Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Radosław Palczewski!
BolecFORUM Nowy temat
3 sierpnia 2011r. godz. 22:36, odsłon: 5334, Bolec.Info

Zapracowany sekretarz

Nadmiar obowiązków urzędników może mieć wpływ na jakość zarządzania miastem.
Sekretarz Miasta Bolesławiec Jerzy Zieliński
Sekretarz Miasta Bolesławiec Jerzy Zieliński (fot. Bolec.Info)
Zapracowany sekretarz


Prezydent Bolesławca znacznie obciążył dodatkowymi zadaniami i pracą swoich urzędników.

Między innymi Sekretarz Jerzy Zieliński wykonuje dodatkowe obowiązki, w związku z nie powołaniem I Zastępcy Prezydenta Bolesławca, po rezygnacji z tej funkcji Wiesława Ogrodnika.

Jak dowiedzieliśmy Jerzy Zieliński został też powołany na członka Rady Nadzorczej, Uchwałą 11/2011 Zgromadzenia Wspólników LPWiK Sp. z o.o. z dnia 24 czerwca 2011 r. w Lubańskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.


Z oświadczeń majątkowych Jerzego Zielińskiego wynika, że w roku 2010 był członkiem dwóch innych rad nadzorczych.

Kontaktowaliśmy się telefonicznie w Jerzym Zielińskim, ale nie odbierał telefonu, mimo, że jak podaje w komunikacie rzecznik Urzędu Miasta w czasie jej nieobecności( urlop) to sekretarz w jej imieniu udziela mediom informacji.


Jerzy Zieliński jest również Przewodniczącym grupy roboczej "Komunikacja kolejowa" działającej w ramach Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa. Sekretarz Bolesławca będzie nadzorował aktualizację priorytetów strony polskiej w odniesieniu do systemu kolejowych połączeń na tym obszarze.


Z wypowiedzi Jerzego Zielińskiego w telewizji Azart Sat wynika, że rozważa on także kandydowanie na senatora RP.

Kampania wyborcza i jej prowadzenie może być kolejnym obciążeniem zawalonego pracą Jerzego Zielińskiego.

Ciekawe czy nadmiar obowiązków wykonywanych przez sekretarza może mieć wpływ na jakość zarządzania miastem?Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim. Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
REKLAMA Waldemar Witkowski do Senatu RP