Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Liceum Pijarskie zaprasza
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Nie Bój Się Pedro Ja Takiego Buraka Nie Chciała Bym Nawet Za Podnóżek W Wychodku.
od Dy dla Pedro
Zostaw Ją W Spokoju! Ona Jest Moja....
od Pedro dla R
Swoją Wartość Znam I Wiem Czego Chcę Lecz Nie Znoszę Fałszu I Podszywających Się Ludzi Pod Kogoś Innego . W Tym Wypadku Zapachniał
od R dla Dy
Tak Myślałam że Nie Wart Jesteś Nawet Rozmowy.
od Dy dla R
BolecFORUM Nowy temat
Wideo
7 maja 2021r. godz. 09:36, odsłon: 1389, Kazimierz Marczewski

Czekamy na łabędziątka

Łabędź jest symbolem czystości, piękna, światła i wdzięku, także szlachetności, mądrości i doskonałości.
Czekamy na łabędziątka
Czekamy na łabędziątka (fot. Kazimierz Marczewski)

Przy zbiorniku wodnym nieopodal łajby, od przeszło tygodnia łabędzica wysiaduje jaja. Urząd Miasta i Ośrodek Rehabilitacyjny Dzikich Zwierząt " Klekusiowo" z Tomaszowa Bolesławieckiego  zadbali o oto aby w spokoju mogło dość do wyklucia w centrum Bolesławca, chronionych prawem młodych łabędzi. Miejsce wysiadywania jajek osłonięto tablicą informującą o łabędziach niemych. Spacerujący obok zbiornika mieszkańcy Bolesławca i turyści z wielkim szacunkiem wypatrują młodych Łabędziątek. Pisklęta mogą wykluć się na początku czerwca. Wszyscy trzymamy kciuki aby tak się stało.

Apelujemy o nie dokarmianie ptaków żyjących w tym zbiorniku chlebem lub innymi szkodliwymi pokarmami. Takie dokarmianie wpływa  bardzo źle na zdrowie dzikich ptaków żyjących przy zbiorniku obok łajby. W tym także na zdrowie łabędzi i kaczek.

Pamiętajmy o tym, że  łabędź jest symbolem czystości, piękna, światła i wdzięku, także szlachetności, mądrości i doskonałości.

Bolec.Info - zdjęcie

Bolec.Info - zdjęcie

Czekamy na łabędziątka

~Oranżowy Cis 7 maja 2021r. o 16:29
Jak mozna bylo na tak pieknym stawie gdzie bytuja ptaki pozwolic na postawienie takiego szkaradztwa. LAPOWKA!!! jak nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
REKLAMA Zapraszamy