ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4737, 23 października 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

24 września 2020r. godz. 16:45, odsłon: 1327, KPP Bolesławiec
Zlikwidowali salon gier
Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi do trzech lat więzienia.
Bolesławiec - Informacje: Zlikwidowali salon gier Automaty skonfiskowane (fot. KPP Bolesławiec)

Bolesławieccy policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą współpracując z funkcjonariuszami Referatu Kontroli Celno-Skarbowej ze Zgorzelca przeprowadzili kolejne działania, których celem było zwalczanie nielegalnego hazardu.

Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili miejsce gdzie może działać salon gier. Po wejściu do lokalu służby zabezpieczyły 4 automaty do gier o wartości prawie 50 tysięcy złotych.

Maszyny przekazane zostały funkcjonariuszom kontroli skarbowej, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie. Na zabezpieczonych automatach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna.

Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MORENAProfiCztery kulturyDomoExprtWeterynarz
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Mrowka zaprasza