Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Gratuluje Poczułaś Się Dorośle Kiedy Załatwiłaś Ofierze Pobicie Przez Policje
od pokrzywdzona dla solenizantka
Gratuluje "dorosłej" Ze Szczytnicy Ktora Pod świetlicą Krzyczala Brawo Policja Kiedy Pokrzywdzoną Wlasnie Przez Nią Szarpała Policja M
od pokrzywdzonej dla dorosła
☆ Dzwonek Do Drzwi Czy To Ty...? Przecież To Niemożliwe A Ja Ciągle W To Wierzę.. ( M*m )
od Mnie dla Ciebie
Miłego Dnia....
od kobieta dla dla Innych
BolecFORUM Nowy temat
14 stycznia 2011r. godz. 12:34, odsłon: 4887, bolec.info/UM Bolesławiec

Prezydent przyznał nagrody

Piotr Roman, podczas uroczystej gali, wręczył nagrody za promocję miasta. Prezentujemy listę nagrodzonych.
(fot. UM Bolesławiec)
W dniu 13 stycznia 2011 r. w sali kina Forum odbyła się gala wręczenia Nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec za promocję miasta w 2010 r. Nagrody za promocję Bolesławca przyznawane są od 1997 roku. Nagrody wręczane są za dokonania w czterech dziedzinach: nauki, kultury, społecznej, sportu. W 2004 roku po raz pierwszy wręczono nagrody honorowe.
W tegorocznej edycji prezydent Bolesławca Piotr Roman wręczył: 11 nagród zespołowych, 17 nagród indywidualnych oraz 6 nagród honorowych.

W tegorocznej edycji prezydent Bolesławca Piotr Roman wręczył: 11 nagród zespołowych, 17 nagród indywidualnych oraz 6 nagród honorowych.

Laureaci Nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec za promocję miasta w 2010 roku

NAGRODY HONOROWE:
1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „Amma” Andrzej Udzielak
Od początku istnienia firma AMMA jest związana z miastem Bolesławiec. Jako producent produktów w znacznej części przeznaczonych na eksport przyczynia się do zwiększenia rozpoznawalności marki Bolesławiec w kraju i za granicą. Firma „AMMA” jest laureatem wielu prestiżowych nagród – Dolnośląskiego Klucza Sukcesu, nagrody Euroregionu Nysa w kategorii: najlepsza współpraca transgraniczna.

2. Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu
MZGK został nagrodzony przez Kapitułę XI Edycji Konkursu Przeglądu Komunalnego o Puchar Recyklingu Statuetką „Lider Zbiórki Tworzyw”, Nagrodami Finansowymi Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz nagrodą Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Za swoją proekologiczną i edukacyjną działalność MZGK był wielokrotnie doceniany i nagradzany – między innymi otrzymał Dolnośląski Klucz Sukcesu, tytuł firmy Fair Play, nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec i Marszałka Województwa Dolnośląskiego. MZGK jest jednoznacznie kojarzona jako firma nowoczesna, wdrażająca nowe rozwiązania w zakresie ochrony środowiska i efektywnej gospodarki odpadami.

3. Stowarzyszenie Bolesławieckie Centrum Inicjatyw Lokalnych „Via Sudetica”
Działania pod wspólną nazwą „Gliniada” mają kilkuletnią tradycję w Bolesławcu, znane są też coraz bardziej w Polsce i w Europie. Dzięki działalności Stowarzyszenia udało się zorganizować udział bolesławian w wielu imprezach w kraju i za granicą. Organizowane przez Stowarzyszenie happeningi, parady i spektakle w atrakcyjny sposób zwróciły uwagę na Bolesławiec i bolesławiecką ceramikę. Działalność Stowarzyszenia przyczynia się do zwiększenia rozpoznawalności Bolesławca i ceramiki bolesławieckiej.

4. Bolesławieckie Bractwo Ceramiczne
17 sierpnia 2009 r. zostało powołane do życia Bolesławieckie Bractwo Ceramiczne. Założycielami są właściciele zakładów ceramicznych z Bolesławca i okolic. Starszym mistrzem został Pan Stanisław Wiza. Bractwo promuje Bolesławiec poprzez udział w wielu imprezach, targach oraz współorganizuje Święto Ceramiki.

5. Marek Zyga
Rzeźbą ceramiczną zajmuje się od 9 lat. Wystawia swoje prace w wielu galeriach nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Holandii, Belgii oraz Danii.
Obecnie w Krakowskiej Galerii Szalom odbywa się kolejny wernisaż artysty.

6. Nantes Systemy Nanotechnologii Sp. z o.o.
Nanolaboratoria Nantes jako pierwsze w Polsce wykorzystały możliwości NANOwody w kosmetologii, wprowadzając na rynek serię kosmetyków Nantes. Firma została wyróżniona została wieloma nagrodami, które podkreślają innowacyjny charakter prowadzonej działalności. Prowadzone przez firmę badania nad strukturą cząsteczek wody doprowadziły do wprowadzenia na rynek serii specjalistycznych kosmetyków, które dzięki zastosowanej technologii produkcji są wyjątkowe wśród podobnych produktów innych firm. Oparcie produkcji na nowoczesnej technologii i innowacyjne zastosowanie wyników swoich badań doprowadziło do wprowadzenia na rynki produktów o wysokiej jakości i dużej rozpoznawalności. Dzięki prowadzonej przez firmę działalności Bolesławiec kojarzony jest dzisiaj nie tylko z tradycjami ceramicznymi, ale również zaczyna być kojarzony z nowoczesnymi i innowacyjnymi technologiami.

NAGRODY W DZIEDZINIE SPORTU:

1. Klub Sportowy Top Bolesławiec
Jeden z największych klubów w Bolesławcu, który zrzesza w sumie ponad 400 członków, Aktualnie posiada 7 sekcji sportowych: tenis stołowy, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, pływanie, racketlon, karate, koszykówka; w latach poprzednich działały sekcje szachów, badmintona i rugby. Kilkunastu trenerów i instruktorów prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą, przy Stowarzyszeniu działa Centrum Gier i Zabaw (świetlica socjoterapeutyczna) gdzie funkcjonuje grupa przedszkolna o nazwie TOPiki. Klub wychował wielu złotych, srebrnych i brązowych medalistów Mistrzostw Polski, którzy godnie promują Bolesławiec w całej Polsce, Europie i na świecie.

2. Bolesławiecki Klub Sportowy „Bobrzanie” Drużyna Młodzików
Jedna z drużyn Bolesławieckiego Klubu Sportowego „Bobrzanie”. Rokrocznie zdobywa Mistrzostwo Okręgu Jelenia Góra. Piłkarze tej drużyny są systematycznie powoływani do Kadry Dolnego Śląska.

3. Międzyszkolny Klub Sportowy „Bolesławia”
Zrzesza dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z terenu miasta i gmin leżących na terenie powiatu. W styczniu 2011 roku Międzyszkolny Klub Sportowy „Bolesłavia” obchodzi jubileusz 45-lecia działalności. Klub jest docenianym ośrodkiem kształcenia lekkoatletycznego na terenie Dolnego Śląska i w kraju – otrzymał nagrody od Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki i od Marszałka Województwa Dolnośląskiego.
Klub w ramach działalności związanej ze sportem dzieci i młodzieży bierze udział w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży (system sportu młodzieżowego) organizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

4. Gimnazjum Samorządowe Nr 2
Szkoła od lat utrzymuje się w czołówce najlepszych szkół w sporcie wśród wszystkich Gimnazjów na Dolnym Śląsku. Na szczególne podkreślenie zasługują osiągnięcia uczniów gimnazjum w lekkoatletyce:
 • brązowy medal Pauli Kowali w skoku w dal (5,34 m – rekord życiowy) oraz III miejsce w sztafecie (Ewa Ochocka, Honorata Polak, Patrycja Drążkiewicz i Paula Kowalik) na Ogólnopolskim Turnieju Samsung Athletic Cup w Łodzi,
 • I miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetach 4x100 m dziewcząt,
 • I miejsce w rzucie dyskiem Beaty Dąbal, II miejsce w skoku w dal Pauli Kowalik oraz III miejsce w biegu na 100 m Ewy Ochockiej w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Gimnazjadzie,
 • I miejsce w skoku w dal Pauli Kowalik, II miejsce w skoku w dal Ewy Ochockiej oraz III miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Dolnego Śląska Samsung Athletic Cup,
 • III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Gimnazjadzie lekkoatletycznej dziewcząt,
 • I miejsce w mistrzostwach strefy w Gimnazjadzie lekkoatletycznej dziewcząt.


5. Szkoła Podstawowa Nr 4

Uczniowie szkoły od lat osiągają wysokie lokaty sportowe na szczeblu wojewódzkim a ostatnio również krajowym:
 • I miejsce w Mistrzostwach strefy Jeleniogórskiej i Mistrzostwach Dolnego Śląska w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców i awans do Mistrzostw Polski,
 • III miejsce w Mistrzostwach Polski w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców,
 • III miejsce w finale Dolnego Śląska w Czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt,
 • II miejsce w finale Strefy jeleniogórskiej klas V w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt,
 • III miejsce w finale Strefy Jeleniogórskiej klas VI w Mini Piłce Siatkowej Chłopców,
 • III miejsce w finale Strefy Jeleniogórskiej klas IV w Mini Piłce Siatkowej Chłopców,
 • VIII miejsce szkoły na Dolnym Śląsku spośród 544 szkół i powiatów województwa dolnośląskiego biorących udział w imprezach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk”.


6. Drużyna II Ligi Tenisa Stołowego TOP Bolesławiec
Drużyna wywalczyła II miejsce w rozgrywkach II ligi mężczyzn w tenisie stołowym, obecnie znajduje się na III miejscu w rozgrywkach II ligi i ma szansę na grę w barażach o awans do I ligi.

7. Katarzyna Selwent
Członkini Polskiej Kadry Narodowej Juniorów w Golfie. W 2010 roku została II wicemistrzynią Międzynarodowych Mistrzostw Kobiet w klasyfikacji generalnej. I wicemistrzyni Międzynarodowych Mistrzostw Kobiet w kategorii Zawodniczki Polskie. Mistrzyni Międzynarodowych Mistrzostw Juniorów. Pani Katarzyna zajęła również I miejsce Mistrzostwach Polski Matchplay w kategorii kobiet.

8. Waldemar Krzemiński
Waldemar Krzemiński - zawodnik Klubu sportowego TOP Bolesławiec – sekcja tenisa stołowego. W 2010 roku p. Waldemar Krzemiński zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym oraz zajął I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Osób Niepełnosprawnych w Bolesławcu i III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Bolesławca w tenisie stołowym. Oprócz wymienionych osiągnięć drużyna, której był członkiem zajęła III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Osób Niepełnosprawnych w Zielonej Górze.

9. Agnieszka Dalmata
Zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Bolesłavia”. Trenuje lekką atletykę od 5 lat. Jej konkurencją lekkoatletyczną jest pchnięcie kulą i rzut dyskiem. Mistrzyni Polski w rzucie dyskiem oraz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Po wygranej w Mistrzostwach Polski została powołana do Reprezentacji Polski na Mecz Międzynarodowy Polska-Niemcy w Bornie. Ustanowiła najlepszy wynik juniorek młodszych na listach rankingowych w Polsce w rzucie dyskiem. Obecnie objęta jest szkoleniem Kadry Polski i posiada pierwszą klasę sportową,
W 2010 roku zdobyła 4 medale imprez ogólnopolskich. Reprezentowała Klub i Bolesławiec na blisko 30 zawodach lekkoatletycznych.

10. Krzysztof Samonek i Norbert Stolicki
Zawodnicy Klubu Sportowego TOP Bolesławiec w racketlonie. W 2010 roku zajęli drugie miejsce w światowym rankingu gry podwójnej oraz II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Węgier w racketlonie w grze podwójnej i I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Czech w racketlonie w grze podwójnej.

11.Katarzyna Romaszko
Zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Bolesłavia”. Trenuje lekką atletykę od siedmiu lat. Wicemistrzyni Polski w skoku w dal w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów, Mistrzyni Polski w skoku w dal oraz V miejsce w biegu na 100 m w Ogólnopolskich igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych, VIII miejsce w skoku w dal. jest objęta szkoleniem Kadry Polski. Posiada drugą klasę sportową. W 2010 roku zdobyła dwa medale imprez ogólnopolskich. Reprezentowała Klub i Bolesławiec na blisko 35 zawodach lekkoatletycznych.

12. Krzysztof Jasiński
Zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Ilyo Bolesławiec. Mistrz Polski Seniorów Taekwondo Olimpijskiego, Młodzieżowy Mistrz Polski Taekwondo Olimpijskiego. W 2010 r. zajął III miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski POLISH OPEN Taekwondo Zawodnik Kadry Narodowej Polski.

NAGRODY W DZIEDZINIE SPOŁECZNEJ:

1. Zbigniew Herbut – wiceprezes Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bolesławcu
W ramach swoich obowiązków i pasji odpowiada za tworzenie oraz propagowanie programów edukacyjnych z zakresu edukacji zdrowotnej, pierwszej pomocy, praw człowieka oraz międzynarodowego prawa konfliktów zbrojnych. W 2010 roku współuczestniczył w organizacji wielu przedsięwzięć, które swoim zasięgiem obejmowały młodzież i osoby dorosłe z terenu miasta oraz powiatu bolesławieckiego, m. in. z inicjatywy Pana Zbigniewa oraz Pani Danuty Zielińskiej został zorganizowany Dzień Dawcy Szpiku Kostnego.

2. Danuta Zielińska – Kierownik Biura Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bolesławcu.
Pani Danuta związana jest od 30 lat z pracą Polskiego Czerwonego Krzyża. Przez cały ten okres aktywnie promuje idee humanitarne wśród społeczeństwa. Założycielka Schroniska dla Osób Bezdomnych w Bolesławcu oraz współorganizatorka wielu przedsięwzięć, akcji charytatywnych oraz zbiórek odzieży, sprzętu itp. dla ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji.

3. Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej Commando
Stowarzyszenie jest spadkobiercą stacjonującej w Bolesławcu od 1967 roku 62 Kompanii Specjalnej i funkcjonuje na terenie miasta i regionu od 2002 roku. Członkowie stowarzyszenia aktywnie włączają się w codzienne życie miasta i regionu wspierając różnego akcje charytatywne, prowadząc działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, upowszechniając tradycje patriotyczno-obronne, promując zdrowy tryb życia oraz propagując kulturę fizyczną i zawody militarno-obronne.

4. Rodzinny Ogród Działkowy Tulipan w Bolesławcu
Laureat ogólnopolskiego konkursu na najlepszy rodzinny ogród działkowy w Polsce, I miejsce w konkursie na Najlepszy rodzinny ogród działkowy w okręgu legnickim, w którym zarejestrowanych jest 168 ogrodów oraz I miejsce w konkursie „Bolesławiec w kwiatach” – na najpiękniej ukwiecony ogród działkowy. Członkowie Rodzinnego Ogrodu Działowego Tulipan aktywnie współpracują z Zarządem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża, z przedszkolami miejskimi oraz biorą udział w inicjatywach regionalnych i ogólnopolskich.

5. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Bolesławcu
Oddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci od wielu lat aktywnie działa na rzecz bolesławieckich dzieci i ich rodzin. Prowadzi szeroką działalność charytatywną, wspiera niepełnosprawne dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Wprowadza w życie idee integracji społecznej niepełnosprawnych, propaguje Konwencję o Prawach Dziecka, udziela pomocy specjalistycznej, podejmuje interwencje w sprawach dzieci oraz prowadzi mediacje. Ponadto corocznie organizuje wypoczynek wakacyjny dla dzieci.

NAGRODY W DZIEDZINIE KULTURY:

1. „Obstawa Prezydenta” w składzie Andrzej Urban, Andrzej Malcher, Sławomir Sobieski, Janusz Wykpisz, Igor Łojko, Bogusław Kłak – nominacja płyty „O nic mnie pytaj” do nagrody Fryderyk 2010 w kategorii najlepsza płyta roku, kilkadziesiąt koncertów na terenie całego kraju w 2010 r.

2. Krystyna Gay-Kutschenreiter – nagrodzona za wystawę rzeźby „Fluktuacje”, podsumowującą długoletni dorobek bolesławieckiej artystki, wieloletniego komisarza Międzynarodowych Plenerów Ceramiczno-Rzeźbiarskich.

NAGRODY W DZIEDZINIE NAUKI:

1. Teresa Prokowska
Nauczycielka Miejskiego Zespołu Szkół Nr 2. Laureatka nagrody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Inicjatorka i koordynatorka udziału szkoły w ogólnopolskich i europejskich konkursach i przedsięwzięciach edukacyjnych. Laureatka III miejsca w ogólnopolskim konkursie na projekt edukacyjny wykorzystujący technologię informacyjną.

2. Izabela Kulpa
Nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz dyrygent Chóru Dziecięcego Melikos. Inicjatorka współpracy ze szkołą partnerską w Litomierzycach (Czechy).

3. Ilona Grzyb
Uczennica III klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego. Zdobywczyni srebrnego medalu na Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców.

4. Przemysław Juda
Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego, najlepszy maturzysta w województwie dolnośląskim 2010 (ranking Gazety Wrocławskiej), laureat II miejsca XXXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Technicznej.

5. Dorota Tkacz
Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego, finalistka XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej.

6. Jerzy Janowicz
Nauczyciel matematyki w Gimnazjum Samorządowym Nr 3, autor zbiorów zadań dla uczniów uzdolnionych matematycznie oraz współautor podręczników i książek pomocniczych do szkoły podstawowej i liceum, prowadzeni przez laureata uczniowie zajmowali wysokie lokaty w finałach dolnośląskich i międzypowiatowych konkursów matematycznych.

7. Maks Brandt
Uczeń III klasy Gimnazjum Samorządowego Nr 3, wybitnie uzdolniony matematycznie, został objęty Programem Wspierania Uzdolnień, stypendysta Dolnośląskiego Programu s przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, wielokrotny laureat i finalista Konkursów Matematycznych

8. Magdalena Malińska i Wojciech Markiewicz Nauczyciele języka niemieckiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego. Dzięki Pani Magdalenie i Panu Wojciechowi dynamicznie rozwija się współpraca z miastem partnerskim Bolesławca – Siegburgiem.

9. Gimnazjum Samorządowe Nr 3
Uczniowie szkoły uczestniczyli w wielu konkursach na szczeblu wojewódzkim i krajowym, w których odnosili sukcesy w 2010 roku. Należy podkreślić aktywny udział gimnazjum w projektach edukacyjnych, społecznych i kulturalnych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

WYRÓŻNIENIA DLA TRENERÓW:

1. Robert Markowski
Od trzech lat jest instruktorem pływania w szkółce TOP Bolesławiec. Jego podopieczni co roku biorą udział w zawodach na basenach Dolnego Śląska i zajmują czołowe miejsca w prestiżowych zawodach. Jest instruktorem, który pracuje z ogromnym zaangażowaniem a jego pasja i duże umiejętności przekładają się na sukcesy młodych pływaków.

2. Łukasz Jaźwiec
Wieloletni zawodnik, działacz i trener TOP Bolesławiec, ma na swoim koncie występy w ekstraklasie oraz I lidze tenisa stołowego. Prowadzona przez niego drużyna II ligi tenisa stołowego wywalczyła II miejsce w rozgrywkach II ligi, obecnie zajmuje III miejsce i ma szansę na awans do I ligi. Drugi prowadzony zespół TOP Bolesławiec wywalczył awans do rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Trener zespołów występujących w ligach IV i V.

3. Marek Szewczuk
Trener piłki siatkowej w Klubie Sportowym TOP Bolesławiec. Prowadzony przez niego zespół piłki siatkowej kadetek wywalczył Wicemistrzostwo Dolnego Śląska w piłce siatkowej kadetek oraz II miejsce w 1/8 Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kadetek, IV miejsce w ¼ Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kadetek.

4. Zbigniew Kaźmierski
Długoletni wychowawca wielu pokoleń szachistów. Jego wychowankowie zdobywali Mistrzostwa Polski w kategoriach dzieci. Organizator wielu imprez szachowych, w tym „żywych szachów” uświetniających Dni Miasta. Jego zasługą jest propagowanie i popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży.

5. Stanisław Zapiór
Wieloletni trener i wychowawca wielu pokoleń młodzieży piłkarskiej. Wielu jego wychowanków reprezentowało i reprezentuje miasto Bolesławiec grając w reprezentacjach Dolnego Śląska. Grupa młodzików, której jest trenerem, rokrocznie zdobywa tytuły Mistrza Okręgu Jeleniej Góry. Jako przewodniczący Rady Trenerów Okręgu Jelenia Góra reprezentuje nasze miasto na wielu konferencjach szkoleniowych na terenie całego kraju.

6. Mirosław Szapiel
Od wielu lat prowadzi grupę piłkarską „Orlików” w Bolesławieckim Klubie Sportowym „Bobrzanie”. Systematycznie zdobywa Mistrzostwo Okręgu Jelenia Góra. W 2008 roku jego wychowankowie zdobyli tytuł Mistrza Dolnego Śląska. Wielokrotny uczestnik turniejów Oldbojów, reprezentujący miasto Bolesławiec, również na szczeblu międzynarodowym.

7. Tomasz Markowski Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Bolesłavia”. Szkoli zawodników zajmujących miejsca w finałach i na podium Mistrzostw Polski, od kilku lat prowadzi grupę lekkoatletów, która liczy około 20 osób. Szkoleni przez Tomasza Markowskiego zawodnicy są powoływani do kadry Dolnego Śląska i Kadry Polski zapewniając sobie straty na Mistrzostwach Polski Młodzików, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Mistrzostwach Polski Juniorów, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i zawodach międzynarodowych,
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA