Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Handlówka do likwidacji?
~Mama niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:13
~jan napisał(a): 2 LO to dobry pomysł na szkołę specjalną, tyle różnych form aktywności uczniów zaprezentowano nam ostatnio, jest winda, boisko, bo o wynikach maturalnych jakoś przestało się mówić


No i winda jest dla niepełnosprawnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczeń niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:15
Nasza szkoła ZSHiU jest szkołą samodzielną, powiat nie musi do niej dopłacać! Więc nie jest ona uciążliwa. Dlaczego akurat ją chcą zlikwidować? Jesteśmy najlepszą szkołą w Boleslawcu!! Tyle lat ciężkiej pracy, trudu i tak po prostu chcą zamknąć to trzeba docenić i szanować a nie niszczyć. Co będzie z nami? Wybraliśmy tą szkołę ZSHiU i chcemy tu zostać! Ja przyszłam tu ze względu na dobry zawód, wysoki poziom. Inne szkoły nie są tak dobre jak ZSHiU i nie chcemy się przenosić. Poza tym ZSHiU nie spełnia warunków potrzebnych dla tych dzieci, a przecież my też chcemy dla nich dobrze. Pod uwagę powinno się wziąść II LO tam są szerokie korytarze, windy, ta szkoła jest w pełni wyposażona nowoczesną techniką która mogła by zapewnić komfort dla dzieci z Zespołu szkół specjalnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczeń niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:16
Nasza szkoła ZSHiU jest szkołą samodzielną, powiat nie musi do niej dopłacać! Więc nie jest ona uciążliwa. Dlaczego akurat ją chcą zlikwidować? Jesteśmy najlepszą szkołą w Boleslawcu!! Tyle lat ciężkiej pracy, trudu i tak po prostu chcą zamknąć to trzeba docenić i szanować a nie niszczyć. Co będzie z nami? Wybraliśmy tą szkołę ZSHiU i chcemy tu zostać! Ja przyszłam tu ze względu na dobry zawód, wysoki poziom. Inne szkoły nie są tak dobre jak ZSHiU i nie chcemy się przenosić. Poza tym ZSHiU nie spełnia warunków potrzebnych dla tych dzieci, a przecież my też chcemy dla nich dobrze. Pod uwagę powinno się wziąść II LO tam są szerokie korytarze, windy, ta szkoła jest w pełni wyposażona nowoczesną techniką która mogła by zapewnić komfort dla dzieci z Zespołu szkół specjalnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczeń niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:17
Nasza szkoła ZSHiU jest szkołą samodzielną, powiat nie musi do niej dopłacać! Więc nie jest ona uciążliwa. Dlaczego akurat ją chcą zlikwidować? Jesteśmy najlepszą szkołą w Boleslawcu!! Tyle lat ciężkiej pracy, trudu i tak po prostu chcą zamknąć to trzeba docenić i szanować a nie niszczyć. Co będzie z nami? Wybraliśmy tą szkołę ZSHiU i chcemy tu zostać! Ja przyszłam tu ze względu na dobry zawód, wysoki poziom. Inne szkoły nie są tak dobre jak ZSHiU i nie chcemy się przenosić. Poza tym ZSHiU nie spełnia warunków potrzebnych dla tych dzieci, a przecież my też chcemy dla nich dobrze. Pod uwagę powinno się wziąść II LO tam są szerokie korytarze, windy, ta szkoła jest w pełni wyposażona nowoczesną techniką która mogła by zapewnić komfort dla dzieci z Zespołu szkół specjalnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ab niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:24
nie mogę juz słuchać tych dziwny czlowiek ów w tym mieście boisko za boiskiem już zliczyć ciężko a dzieci doświadczone przez los całe życie w ruderze masakra

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ab niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:27
to nie są brzydkie słowa tylko trafne określenia siedzą na stołkach dostali się do koryta a zwykłych przyziemnych spraw nie zauważają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:30
Od kiedy to Handlówka reprezentuje taki wysoki poziom ? Za moich czasów, a kończyłem szkołę średnią nie tak dawno, była to placówka, która prezentowała raczej przeciętny poziom nauczania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:36
Logistykow od cholery powiadasz? To ciekawe, bo najwięcej ofert pracy jest właśnie w tym zawodzie, cały czas brakuje tam ludzi...
PS. Sądząc po twoim oburzeniu jesteś z/po LO i nie możesz się pogodzić z tym, że ludzie po technikum w takich zawodach jak logistyk zabierają pracę z przed nosa ludziom TYLKO po ogolniaku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.