Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rozdawanie pieniędzy przez nową władzę - stać nas na to?

8375
#GosiaG nieaktywny
26 listopada 2015r. o 22:26
Pannazdzieckiem napisał(a):

Jaszczureczko , zechcesz mnie nie wqurwiać ? :)


Nie ! :P
Słodkich senków Promyczku tego portalu xD

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 listopada 2015r. o 22:40
Twoim Promieniem z pewnością nie jestem . A wiesz dlaczego ? Bo pozorujesz i kłamiesz :)

Dobrej nocy Ci życzę Jaszczureczko :*

Alma ... bardziej Ci pasowało :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
26 listopada 2015r. o 22:45
Pannazdzieckiem napisał(a): Twoim Promieniem z pewnością nie jestem . A wiesz dlaczego ? Bo pozorujesz i kłamiesz :)

Pozerów masz na bajaniu, więc tam jest i twoje miejsce :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
26 listopada 2015r. o 22:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Twoim Promieniem z pewnością nie jestem . A wiesz dlaczego ? Bo pozorujesz i kłamiesz :)


My Reptilianie już tak mamy :D

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 listopada 2015r. o 23:02
Zmasowany , prąd Cię kopnął czy jak ? Wieżę Eifla chciałeś uziemić ? . Czy może mnie zirytować ? Chłopcze Drogi , zaimek osobowy należy pisać dużą literą , obsługa betoniary , bez matury Ci o tym przypomina. A znasz chociaż prawa Kirchoffa , albo Ohma ... I równa się u przez er :D Jarzysz coś ? :D

Trzymta sie chopaki we wtym paryżewie i uważajcie na ciapatych . Strasznie się ostatnimi czasy nabąbili :D

Masi , proszę Cię , co Ci szkodzi poczytać co nieco w necie ? Nie samym muzycznym chlebem przecież człowiek żyje :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 listopada 2015r. o 23:04
Przypominam, ze dyskusja dotyczy:
"Rozdawanie pieniędzy przez nową władzę - stać nas na to?".

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 listopada 2015r. o 6:44
tos dowalil z tymi 'pozerami'' :D

zaraz wywala Cie na ''margines'' spolecznosci forumowej :D
co Ty teraz zrobisz biedaku,gdzie sie podziejesz...
:D :D


Dopisane 27.11.2015r. o godz. 06:44:

zeby nie liczyc ze wladza da nam jakies ochlapy z ''panskiego stolu'' dawaj masi...
jedziemy zarabiac ''elrasy''

na ''chlebek z szyneczka'' salceson zostawiajac innym :P

milego zalenia sie na ''wladze'' ktora sami sobie wybraliscie...hihihihi

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 listopada 2015r. o 7:31
emem napisał(a): Przypominam, ze dyskusja dotyczy:
"Rozdawanie pieniędzy przez nową władzę - stać nas na to?".

Pozdr,
emem


A ja przypominam o poranku , podobnie jak wczoraj wieczorem o szukajce Maniek :] Wychlastałeś mi posta , a parku Alterowicza dalej znaleźć nie można.

To niech będzie tutaj , suma sumarum też chodzi tylko o kasę :



I teraz już wiecie , kto rządzi światem , a nie jest to pierwsza tego typu relacja.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.