ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4467, 27 stycznia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Zaśmiecony las

Treść posta:
~~Groszkowy Mak napisał(a):
~~Woskowożółty Rozchodnik napisał(a):
dokładnie.dzisiaj dzwoniłem się dowiedzieć co zrobić z rzeczami z działki.usłyszałem tylko ,że meble przyjmują resztę mam bardzo dokładnie po segrgowac,na to moje pytanie jak mam coś metalowe z plastikiem to co z tym zrobić a pani na to,że mam to oddzielić.nawet nie ma opcji dopłaty żeby tego nie robić.więc bedzie wycieczka po śmietnikach i gdzie mogę wywale do ogólnych bo to jakaś porażka jest.
.
Od lat widzę jak działkowicze znoszą na swoje działkui wszystko co jest im zbędne w domu i to co znajdą na śmietnikach - bo to się jeszcze przyda a jak się nie przyda to co z tym zrobić? Bo co zrobić z belami starych wykładzin, materiałow budowlanych, mebli, naczyń. Jedni wynoszą do znajdujących się obecnie na terenie ogrodów pojemników, inni odwożą na Staszica a jeszcze inni po najmniejszej lini oporu wyrzucają poza ogrodzenie i oczywiście wszystkiemu winne są służby sprzątające i służby ochrony środowiska.

No w moim wypadku kupiłem działkę i wręcz przeciwnie,nie chcę tam niczego znosić bo nie chcę się zaśmiecać.Wiadomo,że nie wywalę tego wszystkiego za płot ani do lasu bo to nie chodzi o zasyfianie i nie popieram tego,ale naprawdę jest duży problem z oddaniem "mix-u",,bo nie wiadomo co z tym zrobić.zostaje jedno wyjscie,co nie można posegregować i wiem ,że nie przyjmą na wysypisku,wywalić do kosza przed domem gdzie można takie rzeczy wywalać.właśnie po to żeby za płot to nie wyleciało.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy