Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

UPC INTERNET

~~Srebrzystobiały Żółwik niezalogowany
27 września 2020r. o 13:39
Mam dwóch operatorów NETIA i UPC . Netia jest mniej awaryjna , jest dobry kontakt w serwisem w platformie zgłoszeniowej . Router wymienili na nowy podłączyli światłowód . W przypadku awarii dekodera telewizyjnego wymiana po przez kuriera na następny dzień . Odpowiadają na zgłoszenia na następny dzień . W przypadku UPC jest całkiem odwrotnie . wieczne problemy . Kontakt przez platformę jest ale doczekać się odpowiedzi graniczy z cudem . Obiecany światłowód od stycznia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawozłota Porzeczka niezalogowany
15 listopada 2020r. o 9:21
Macie dzisiaj jakieś problemy z internetem od UPC?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Pęcherznica niezalogowany
15 listopada 2020r. o 12:01
Na szczęście za miesiąc kończy się umowa, nie zamierzam jej podpisywać. Od kilku miesięcy są problemy z internetem, miało być naprawione do października.... wieczne problemy, ciągłe zanikanie internetu, co jakiś czas muszę router resetować aby internet powrócił...

Dostałem zwrot połowy kwoty za 3 miesiące jak im piłowałem.

Odradzam.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
15 listopada 2020r. o 12:06
Router z UPC to się na starcie wymienia na coś normalnego. Bo na tym szrocie jaki dają, to sygnał wifi zanika już w obudowie routera.
Ale żeby nie było, ja już od ponad miesiąca problemów z netem u nich nie miałem. Zaczynam podejrzewać, że w końcu za robotę się wzięli :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 listopada 2020r. o 12:10
PIS-PO-PRL napisał(a): Router z UPC to się na starcie wymienia na coś normalnego. Bo na tym szrocie jaki dają, to sygnał wifi zanika już w obudowie routera.
Ale żeby nie było, ja już od ponad miesiąca problemów z netem u nich nie miałem. Zaczynam podejrzewać, że w końcu za robotę się wzięli :D


a ja tam jestem zadowolony ...
śmiga bez zarzutu od początku...

sygnał doskonały ...:]
router świetny ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
15 listopada 2020r. o 12:14
Po kablu owszem... idealny
2m od routera również
na piętrze z neta 300mb, robi się 3
Po wymianie routera problem nie występuje :D
a2... pewnie oszukujesz ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 listopada 2020r. o 12:19
PIS-PO-PRL napisał(a): Po kablu owszem... idealny
2m od routera również
na piętrze z neta 300mb, robi się 3
Po wymianie routera problem nie występuje :D
a2... pewnie oszukujesz ;)


dlaczego sądzisz że oszukuję ?
z jakiego powodu miałbym to robić/...;)

przecież mógłbym tez napisać że zgodziłeś się na gorszą wersję routera więc teraz masz problemy...
ja mam dobry i nie narzekam :)
bez problemu obsługuje mi wszystkie pomieszczenia...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
15 listopada 2020r. o 12:23
No właśnie nie. Wciskali mi tą gorszą wersję, ale się nie dałem i teoretycznie mam ten lepszy. Tylko że ten lepszy to taki małolepszy. No albo mi się taka sztuka trafiła. Ale takich co im się taka małolepsza sztuka trafiła, znam jeszcze kilku.

a2... wina Tuska, skoro Ty się nie przyznajesz :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza