ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4494, 23 lutego 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Efekt-Okna zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Co Łaska & Bóg zapłać

Treść posta:
~Puste bicie piany! napisał(a):
Powtórzę - dziesiątki tysięcy są OK i jest cicho!
Jedna czarna owca się trafi, to się wszyscy onanizują publicznie miesiącami!

Czemu nie czytamy "KOLEJNY nauczyciel (, policjant, sędzia, harcmistrz, lekarz, trener,...)?
Że nie ma tam takich przypadków? To ubranie czarnej sukienki zmienia człowieka w demona? A bez czarnej sukienki wszyscy cacy? Hłe, hłe ;-)


Biedaki macie problem z własnym sumieniem, to zasłaniacie się jakimś księdzem!
Pretekst by się usprawiedliwić z nieprzestrzegania własnej przyzwoitości, gorliwości i pobożności. To tylko pretekst dla oszukania własnego nieczystego sumienia!


Postaram się Ci to wyłuszczyć tak jak ja to rozumiem.

Ukrywanie przez Kościół Rzymskokatolicki (KRK) przypadków pedofilii, homoseksualizmu, a dalej niespotykanej wręcz hipokryzji odnośnie stosunku (nomen omen) do pieniędzy członków KRK stało się przyczyną tego, co dzisiaj widzimy na Zachodzie Europy - poczytaj o sprzedawanych katedrach, czy budynkach parafialnych z powodu braku "wiernych" na mszach i braku powołań "kapłańskich" (piszę w nawiasie, bo ksiądz to nie kapłan według tego co podaje Stary lub Nowy Testament).

Ten proces rozpoczął się w Polsce już dekadę temu. Każdy kto widział "czarny protest" zauważył pewnie, że brały w nim udział głównie młode Polki. Bardzo młode - 16-25 lat na moje oko. To jest dla KRK w większości już pokolenie stracone, bo one co do zasady (jak ich rówieśniczki na zachodzie) nie kupują hipokryzji ewangelii piszczącej biedy i "głodowej opuchlizny brzusznej" księży katolickich. To pokolenie albo odrzuca niestety istnienie Boga, albo szuka go w inny sposób - czytając Biblię, albo co gorsza wpadając w macki New Age.

Młodzi są dziś mądrzejsi, mają dostęp do informacji, a od KRK odpycha ich HIPOKRYZJA. Dlatego uważam, że za 20-30 lat KRK w Polsce będzie także wyprzedawał katedry i inne budowle. Dlaczego? Bo do władzy wyniesieni zostaną ludzie, którzy odetną pępowinę łączącą dziś KRK od budżetu państwa, a gdy skończy się finansowanie - skończy się zabawa.

Ukrywajcie więc dalej, że nic się nie dzieje. Że nie ma pedałów i pedofilów, a ksiądz nie bierze pieniędzy od biednych ludzi. Że nie ma cenników. Że nie ma dzieci na boku. Że nie ma kochanek, rozpusty i odwiedzin w domach uciech. Ukrywajcie. I każcie ludziom przy tym żyć w ubóstwie sami wznosząc Lichenie nie wiadomo komu do czego potrzebne. A za 30 lat wspomnicie słowa takich niezbyt przychylnych i kulturalnych ludzi jak ja.

Czytajcie Pismo Święte i obserwujcie cuda, których dokonuje Bóg w Waszym życiu.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Jump Heaven zaprasza!
reklama Mrowka zaprasza