Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nekanie przez firme Ceron Worldwide Inkasso Limited

~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 20:23
Dajcie spokój , nie płacic nic....pamiętacie Pobieraczek? To samo...nie jest takie proste, zeby komornik zrobił wjazd na pensje musi miec podstawy ( czyt. wyrok sadowy ) a ten nie zapada na podstawie ...braku dowodów.... Umowa zawarta musi byc w sposób czytelny i jasny, musza być dowody odbioru zamówionych towarów etc. I wreszcie ogarnijcie ile osób zostało juz oszukanych w ten sposób...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xxx niezalogowany
13 listopada 2015r. o 16:54
~Anonim napisał(a): Witam czy jest ktos moze z okolic Boleslawca kto jest nekany przez firme Ceron Worldwide Inkasso Limited ze Szwajcarii z siedziba w Radomiu.Jest to firma,ktora przez tel probowala wcinac wloska bielizne platinum.Teraz neka listami o zaplate czegos czego nie bylo.Probuja wyludzic pieniadze,zastraszaja sadem.Jesli jest taka osoba,ktora ma ten sam problem prosze o kontakt.W najblizszym czasie zamierzam isc z tym na policje.
mnie też się przyczepili.. Sprawa została zgłoszona na policje. Zobaczymy co dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
13 listopada 2015r. o 19:18
~Anna___ napisał(a): Witam, ja również dostałam ten list, i byłam nękana telefonami... zapłaciłam, bo czytałam w internecie, że do ludzi przychodzi komornik, a zadłużenia się zwiększają, ale jeszcze jeden telefon i zgłaszam na prokuraturę... a może zrobimy zgłoszenie zbiorowe???


To błąd że zapłaciłaś. Dalaś im mocne potwierdzenie że nadal warto tej metody próbować bo nawet jak zapłaci jeden na tysiąc to i tak mają zysk!

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2015r. o 21:01
Ignorować tego typu firmy jak i firmy windykacyjne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basienka1961 niezalogowany
27 grudnia 2015r. o 16:20
nie wolno placic oszustom jestem przez nich nekana przez kilka miesiecy telefony zablokowalam ale listy z pogrozkami przychodza nadal z corzz bardziej absurdalnymi sumami.Zglosilam sprawe na policji ale dostalam odpowiedz ze nie podejmuja dochodzenia.W wigilje dostalam nastepny mily liscik tym razem od firmy pt.kancelaria windykacji sadowej z warszawy - sprawdzone podane adresy i maile nie istnieja i ide z ta sprawa do prokuratury .Rozmawialam z rzecznikiem przw konsumenta i z przwnikiem z federacji ochrony przw konsumentow jedno jest pewne nie wolno draniom placic.mozna ich ignorowac ale jeszcze lepiej zglaszac organa scigania ktos wreszcie sie nimi zajmie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iza555 niezalogowany
27 grudnia 2015r. o 21:26
~Anonim napisał(a): Witam czy jest ktos moze z okolic Boleslawca kto jest nekany przez firme Ceron Worldwide Inkasso Limited ze Szwajcarii z siedziba w Radomiu.Jest to firma,ktora przez tel probowala wcinac wloska bielizne platinum.Teraz neka listami o zaplate czegos czego nie bylo.Probuja wyludzic pieniadze,zastraszaja sadem.Jesli jest taka osoba,ktora ma ten sam problem prosze o kontakt.W najblizszym czasie zamierzam isc z tym na policje.



Napisz do prokuratury zawiadomienie o mozliwosci popelnienia przestepstwa,ja tak zrobilam I jak reka odjal,skonczylo sie po wizycie policji w siedzibie firmy,pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
28 grudnia 2015r. o 0:13
~eliza napisał(a): a kto jest nękany przez firme best?


ci akurat to profesjonalna firma , i nie dadzą Ci spokoju , nie bez przyczyny wydzwaniają



niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iwcia niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 10:49
Ja też mam ten sam problem z tą firmą i nie wiem co robić czy zgłosić to gdzieś. Na podane telefony w pismach nie można się dodzwonić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza