ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4626, 4 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Dyrektor Langhammer przeprasza

Treść posta:
... to bardzo ładnie, że Pan Langhammer przeprosił... Pan Langhammer powinien korzystać z okazji, z permanentnej okazji i milczeć!

Moim zdaniem jest to człowiek, który , niestety, nie daje rękojmi nalezytego wychowywania dzieci... gdybym był rodzicem małoletniego dziecka, to pięć razy zastanowiłbym się, czy posyłać swe dziecko do "jego" szkoły, w ogóle do katolickiej szkoły... na marginesie przypomnę, że najwięksi nazistowscy zbrodniarze jak A. Hitler, Hans Frank, H. Himmler, R. Hoess... edukację zdobywli właśnie w katolickich szkołach.

Pan Longhammer napisał, co napisał, a napisał dokładnie tylko to i az tyle co mysli... Rudolf Hoess gdy szedł na szafot, to też żałował.

Frederic Martel w swej bestsellerowej i niespełna sprzed miesiąca książce pt SODOMA napisał

- " Homoseksualizm w Kościele to nie margines, ale system, który obejmuje wswzystkie jego struktury, od seminariów, po najbliższe otoczenie papieży. To homoseksualizm kleru jest kluczem, bez którego nie da się zrozumieć pontyfikatów Pawła VI, Jana Pawła II, i Benedykta XVI. A teraz jest monstrualnym problemem, z którym mierzy sie papież Franciszek.
To właśnie w Kościele istnieje największa społeczność homoseksualistów na świecie.

... i dalej

- " Dlaczego homoseksualni duchowni są największymi homofobami?
Dlaczego zależło im zawsze i zależy nadal na zachowaniu w Kościele konserwatywnego status quo? Za co tak nienawidzą papieża Franciszka?"

Pan Langhammer jako duchowny, jako nauczyciel mający kontakt z dziećmi powinien publicznie i ";przed Bogiem" odpowiedzieć na pytanie - jest, czy nie jest pedofilem?... powinien odpowiedziec, bo reprezentuje profesję, skażoną jak żadna inna niebotycznymi skandalami związanymi z wykorzystywaniem seksualnym dzieci... Musimy mieć jakąś dozę pewności, że nie okaże się kiedykolwiek, że jest kolejnym księdzem Cebulą, Jankowskim, czy abp Wesołowskim!

Pan Langhammer nie raz dał na fb wyraz swych poglądów - skandaliczny wyraz!

Widać, w jego opinii, że faszystowskie, szowinistyczne i antysemickie marsze i ruchy społeczne zatruwające Polskę są darzone przez Niego sympatią i moralnym wsparciem!

Swego czasu na fb zamieścił wiersz drwiący z innego piętnującego przemarsz brunatnych ";prawdziwych Polaków"
(https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=152746902364321&;id=100028870359754)

Pan Langhammer może przepraszać, ale to niczego nie zmienia, ten człowiek nigdy nie powinien być wychowawcą dzieci i młodzieży.
Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazka