Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAZapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Aktualizacja
31 marca 2020r. godz. 21:11, odsłon: 7342, Kazimierz Marczewski

Skandaliczny baner w Bolesławcu

W czasie heroicznej walki z koronawirusem ktoś robi rejwach o aborcję.
Plakat antyaborcyjny
Plakat antyaborcyjny (fot. )

- Wszyscy walczymy z koronawirusem, ograniczane są nasze prawa obywatelskie. a ktoś wykorzystując to stawia w Bolesławiu przy ul. Wesołej obrzydliwy baner, blisko budynku straży pożarnej - mówi oburzona mieszkanka Bolesławca. - Na tym banerze jest rozszarpany płód. Moje dziecko jak to zobaczyło to bardzo się wystraszyło. To wstrętny, makabryczny obraz. Nie nadający się na publiczne pokazywanie. Kto zezwolił na takie świństwo. Żądam jego usunięcia - dodaje.

Sprawdziliśmy i jesteśmy bardzo zniesmaczeni. W czasie, gdy rząd wprowadza kolejne ograniczenia dla ludności, a w szpitalach brakuje środków ochrony dla lekarzy, w Polsce podejmowane są tematy ideologiczne - nie tylko o konieczności przeprowadzenia wyborów, ale i o aborcji.

Takie przykłady widzimy także lokalnie. W czasie walki naszych lekarzy z epidemią, gdy ilość zakażeń koronawirusem wzrasta na ulicach Bolesławca pojawia się baner z hasłem "Aborcja zabija, 1000 razy więcej ludzi niż koronawirus". Może to sugerować, że zamiast walczyć z koronawirusem, wszyscy powinni zająć się aborcją.

Dziwne jest to, że właściciel gruntu zgodził się wystawienie  takiej pseudo reklamy. Czekamy na reakcję władz miasta.

- To jest ohyda, skandal i brak odpowiedzialności -mówi prezydent Piotr Roman. - Jestem oburzony tym co się stało, baner stoi na prywatnej posesji, zrobię wszystko aby go usunięto. Nie można czegoś takiego robić, gdy trwa walka z koronawirusem - dodaje

- Policja podjęła czynności w związku z zamieszczeniem tego plakatu - mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji. - Robimy to zgodnie z obowiązującym prawem. Właściwym do podjęcia decyzji o usunięcie tego plakatu jest Sąd - dodaje

Skandaliczny baner w Bolesławcu

~~Brunatnozielona Kosodrzewina 2 kwietnia 2020r. o 14:08
Taka jest prawda. Rocznie z powodu aborcji umiera 42 mln dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ametystowy Fasolnik 2 kwietnia 2020r. o 14:54
Ten baner jest skandaliczny wg.lewackiego portalu, ale gdyby na plakacie były wesołe lesbijki i geje z gołymi tyłkami to byłby to wyraz wysokiej kultury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morska Budleja 4 kwietnia 2020r. o 11:37
Jestem przeciwnikiem aborcji ,ale Kaczyńskiego ,Ziobrę i całą tą bandę trzeba było wyskrobać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowy Kuflik 4 kwietnia 2020r. o 13:56
~~Morska Budleja napisał(a): Jestem przeciwnikiem aborcji ,ale Kaczyńskiego ,Ziobrę i całą tą bandę trzeba było wyskrobać.


Takich wyskrobuje się na listach wyborczych. Dlatego teraz chcą korespondencyjnie, bo można wtedy robić z tym co się chce.
Chociaż z drugiej strony Kaczyński i cały PiS popiera aborcję czyli ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim. Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
Weterynarz Bolesławiec
MORENA Zaprasza