Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rozdawanie pieniędzy przez nową władzę - stać nas na to?

8375
#GosiaG nieaktywny
26 listopada 2015r. o 13:10
Ależ ja nic nie mam przeciwko Waszym hobby ,czy ekshibicjonizmowi.To wolny kraj -nazywajmy tylko te rzeczy po imieniu :]


Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 listopada 2015r. o 13:18
GosiaG napisał(a): Ależ ja nic nie mam przeciwko Waszym hobby ,czy ekshibicjonizmowi.To wolny kraj -nazywajmy tylko te rzeczy po imieniu :]



Szkoda że tak to Pani postrzega -- moim zdaniem ekshibicjonizm uprawiają ci którzy wydają ogromne publiczne pieniądze dla podtrzymania się u władzy.
Ktoś powinien dostrzegać i ujawniać zło.

Proszę porównać -- ja wydałem kilkaset złotych w wyborach z własnej kieszeni - jak Pani sądzi ile kosztowała kampania pana prezydenta ? Kto za nią zapłacił ?
W papierach pewnie wszystko się zgadza .Ale zwykły śmiertelnik o takich " PAPIERACH " nie może nawet śnić.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
26 listopada 2015r. o 13:28
Dobry towar nie potrzebuje reklamy.
Ciekawe ile na kampanię wydało PO i co ? ;)

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bezpartyjny niezalogowany
26 listopada 2015r. o 13:38
GosiaG napisał(a): Dobry towar nie potrzebuje reklamy.
Ciekawe ile na kampanię wydało PO i co ? ;)


Ale by towar się mógł się dobrze sprzedawać, musi mieć reklamę, najlepiej dla jak narszerszej liczby klientów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7623
#Cani nieaktywny
26 listopada 2015r. o 14:19
Nas nie było stać na 8 lat rządów PO!
Kiedy do końca PiS odetnie od koryta bezczelnych zuchwałych złodziei, będzie nas stać na wszystko


[img=1448543981_bo5fw22.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 17:13
Socjalizmu jeszcze żadne Państwo nie przeżyło. Jak Państwo zaczyna rozdawać pieniądze nierobom i nieudacznikom to musi się źle skończyć . To jest uczenie ludzi cwaniactwa. Bo po co pracować - niech inni pracują. Jak rozdadzą rezerwy, to co potem? W nocy utworzą prawo i będą konfiskować majątki swoich wrogów politycznych .To nie jest nic nowego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2015r. o 17:46
ale jakis tam cani zaszalal...
odciac od koryta zlodziei?...a co robia teraz ''...y''?
przepchneli sobie malenka ustawe o 70-o procentowej podwyzsze dla prezesikow...heh
ale dziwna cisza o kwocie wolnej...
tylko teraz oczekiwac kiedy ''...owaci'' obsadza swoimi towarzyszami intratne spolki ...
czy nie po to ustawa?
co na to cani?...milczy

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 listopada 2015r. o 22:10
GosiaG napisał(a): Paniusia , mądrzy ludzie obracają się w środowisku mądrych ludzi , nie szlajają się po plotkarskich portalach :D


Jaszczureczko , zechcesz mnie nie wqurwiać ? :) Jest mi całkowicie obojętne , kto ma się za mądrego i gdzie lubi poszaleć. Żyję w społeczności lokalnej . Dzięki Mańkowi i Kaźmirzowi mogę powiedzieć , to co myślę. Zbieram wiedzę , jak świnia paciorki do słoika. Układam te p.ierdolone puzzle w sensowną całość , a Ty mi mówisz , że mądrzy się obracają ... :|

A niech się kręcą po plotkarskich portalach , nikt im nie broni . Na przykład dla złodziei ( dla nie poznaki zwanymi POLITYKAMI ) Twiter , dla hołoty Twarzoksiążka , dla POpaprańców Onet . Dla ateistów racjonalista . Dla Pani Szydło , blog Kłamczyńskiego , a dla maluczkich , takich jak ja .... lokalne portale :)

Odniesiesz się do logiki Jaszczureczko , czy dalej będziesz chlastać emocjami ? :)

Przemo , przeczytałeś Mądrych Ludzi ? :)

Drodzy Państwo , ufam , że gdzieś tam na krańcu mego życia , ktoś z Was się obudzi i będzie to wystarczające zadośćuczynienie za wszystkie cierpienia mej egzystencji. :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza