Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

UPC INTERNET

~Krystyna niezalogowany
13 października 2015r. o 17:33
Mieszkam na ul. Gałczyńskiego, od tygodnia jestem podłączona do UPC i z obiecanych 16 Mb/s mam w porywach 2 Mb.
Ciekawa jestem jak u innych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
13 października 2015r. o 20:23
ja wziąłem neta 250 Mb/s i wszystko śmiga !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Quczy niezalogowany
13 października 2015r. o 20:26
~Krystyna napisał(a): Mieszkam na ul. Gałczyńskiego, od tygodnia jestem podłączona do UPC i z obiecanych 16 Mb/s mam w porywach 2 Mb.
Ciekawa jestem jak u innych?



U mnie też 2bm max, również Gałczyńskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
13 października 2015r. o 21:01
U nas mają instalować ten do 30mb. Mam nadzieję, że chociaż z 10 będzie. Telewizji nie ryzykowałam, wolę naziemną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
13 października 2015r. o 21:05
Ja wziąłem 60mb i na speedteście wyciągam ok. 56mb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10527
#Crysis nieaktywny
13 października 2015r. o 22:09
Ja mieszkam na Staroszkolnej i mam 16 Mb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 października 2015r. o 22:30
~Krystyna napisał(a): Mieszkam na ul. Gałczyńskiego, od tygodnia jestem podłączona do UPC i z obiecanych 16 Mb/s mam w porywach 2 Mb.
Ciekawa jestem jak u innych?


Może 2 MB? 1 megabajt = 8 megabitów

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna niezalogowany
14 października 2015r. o 7:33
Dzwoniłam do UPC i stwierdzili, że to jakaś poważniejsza awaria na naszej ulicy.
Obiecali naprawić w ciągu 48 godz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza