Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Już za chwilę już za momencik, czyli islamiści w Bolesławcu

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 listopada 2015r. o 20:57
Jak to kto ? Kosmici . Przecież od czterech lat tłukę Ci to do głowy , a Ty wciąż nie kumasz :) Żydostwo zgromadzone za wielką wodą w hamerykańskim Knesecie , nie ma tutaj nic do gadania , ponieważ chinole w 2012 skupili na Świecie tyle stali , że mogli by sobie most zbudować ... wzdłuż Jangcy . I nima tej stali , nie mówiąc o złocie. Mam wrażenie , że Lord Vader nową Gwiazdę Śmierci buduje , tuż za nieruchomym Księżycem :D

Już od dłuższego czasu powtarzam , że " wielowymiarowy " świat Zimnego Czekisty , Putlera , to szansa dla Ludzkości .

No dobra , idę zapalić , a obiecałem sobie , że rzucę . Stwórco , dlaczego ja mam taką słabą wolę ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2015r. o 21:11
nie pierwszy raz zagraża Europie islam ;)


może zapytam krótko
jak chcecie walczyć?..dobrym słowem'' ?

przecież nawet ze sobą nie potraficie rozmawiać ;)
chcecie ich powystrzelać?...chyba z procy
a może wzorem wczesnochrześcijańskim podeślemy im ''podarki '' nafaszerowane zarazkami dżumy...

macie pomysł na tą ''walkę''?
nienawiść rodzi nienawiść -o tym pamiętajcie ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2015r. o 21:21
falco napisał(a): nie pierwszy raz zagraża Europie islam ;)


może zapytam krótko
jak chcecie walczyć?..dobrym słowem'' ?

przecież nawet ze sobą nie potraficie rozmawiać ;)
chcecie ich powystrzelać?...chyba z procy
a może wzorem wczesnochrześcijańskim podeślemy im ''podarki '' nafaszerowane zarazkami dżumy...

macie pomysł na tą ''walkę''?
nienawiść rodzi nienawiść -o tym pamiętajcie ;)



I kto to PISze.Odkąd pamiętam to wy zawsze miłowali POkój..A do ordery z Marysią się zawiozło do Pinocheta,a to spodkanie w Libi,a to modlitwa w kibucu.POlska POnad wszystko.I co,i pupa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2015r. o 21:38
no proszę
przykład jak na dłoni :D

niepotrzebni nam muzułmanie ...


Dopisane 03.11.2015r. o godz. 21:38:

a może to trafi do ciebie?
chociaż wątpię ;)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie islamizacji niezalogowany
3 listopada 2015r. o 21:53
beda bo chcemy...nikt w Bolesławcu nie pokazał ze jest przeciwny, gdzie marsz, protesty, NOP, kibice???????? Mamy bo sie zgadzamy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2015r. o 21:59
jak to nikt nie pokazał?
całe forum aż huczy od ''protestów'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
3 listopada 2015r. o 22:28
falco napisał(a): nie pierwszy raz zagraża Europie islam ;)


może zapytam krótko
jak chcecie walczyć?..dobrym słowem'' ?

przecież nawet ze sobą nie potraficie rozmawiać ;)
chcecie ich powystrzelać?...chyba z procy
a może wzorem wczesnochrześcijańskim podeślemy im ''podarki '' nafaszerowane zarazkami dżumy...

macie pomysł na tą ''walkę''?
nienawiść rodzi nienawiść -o tym pamiętajcie ;)

Tak.Mam. Dajmy im równe szanse. Takie jak mamy my , Polacy.Niech sobie znajda pracę, wynajma mieszkanie, idą po zasiłek do mops. Niech pracuja i się dorabiają. Za przestępstwo deportacja. Meczet? Prosze bardzo- po uzyskaniu wszelkich niezbednych zgód i opinii i w wyznaczonym nieutrudniajacym zycia mieszkańcom. Wymagana zgoda na marsze demonstracje itp. I jeszcze kilka pomysłów mam.Ale chyba wystarczy, prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 listopada 2015r. o 22:30
falco napisał(a): jak to nikt nie pokazał?
całe forum aż huczy od ''protestów'' :D


Mam nadzieję , że to forum czytają również Policjanci i Prokuratorzy. I kiedy dostaną " prikaz z góry " , że trzeba chronić " imigrantów " przed Polakami , to z tumiwisizmem podejdą do " służbowego obowiązku " :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.