ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4714, 30 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Debata o szczepieniach w sejmie

Treść posta:
~~Biaława Mięta napisał(a):
~Morska Calibrachoa napisał(a):
A pan emem się doszczepia? Po 10 latach od szczepienia ochrona przestaje działać. Żerujemy więc my wszyscy dorośli na tych biednych dzieciach, które niejednokrotnie przypłacają ciężkimi nopami. Chcecie to się szczepcie, ale zostawcie wybór rodzicom, oni później w potrzebie pozostawieni są sami sobie.

dobrze że nie muszą walczyć ze skutkami polio.
Odra juz sie pojawia. Boicie sie powikłań poszczepiennych a powikłania po odreze są dla was do przyjęcia. Wierzycie w słowo pisane w Intrnecie a nie wierzycie lekarzom rodzinnym. Ta wsza pokrętna filozofia zwala z nóg.


No popatrz pan Autorytet się pojawił . Dziecko Drogie , ja mam tylko sześć Autorytetów wybranych świadomie . Jednym z mych Autorytetów jest pan dr Jaśkowski , jest też pani profesor Maria Majewska Dr Jaśkowski wykładał wakcynologię Na Uniwersytecie Gdańskim , a pani profesor napisała tyle o szczepieniach i ich szkodliwości , że Ty tego nigdy qurwa nie przeczytasz . A ja przeczytałem i dlatego wiem . Jest też jeszcze dr Czerniak i oczywiście Zięba , ale co Ty możesz wiedzieć , skoro Rockefeler płaci Ci uposażenie

Już dawno temu założyłem sobie , że z głupkami nie dyskutuje , ale chodzi o życie ... przyszłych POKOLEŃ , pozwoliłem więc sobie na brak konsekwencji.

Dobranoc :)

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama Zapraszamy