ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4888, 19 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

4 marca 2021r. godz. 07:42, odsłon: 1145, Bolec.Info/KPP Bolesławiec
Przez chusteczki pójdzie siedzieć za narkotyki
Łupem 39-latka padły chusteczki nawilżające, które odkupił paser. Wśród skradzionych kartonów znaleziono narkotyki.
Bolesławiec - Informacje: Przez chusteczki pójdzie siedzieć za narkotyki Kartony z odzyskanym mieniem pochodzącym z kradzieży (fot. KPP Bolesławiec)

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu ustalili dwóch mężczyzn podejrzanych w sprawie kradzieży ładunku pojazdu oraz odzyskali znaczną część skradzionego mienia i zabezpieczyli narkotyki.

Mundurowi najpierw zatrzymali sprawcę kradzieży chusteczek nawilżanych z naczepy samochodu ciężarowego zaparkowanego na terenie Bolesławca. Łupem 39-latka padło mienie o wartości ponad 3 tysięcy złotych. Policjanci część skradzionych kartonów znaleźli w altanie ogrodowej użytkowanej przez zatrzymanego. Mieszkaniec Bolesławca podejrzany o kradzież przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia.

Jako drugi został zatrzymany 28-letni paser, który kupił od 39-latka mienie pochodzące z przestępstwa. W piwnicy należącej do podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli nawilżane chusteczki skradzione z naczepy TIR-a. Podczas sprawdzenia miejsca zamieszkania mężczyzny mundurowi znaleźli środki odurzające. Badanie wykonane przez technika kryminalistyki potwierdziło, że zabezpieczone substancje to metamfetamina i marihuana w ilości 450 porcji handlowych.

28-letni mieszkaniec Bolesławca usłyszał zarzuty dotyczące paserstwa oraz posiadania środków odurzających. Za kradzież i i paserstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Biała kryształowa substancja w foliowych woreczkach fot. KPP Bolesławiec

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


KlekusiowoDomoExprtWeterynarzNoclegi Klekusiowo
Inne informacje z regionu