ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4589, 28 maja 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mieszkania w prestiżowej lokalizacji
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Burmistrz Relich bez zaufania i absolutorium

Treść posta:
~~Lilioworóżowa Liatra napisał(a):
~~Dyniowa Kanna napisał(a):
~~Lazurowy Orzech napisał(a):
~~Zielonożółty Pigwowiec napisał(a):
Każdy, kto obejrzy i posłucha nagranie z sesji i rozumie język polski w stopniu podstawowym zrozumie, że p. Szelechowicz nie powiedział, że wybudował boisko w Milikowie. Skończcie już z tą manipulacją i słowami wyrwanymi z kontekstu.
Kazdy kto rozumie język polski zrozumiał że posiedzenie Rady było o budżecie.Pan Szelechowicz w imieniu mieszkańców Milikowa bronił Pana Burmistrza i swojej żony.Ubolewał że nie odrolniono działek ktore zakupili wraz z żoną.Większość przemówienia poświęcił na sprawę Pana Leszka Sochy rozwodząc się nad jego przeszłością ,a zabrakło refleksji nad swoją przeszłością!Wypowiedz powinna być sprecyzowana bo mówiąc" w imieniu mieszkańców Milikowa";powinien dodać nie wszystkich ponieważ wielu mieszkańców Milikowa myśli inaczej.Bardzo dobrze zachował się Przewodniczący Rady bo powinien przerwać to przemówienie jak i kompromitujące przemówienie Pana Skóry .I opozycja i obóz RR - wszyscy jesteście siebie warci, czyli funta kłaków. Swoimi kłótniami i sporami, poziomem "yskusji" politycznej ośmieszacie naszą gminę w oczach innych. Przed wyborami hejt był przynajmniej tylko na forach bolca i zawsze można było go zrzucić na bezimiennych frustratów. Teraz prymitywna nawalanka przeniosła się na posiedzenia RM i to jest już nawet nie śmieszne, tylko żałosne. Ja sie już wstydzę, że mieszkam w Nowogrodźcu i wiem, że nie jestem w tych odczuciach odosobniony. Nie zdziwcie się, że - jesli ten stan będzie trwał nadal - to któregoś pięknego dnia zostanie złożony obywatelski wniosek o referendum w sprawie odwołania i burmistrza i całej Rady Miasta. Ciekawe, czy przy głosowaniu nad tym wnioskiem nadal będziecie podzieleni, czy po raz pierwszy się zjednoczycie!Dobrze wiesz, że taki projekt nie zostanie złożony. Po co bić pianę nadaremno. Dejże spokój.[/c}

No tak, trudno by było, bo ludzie w gminie sa tak sam słóceni, jak odłamy rady. Ale gdyby się udało to może byłoby to coś, co wreszcie spowodowałoby konstruktywne działania ze strony jednych i drugich radnych, tudzież burmistrza.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama Zapraszamy