Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Wybory parlamentarne 2015

~Niezdecydowany. niezalogowany
23 października 2015r. o 20:35
~ napisał(a): Jesteśmy ósmą gospodarką w Europie i 21 w świecie! Wysłuchałem orędzia pani premiery i wzruszyłem się. Na pewno "postawię krzyżyk" na jej partię. Jak bylibyśmy na ósmym miejscu z zarobkami a nie na 27 w UE też bym na nich zagłosował wzruszyłbym się gdybym usłyszał - nasi rodacy wracają z emigracji.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 20:48
~ napisał(a):
~ napisał(a): PiS po prostu jest DO DUPY !! :P :D


Jesteś męczący.
Platfusom gratuluję elektoratu.


Nic na to nie poradzę. Jak coś jest do dupy to piszę że jest do dupy i tylko tyle.
:P :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 20:49
A to ciekawe. Z moich znajonych w przeciągu ostatniego 1,5 roku wróciły dwie rodziny. Wszyscy maja prace i jakoś sobie radzą. A wyjechali za rządów PiS-u akurat. Jedni zanim wyjechali z kraju w 2007 przez kilka miesięcy szukali pracy której nie znaleźli. Po powrocie znaleźli prace w 2 miesiące i to oboje. Coz. Cos sie jednak zmieniło. Co do uznawania opcji to PO nie zalkada ze wszyscy musza byc katolikami prawicowymi, uznaje Prawa kobiet i to ze kazdy w swoim kraju jest obywatelem. Poglądy PiS przypominają bardziej poglądy faszystowskie. Zero praw dla tych którzy nie zgadzają sie z polityka PiS. Głosowanie przeciw prawom kobiet i aborcja nawet w sytuacji zagrożenia życia. Więzienie za invitro! To jest normalne?? Blagam! To faszyzm i ciemnota w najczystszym wydaniu. A czy ktoś czytał ich propozycje konstytucji??? Moze zainteresować sie bliżej jakie oni głoszą postulaty a nie podniecać sie tym ze dadzą 500 zł na dziecko (jak sie niedawno okazało juz nie na każde) i cofną pójście 6 latków do szkół przenosząc nas w ogon Europy traktując nasze dzieci jak ...e. W UK dzieci idą do szkoły jak maja niecałe 5 lat i jakoś nikt nie robi z tego halo. A u nas ciemnota pisowska robi z tego wielki szum i chce znów wycofywać to, co w sumie nienajgorzej sie juz przyjęło. Na złość PO bedą teraz wycifywac wszystkie ich reformy bez względu na to czy ma to sens czy nie. Moze jeszcze podręczniki darmowe zabiorą?? Czemu nie? Podobno sa nie do przyjęcia przez PiS bo mężczyzna ukazany jest w niej jako ktoś kto gotuje obiad. To właśnie PiS. Ciemnota, chamstwo i cynizm.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nasi rządzący wybrańcy z PO niezalogowany
23 października 2015r. o 20:55
Dzisiaj pani podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości....proponuję poczytać na Onecie, tacy ludzie wydają wyroki,oceniają nasze postępowanie , cóż to za zakłamanie. Dalej głosujmy na PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 21:08
jak wypiła to jej,ale poco jechała pod wpływem; ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były wyborca PO niezalogowany
23 października 2015r. o 21:12
Nie wiem co w tym ciekawego, że ludzie młodzi wyjeżdżają, dla mnie jest ciekawe, że wracają i mam tylko jedno pytanie na jak długo im starczy zaoszczędzonych pieniędzy z pracy za granicą i jak szybko tam wrócą z powrotem. Nie jestem wyborcą PiS żeby była jasność, ale za wcześniejsze głosowanie na PO do dzisiaj ogarnia mnie wściekłość za własną głupotę. Takiego błędu więcej już nie powtórzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 21:18
~ napisał(a): jak wypiła to jej,ale poco jechała pod wpływem; ;(
A bo pańci wolno ,wcześniej zabrali prawo jazdy, ale co tam władzuni wolno, bo takie jej ponad prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
23 października 2015r. o 21:29
a miało być tak pięknie mieli rządzić i sądzić do emerytury,a tu .kredyty, drogie życie w Warszawie .I TUSK z KOPACZ ich oszukał.
Jak tu nie pić panie kierowniku z Gdańska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.