Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

9984
#gover nieaktywny
12 listopada 2015r. o 22:27
~ napisał(a): Do tych powyżej - w czasie "umierania" był nieświadomy tego co robi.


Byl nieswiadom, ze umiera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2015r. o 22:36
Kiszczak trafił do dołu zalanego betonem. Piękny symbol, ale brakuje zwieńczenia!


Cmentarz na Woli był świadkiem symbolicznego upadku, który przepadł w lawinie bzdurnych tematów bieżących. Byłem jednym z pierwszych „hejterów”, którzy głośno krzyczeli o tym, co większość sobie po cichu pomyślała. Żadnych honorów i uroczystych obrządków nad truchłem bandyty Czesława Kiszczaka. Dyscyplinowanie i szantażowanie emocjonalne, że o zmarłych nie wolno pisnąć jednego złego słowa przestało działać. Co znaczy, że nie wolno? Słowa prawdy, słowa odnoszące się do faktów z reguły nie są miłe, a w przypadku przywódców organizacji terrorystycznej o charakterze zbrojnym, takimi być nie mogą. Na pogrzeb bolszewickiego mordercy przyszło około 20 ludzi, w tym ekipa Telewizji Republika i siostra księdza Zycha, ostatniej ofiary komunistycznej bezpieki. Pogrzeb Kiszczaka odbył się w porządku prawosławnym, niektórzy twierdzą, że to ulubiona uroczystość byłych ubeków i esbeków, bo ściśle związana z tradycją Rosji Radzieckiej. Zwłoki Kiszczaka spalono i urnę zalano betonem, wcześniej prawosławni duchowni nie zgodzili się na wniesienie prochów do cerkwi. Nad mogiłą wdowa po mordercy wypowiedziała kilka grafomańskich wersów kłamstwa, które po cichu i z wyłączeniem komentarzy przedrukowała Gazeta Wyborcza. Ta sama gazeta, której redaktor naczelny nazwał bandytę „człowiekiem honoru”. I co z tego wszystkiego wynika? Ogromnie wiele, ale przede wszystkim pogrom fałszu, na który wielu Polaków czekało tak długo.

Jeszcze kilka lat temu zgon Kiszczaka zostałby rozegrany zupełnie inaczej. Ofiary byłyby zmuszane do szacunku i milczenia, batożenie tradycją i miłosierdziem katolickim nie miałoby końca. Zapewne i w sejmie doszłoby do „wesołych” prowokacji, których celem byłoby zdjęcie krzyża i powieszenie portretów twórców „pokojowej przemiany”, przy okrągłym stole. Wszystko się posypało, zabrakło odważnych i zdolnych do obrony marności. Kolportowane łgarstwa i gwałty moralne straciły swoją moc, a niegdysiejsi mocarze zarządzający pedagogiką wstydu i pogardy podwinęli skundlony ogon i nawet nie mają siły odszczekać się karłom reakcji. Tak dokonał się przełom, wymarzony, wyczekiwany, wymodlony. Wojnę wygrywa się nie na froncie, ale na najwyższej górze wroga, gdzie zatyka się własny sztandar. Wygraliśmy i to widać coraz dobitniej, w sferze symboli, wartości, wiary i powrotu do normalności. Spadkobiercy komuny ucichli, wycofali się, zwiesili łby i klepią nad swoimi grobami swoje zdrowaśki. Nikt ich nie chce i przegania ze świątyni. Bliscy ofiary morderców, na zdjęciach pokazują zbrodnię i tej próby nie wytrzyma żaden kronikarz fałszu.

Dziesiątki lat spędzonych na niczym, na wynoszeniu marginesu na piedestały i niszczeniu mitu bohaterów. „Gdyby nie generał, w Pol¬¬¬¬sce polałaby się krew, bo Ruscy już odpalali czołgi”. W kopalni „Wujek” nie padł rozkaz użycia broni, raz do roku każdy zomowiec strzela sam. Przemyk prowokował i dlatego został zakatowany, Pyjas zabił się po pijaku na schodach, ksiądz Popiełuszko był twórcą „sensów nienawiści”. Skończyło się, ale do pełni szczęścia potrzeba jeszcze jednego symbolu. Wdowa po Kiszczaku dostanie ponad 7 tysięcy emerytury. Joanna i Andrzej Gwiazda są skazani na promocje pasztetu w „Biedronce”. Każdy wymiar się liczy, komunistyczni siepacze nie tylko nie ponieśli żadnej kary, ale otrzymali sowite uposażenia za swoje zbrodnie. Ten stan rzeczy da się naprawić jednym posiedzeniem sejmu, takim zwykłym, bez specjalnej okazji. Zbiera się sejm i pośród kilkunastu ustaw zatwierdza i tę, która mówi, że bandyta jest bandytą, ofiara ofiarą i w związku z powyższym nie listonosz puka do zbrodniarza dwa razy, ale komornik raz, a dobrze. Tyle brakuje do kompletnego spełnienia marzeń i przywrócenia przyzwoitości.


http://kontrowersje.net
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 listopada 2015r. o 22:36
Panowie , otarłem się o śmierć. Dwa stenty w sercu. Śmierć jest tylko zmianą formy egzystencji. Mam kilku osobników różnej płci , między innymi szacownego generała za ustawkę z Michnikiem i jego mocodawcami , którym zamierzam skopać wirtualną d.upę , zaraz po mojej śmierci.

A propos ... Gover , tchórzu z klechostanu , powiedz mi , czy na udeptanej ziemi gotów jesteś bronić swej wiary , czy sukienka będzie Ci przeszkadzać ? Zastraszać bezbronne niewiasty , to potrafisz. A mnie czym chcesz przestraszyć , bo piekła , użyć nie możesz ? :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
13 listopada 2015r. o 5:52
Pannazdzieckiem napisał(a): Problem polega na tym , że nawet w statystykach tego nie widać...

Jak to nie widać? W statystykach angielskich, a jakże. Jak myślisz, Polacy do np. Anglii wyemigrowali dla lepszego klimatu, może pogoda angielska bardziej im się podoba? , czy bardziej dlatego, że tam są lepsze warunki utrzymania rodzin? Wcześniej były to raczej saksy, ostatnio niestety emigracja. :|

Twoje dziewczę młodziutkie jest i zdanie może zmienić :), ale lepiej na „pięknisiach” się nie wzorować, na dłuższą metę jest to bezproduktywne i stresów można się nabawić, vide Durczok &Co.

Fajna piosenka i ździebełko prawdy w niej jest :D.

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 listopada 2015r. o 7:43
~Iza napisał(a): ... W statystykach angielskich, a jakże.
...
Miłego :)


No właśnie :| To dlatego namawiam do drukowania kasy na własność dla Narodu , aby jak mawiał Ryży Olsen w którymś ze spotów wyborczych " Polakom opłacało się tu wracać ". Tymczasem Duda wyraźnie mówił emigrantom , że nie warto. Ciekawym kiedy zacznie namawiać resztę do wyjazdu :D

Miłego :)


Dopisane 13.11.2015r. o godz. 07:43:

Wiem , że trochę spamuję , przepraszam , ale nie mogę dotrzeć do " nienawistnego parku ".

( Maniek zrób coś wreszcie z tą szukajką :) ).

To Cię zainteresuje Izo. O to mi właśnie chodzi ;)

http://glosulicy.pl/aktualnosci/wolnosc-finansowa-dla-polakow/

Nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 listopada 2015r. o 8:57
~ napisał(a): komunistyczni siepacze nie tylko nie ponieśli żadnej kary, ale otrzymali sowite uposażenia za swoje zbrodnie. Ten stan rzeczy da się naprawić jednym posiedzeniem sejmu, takim zwykłym, bez specjalnej okazji. Zbiera się sejm i pośród kilkunastu ustaw zatwierdza i tę, która mówi, że bandyta jest bandytą, ofiara ofiarą i w związku z powyższym nie listonosz puka do zbrodniarza dwa razy, ale komornik raz, a dobrze. Tyle brakuje do kompletnego spełnienia marzeń i przywrócenia przyzwoitości.

[img=1447401223_oaibmuc.jpg]

Obroncy wolnosci i demokracji.Wyprani z polskosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 listopada 2015r. o 9:27
~ napisał(a):
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
gover napisał(a):
~ napisał(a): On w takie bajki nie wierzył.



ty też jesteś jakiś komuch z pustym łepkiem co skończy za płotem


a może tylko nie wierzy w cuda wianki? Moherku nie każdy niewierzący jest komuchem.

Do tych powyżej - w czasie "umierania" był nieświadomy tego co robi.


komuchy moze i skoncza pod plotem ale ja nim nie jestem ja jestem komunista a ty zanim poznasz ta roznice to ploty sie juz dawno pozawalaja.

na temat wiary sie nie wypowiadam bo u nas tak juz jest, ze katolicy wierza w kosciol, inni w stworce, jeszcze inni w sile pieniadza ale kazdy w cos wierzy, wiary i nadzieji sie ludziom nie odbierze. ja z pewnoscia nie wierze w bajki, ktore tu czytam serwowane przez govera ale to nie dyskwalifikuje mnie z swatowej masy homo sapiensow bo i komunisci sa wierzacy


Dopisane 13.11.2015r. o godz. 09:27:

gover napisał(a):
~ napisał(a): komunistyczni siepacze nie tylko nie ponieśli żadnej kary, ale otrzymali sowite uposażenia za swoje zbrodnie. Ten stan rzeczy da się naprawić jednym posiedzeniem sejmu, takim zwykłym, bez specjalnej okazji. Zbiera się sejm i pośród kilkunastu ustaw zatwierdza i tę, która mówi, że bandyta jest bandytą, ofiara ofiarą i w związku z powyższym nie listonosz puka do zbrodniarza dwa razy, ale komornik raz, a dobrze. Tyle brakuje do kompletnego spełnienia marzeń i przywrócenia przyzwoitości.

[img=1447401223_oaibmuc.jpg]
Obroncy wolnosci i demokracji.Wyprani z polskosci


a czy ty wiesz nieuku dlaczego pilecki stoi obok cyrankiewicza?
no i na tych fotkach niektorym moglbys pozazdroscic polskich korzeni i polskich trdycji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 listopada 2015r. o 9:56
gover napisał(a):
~ napisał(a): komunistyczni siepacze nie tylko nie ponieśli żadnej kary, ale otrzymali sowite uposażenia za swoje zbrodnie. Ten stan rzeczy da się naprawić jednym posiedzeniem sejmu, takim zwykłym, bez specjalnej okazji. Zbiera się sejm i pośród kilkunastu ustaw zatwierdza i tę, która mówi, że bandyta jest bandytą, ofiara ofiarą i w związku z powyższym nie listonosz puka do zbrodniarza dwa razy, ale komornik raz, a dobrze. Tyle brakuje do kompletnego spełnienia marzeń i przywrócenia przyzwoitości.

[img=1447401223_oaibmuc.jpg]
Obroncy wolnosci i demokracji.Wyprani z polskosci


Na obrazie przedstawiającym rotmistrza Witolda Pileckiego na ławie oskarżonych zasiadają komunistyczni zbrodniarze i namiestnicy Moskwy, który nie doczekali się sprawiedliwego osądzenia. Władysław Gomułka, Wojciech Jaruzelski, Józef Różański, Bolesław Bierut, Edward Gierek, Piotr Śmietański, Czesław Kiszczak i Józef Cyrankiewicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie