Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rozdawanie pieniędzy przez nową władzę - stać nas na to?

2900
#falco nieaktywny
25 listopada 2015r. o 11:24
ale,ale...
gdzie ja poruszylem kwestie wiary?
niech PAn przeczytać jeszcze raz do czego w sumie się odnioslem ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 listopada 2015r. o 13:17
Przymusza , nie przymusza :) Ten oriełek z krzyżem na plerach , to co to ma niby być , jeśli nie deklaracja nienawiści do katoli ? Nie to żebym specjalnie oddany był KK. Wierzę ... wróć , nie wierzę , ja wiem. Stwórca , Absolut , Zapis Informacyjny obdarzony Świadomością o tym co należy zrobić , aby tworzyć życie. Nic nie dzieje się przez przypadek. Słusznie Ci Przemo napisał CzarnyJacek , Paligłup na śmietniku historii , a krzyż pozostał :D Nie wiem , czy to jest powód do dumy i radości , ale fakt pozostaje faktem.
Powiem tak , wymieniając informacje zmierzamy do bliżej nieokreślonego dobrobytu. Dwa tysiące lat ostatniej historii , to masa cierpienia , wypadało by wreszcie podać dłoń ponad podziałami. Zgoda buduje , a wstawianie bądź , co bądź rzeczowej grafiki , tworzy tylko wrogów. Edukacja to podstawa , albowiem całe życie się uczymy ... wymieniając myśli.

Ale , ale . Powiedz Przemo nie widziałeś jeszcze chemitrali nad Bolesławcem ? O joj , okulista się kłania :D
Przed paroma laty Bolecnauci zdjęcia robili i wstawiali tutaj , szkoda , że Ciebie nie było :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 listopada 2015r. o 16:52
Blackjack napisał(a):
Co do obrazka .....
Przypominam że Pana były "szef" też walczył z krzyżem w sejmie.
Krzyż pozostał, Palikota nie ma :D
Nie jestem za bardzo religijny, do kościoła chodzę kilka razy w roku, ale jakoś nie specjalnie widzę ... takie rysunki lewackie...prostackie? -----------------------
******************************************************************************************************************************* Rzecz w tym że ja nie walczę z krzyżami ani z wiarą ani z wiernymi.
Dla tych symboli często bardziej szkodliwi są nadgorliwi faryzeusze pseudo wierzący niż zatwardziali ateiści.
Ateiści pozostają neutralni i tolerancyjni.
Proszę użyć inteligencji i wtedy zinterpretować symbolikę tego rysunku.On właśnie symbolizuje ciężar jaki państwu i samej wierze niosą fałszywi prorocy.

Polska jeszcze w tej chwili jest państwem świeckim - oznacza to że nie powinno się gloryfikować żadnego wyznania .Państwo powinno z należytą starannością i szacunkiem tolerować wszystkie religie i ich wyznawców zamieszkałych na ziemiach Polski.

Teraz odniosę się do ostatnich słów powyższego wpisu .
"takie rysunki , lewackie , prostackie "
Po pierwsze proszę sobie wyobrazić co by się stało gdybym ja wobec katolika użył słowa ," prostak lub obojnak*"
* " obojnak zamiast lewak ."
Po drugie jak Pan zobaczył we mnie lewaka ?
Czy to ja chcę rozdawać po 500 złotych ? Czy ja chcę wzmacniać własność państwową ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 listopada 2015r. o 16:58
PanM napisał(a): Homoseksualiści do czasu gdy siedzieli cicho i swoje intymne życie trzymali zamknięte w ścianach swych domów nikomu nie przeszkadzali

I co w tym dziwnego? W domu każdy może robić, co chce, na tym polega intymność. Problemem stało się robienie normy ze zboczenia w sferze publicznej. Proste.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sfera publiczna niezalogowany
25 listopada 2015r. o 18:00
skorn napisał(a):
PanM napisał(a): Homoseksualiści do czasu gdy siedzieli cicho i swoje intymne życie trzymali zamknięte w ścianach swych domów nikomu nie przeszkadzali

I co w tym dziwnego? W domu każdy może robić, co chce, na tym polega intymność. Problemem stało się robienie normy ze zboczenia w sferze publicznej. Proste.


Zboczenie to pojęcie względne .Dla ateisty zboczenie to wiara.
Jedni i drudzy powinni siedzieć w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 listopada 2015r. o 18:07
"narodowcy" również :D


Dopisane 25.11.2015r. o godz. 18:07:

"narodowcy" również :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
25 listopada 2015r. o 18:08
~sfera publiczna napisał(a): Dla ateisty zboczenie to wiara.

Dla muzulmanina ateizm to zboczenie. Ateisci powinni siedziec w domu. Muzulmanie tego dopilnuja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 18:20
od wieków ludzie wierzący nie chowali się po domach ze swoją wiarą jak chcieliby nasi forumowi postępowcy, no jasne czasem wypaczenia jakieś były, wszak kościół budują tylko ludzie, omylni ludzie, ale prawdziwy horror zaczynał gdy swoje idee wprowadzali ateiści.... Boże broń nas od falców i panówM ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza