Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zabawki

~Mala niezalogowany
6 listopada 2015r. o 21:41
Gdzie mozna kupic dobrej jakosci i tanie zabawk? Ktos zna jakas hurtownie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2015r. o 13:50
dobra jakość i niska cena to się wzajemnie wyklucza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2015r. o 14:15
~ napisał(a): dobra jakość i niska cena to się wzajemnie wyklucza

Niekoniecznie . Jakiś czas temu byłem na ukrainie , gdzie sprzedawali wszędzie ( co skrzyżowanie) mnóstwo różnych zabawek drewnianych . Takich jak u nas były popularne w latach 80. Bardzo ładne , funkcjonalne , ruchome i zróżnicowane wiekowo . Ceny niskie jak na rękodzieło . Nie każe wam jechać na ukrainę , ale poszukajcie na ukraińskiej odmianie allegro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2015r. o 14:29
http://aukro.ua/listing/listing.php?category=75255&p=2&search_scope=category-75255&string=%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
8 listopada 2015r. o 10:51
jedź do Lwówka Śląskiego, tam na ulicy Orzeszkowej niedaleko baszty jest sklep z firmowymi zabawkami na różnych licencjach bajkowych, mają podpisaną umowę z fischer price, ceny wcale nie są wysokie a wybór i jakość doskonałe, byłam ostatnio, warto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monia65x2 niezalogowany
8 maja 2016r. o 21:10
Ja kupuje w sklepie http://dladzieciaczka.pl/ zaznaczam tylko wiek dziecka (moje ma 2 latka) i znajduje idealne zabawki, dla swojego w ten sposób też bez problemu coś znajdziesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
9 maja 2016r. o 4:40
Denerwuje mnie handel zabawkami na różnego typu Festynach czy innych Odpustach . Trzykrotna przebitka ceny. U nich np traktorek dziecinny kosztuje 50 zł gdzie taki sam traktorek w sklepie koło Skarbowego kosztuje 18 czy 20 zł Nerwy mnie biorą na widok takich handlarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~opr niezalogowany
9 maja 2016r. o 20:13
~Ziutek napisał(a): Denerwuje mnie handel zabawkami na różnego typu Festynach czy innych Odpustach . Trzykrotna przebitka ceny. U nich np traktorek dziecinny kosztuje 50 zł gdzie taki sam traktorek w sklepie koło Skarbowego kosztuje 18 czy 20 zł Nerwy mnie biorą na widok takich handlarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza