozmowy w Gminą Bolesławiec, aby w niedługim czasie wybudować hale produkcyjne i osiedle domów modułowych na terenie gminy Bolesławiec. Zamierza też na wzór współpracy z Technikum Budowlanym w Legnicy nawiązać współpracę z Zespołem Szkół Budowlanych w Bolesławcu, przeprowadził już w tej sprawie wstępne rozmowy z dyrektorem Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu Jackiem Jurkiewiczem.

- Efektywna współpraca przedsiębiorców, naukowców, samorządowców i pracowników jest racjonalną metodą na rozwój naszej  firmy - podkreśla prezes Łukasz Załucki.

Prezesa Łukasza Załuckiego i Jana Grivalskiego spotkaliśmy 26 czerwca na " Konferencji naukowo- technicznej zorganizowanej przez Politechnikę Wrocławską w Szklarskiej Porębie. Ich prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem naukowców.

W konferencji wzięli udział między innymi: prof. dr hab. inż - Jerzy Jasieńko - prorektor Politechniki Wrocławskiej, prof. dr hab. Dariusz Łydzina - Dziekan Wydziału Budownictwa, prof. dr hab. inż. Mieczysław Kamiński - Przewodniczący Komitetu Naukowego, prof. dr hab.inż - Sylwester Sobielak - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, dr hab. inż. Rafał Szydłowski - Politechnika Krakowska, dr hab. inż, prof nadzwyczajny Jacek Hulimka - Politechnika Śląska, dr hab. inż. Anna Halicka - Politechnika lubelska i wielu innych.

Prezentujemy fragmenty wystąpienia Łukasza Załuckiego i Jana Grivalskiego na tej konferencji. Bolec.Info będzie wspierał lokalnych przedsiębiorców i promował ich działalność.


 (Kazimierz Marczewski)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).
W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~~Elniuniek   2 lipca 2017r. o 7:11

~~Elniuniek

Postów:

Współpracujemy z PolitechnikOM. Styl Bolesława wałęsy. Brawo
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Bolecnauta   2 lipca 2017r. o 12:53

~~Bolecnauta

Postów:

Brawo w tych czasach jest bardzo trudno uczciwie coś nagrać w biznesie. Dobrze by było, żeby zbudowali zakład w Bolesławcu lub okolicy!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Krzysztof   2 lipca 2017r. o 22:36

~~Krzysztof

Postów:

~~Bolecnauta napisał(a): Brawo w tych czasach jest bardzo trudno uczciwie coś nagrać w biznesie. Dobrze by było, żeby zbudowali zakład w Bolesławcu lub okolicy!


No właśnie, uczciwie. Pan Grywalski...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

  Inne informacje z Bolesławca:
  - 23.02.2019, Zabójca aresztowany na trzy miesiące
  - 23.02.2019, Śmierć na drodze
  - 23.02.2019, Pomóżmy im zwyciężyć
  - 22.02.2019, Prokuratura o morderstwie w Bolesławcu
  - 22.02.2019, Prezydent Andrzej Duda 4 marca w Bolesławcu
  - 22.02.2019, Citroen dachował pod Brzeźnikiem
  - 22.02.2019, Brutalne morderstwo na Kilińskiego
  - 22.02.2019, Dlaczego warto korzystać z gadżetów reklamowych?
  - 21.02.2019, Kobiety w Polsce są dyskryminowane
  - 21.02.2019, Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  Zobacz także: ARCHIWUM INFORMACJI BOLEC.INFO