Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Wybory parlamentarne 2015

~ niezalogowany
23 października 2015r. o 21:43
Świetny tekst dziennikarza sportowego do redaktora lisa

http://telewizjarepublika.pl/stanowski-do-lisa-wywoluje-pan-u-mnie-obrzydzenie-stal-sie-pan-aparatczykiem-zdolnym-do-kazdej-manipulacji,24974.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 21:52
A PiS i tak był, jest i zawsze będzie do dupy !! :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 22:10
~były wyborca PO napisał(a): Nie wiem co w tym ciekawego, że ludzie młodzi wyjeżdżają, dla mnie jest ciekawe, że wracają i mam tylko jedno pytanie na jak długo im starczy zaoszczędzonych pieniędzy z pracy za granicą i jak szybko tam wrócą z powrotem. Nie jestem wyborcą PiS żeby była jasność, ale za wcześniejsze głosowanie na PO do dzisiaj ogarnia mnie wściekłość za własną głupotę. Takiego błędu więcej już nie powtórzę.


Jasne zagłosuj na PiS. Bedzie lepiej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 22:15
~były wyborca PO napisał(a): Nie wiem co w tym ciekawego, że ludzie młodzi wyjeżdżają, dla mnie jest ciekawe, że wracają i mam tylko jedno pytanie na jak długo im starczy zaoszczędzonych pieniędzy z pracy za granicą i jak szybko tam wrócą z powrotem. Nie jestem wyborcą PiS żeby była jasność, ale za wcześniejsze głosowanie na PO do dzisiaj ogarnia mnie wściekłość za własną głupotę. Takiego błędu więcej już nie powtórzę.


Znajomi wrócili ponad 2 lata temu i jakoś póki co nie zamierzają emigrować ponownie - no chyba ze PiS dojdzie do władzy i znów jak za ich rządów ludzie bedą musieli wyjeżdżać za chlebem) maja prace, maja tez troje dzieci i nie utrzymują sie z oszczędności, ale jakoś dają radę. Strasznie sie wkurzają, mówią ze wyjechali za rządów PiS-u, ledwie sie cos poprawiło, maja szanse na prace i normalne życie a tu PiS wraca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 22:16
~ napisał(a):
~były wyborca PO napisał(a): Nie wiem co w tym ciekawego, że ludzie młodzi wyjeżdżają, dla mnie jest ciekawe, że wracają i mam tylko jedno pytanie na jak długo im starczy zaoszczędzonych pieniędzy z pracy za granicą i jak szybko tam wrócą z powrotem. Nie jestem wyborcą PiS żeby była jasność, ale za wcześniejsze głosowanie na PO do dzisiaj ogarnia mnie wściekłość za własną głupotę. Takiego błędu więcej już nie powtórzę.


Jasne zagłosuj na PiS. Bedzie lepiej!
Nie wiem czy będzie lepiej, ale gorzej już i tak być nie może i nie przekona mnie argument ,że w ciągu 1,5 wróciło do Polski parę osób , martwi mnie ,że tysiące wyjechało. Nawet Tusk wyjechał jak zobaczył jaki nam los zgotował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 22:24
Parę osób wróciło a kolejny milion wyjechał!

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/polowa-zagranicznych-firm-nie-placi-w-polsce-podatkow/vv7h7#

A nasi inżynierowie wyjeżdżają na zmywak przez POpaprańców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~my może i wy niezalogowany
23 października 2015r. o 22:33
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2015/10/23/dwie-smieszne-paniusie-dyskutuja-o-tym-jak-wydac-nasze-pieniadze/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 22:39
~ napisał(a): Parę osób wróciło a kolejny milion wyjechał!

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/polowa-zagranicznych-firm-nie-placi-w-polsce-podatkow/vv7h7#

A nasi inżynierowie wyjeżdżają na zmywak przez POpaprańców

Tacy z nich inżynierowie że żarówki nie umieją wymienić,niech się cieszą że zmywak na nich czeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza