Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Nasz patronat
24 maja 2018r. godz. 10:00, odsłon: 3715, Bolec.Info/BOK MCCFootball Academy Bolesławiec

200 przedszkolaków - 99 bramek

Wczoraj odbyła się IV Bolesławiecka Przedszkoliada Piłkarska z Football Academy Bolesławiec 
Przedszkoliada Piłkarska 2018
Przedszkoliada Piłkarska 2018 (fot. Bernard Łętowski)

Na stadionie miejskim zameldowało się ponad 200 bolesławieckich przedszkolaków, którzy poznawali tajniki piłkarskiego fachu poprzez uczestnictwo w zabawach przygotowanych przez sztab szkoleniowy Football Academy Bolesławiec. Na najmłodszych czekały tory przeszkód oraz mini turniej piłki nożnej.
W przedszkoliadzie udział wzięły przedszkola z całego Bolesławca, które tworząc 10-osobowe zespoły musiały stawić czoła pięciu torom przeszkód wymagającym dobrej koordynacji, zwinności, ale przede wszystkim chęci do wspólnej zabawy, oraz 6-osobowe drużyny biorące udział w mini turnieju piłkarskim. W trakcie Przedszkoliady był z nami Piotr Roman, Prezydent Miasta Bolesławiec (patron imprezy), Zbigniew Kowalczyk, zastępca dyrektora MOSiR Bolesławiec, a całą imprezę prowadził Damian Sawczak, menadżer Football Academy Bolesławiec.

Kliknij TUTAJ i obejrzyj mnóstwo zdjęć z przedszkoliady.
 

Po otwarciu nastąpiło piłkarskie święto bolesławieckich przedszkolaków. Pierwszy tor przeszkód wymagał szybkiego biegu na wyznaczonym dystansie oraz zademonstrowania swoich możliwości koordynacyjnych na lasce gimnastycznej oraz kole hula-hop. Drugi tor przeszkód również nie stanowił problemu dla wysportowanych przedszkolaków.

Bolec.Info - zdjęcie

Najbardziej zaawansowane okazały się ostatnie trzy tory, które wymagały nie tylko umiejętnego przejścia pod poprzeczką, ale także pokonanie drabinek koordynacyjnych, które dla wielu były totalnym novum, aczkolwiek... wszyscy poradzili sobie doskonale. 
Był także  turniej piłkarski na trzech boiskach, w którym łącznie padło 99 goli.

Organizator: Football Academy Bolesławiec i MOSiR Bolesławiec

Sponsor: Firma BERTMAN - Autoryzowany Serwis Bosch i Salon Fiata

Patronat medialny: Bolec.Info - Gazeta-Portal, 

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Kliknij TUTAJ i obejrzyj mnóstwo zdjęć z przedszkoliady.

200 przedszkolaków - 99 bramek

~Modrawy Kokorycz niezalogowany
25 maja 2018r. o 17:57
Wszystko super naprawde ale szkoda że dzieci które czekaly na swoją kolej w piłce nożnej, poprostu się nudziły. Nie bylo w tym czasie żadnych zajęć dla nich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim. Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA