Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Oddajcie miastu powiatową edukację
~johnson niezalogowany
26 listopada 2015r. o 21:20
.....no i poco komu powiaty??? są urzędy gmin i mają dawać radę, pracownicy starostw do gmin a "starosty" na taśmę śmieci sortować.......podatnik radzi
:) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 21:31
~mdm napisał(a): Niestety to są bardzo trudne decyzje, które ktoś - bez względu kto będzie na stanowisku starosty - musi podjąć. Myślę, że im szybciej, tym lepiej. Skoro młodzieży jest o połowę mniej, to jakby nie ma innego wyjścia. A takie cenne rady Romka, cenne uwagi radnego, który za nic nie odpowiada, to można sobie wsadzić. Trzeba przyznać, że Romek umie błysnąć, a ciemny lud to kupi.


Panie Kwaśniewski, ciemny lud dużo może kupić, ale gorzej jest, gdy powiatem zarządza ciemny starosta wspomagany jeszcze większymi ciemniakami!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do redakcji ze szkoły specjalnej niezalogowany
26 listopada 2015r. o 22:03
piszecie: "...jeśli do skutku dojdzie zapowiada przez rząd reforma edukacji, czyli likwidacja gimnazjów, to Urząd Miasta zostanie zmuszony do reorganizacji. Co za tym idzie urząd dysponował będzie budynkami po byłych szkołach gimnazjalnych."

To dopiero za jakiś czas, a szkoła potrzebna jest naszym dzieciom juz teraz. Nie mamy już sił, a co chwilę jesteśmy mamieni jakimiś wizjami władz powiatu. Pan Małkowski dobrze mówi, że prezydent mógłby pomóc już teraz. Jak widać p. Roman nie odmowił, ale do tego potrzebna jest współpraca, której obecny starosta widać nie potrafi nawiązać. Dobrze, że radni powiatowi i prezydent widzą to podobnie bo to naturalne i najlepsze rozwiązanie. Myślę, że pan starosta i przegrana koalicja POSLDPSL powinna już odejść, nie chcemy was!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 listopada 2015r. o 22:27
PanM napisał(a): ...

Jedna władza w tak niewielkim obszarze administracyjnym jak Powiat Bolesławiec była by najbardziej racjonalnym rozwiązaniem ....


Amen ateisto ;)

Kto nie wierzy robi błąd , że u mamy najlepiej :D Oczywiście , absolutna racja Przemo , czyż Janowi nie mówiłem ? :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~john niezalogowany
26 listopada 2015r. o 22:29
jak słyszę PO, PSL, SLD, PIS w tej maleńkiej osadzie - wiosce indiańskiej Bolesławiec to mnie szlak trafia jak można w takim małym zadupiu dzielić się na tych i tamtych co to ma być jak to kosmitom wytłumaczyć , Wy wszyscy jesteście tz. Tubylcami i macie Swego pilnować a prawicowcy, lewicowcy i inni faszyści do Syrii niech jadą psia mać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
26 listopada 2015r. o 22:56
Jestem za przejęciem szkó przez prezydenta.Jakoś jemu wszystko sie udaje i to już 3 kadencję .Co do najgorszego urzędasa w mieście wspomaganego jeszcze gorszymi nie mam watpliwości że czas na zmiany poki nie rozpieprzy wszystkiego co jeszcze dobre .Nafikajcie Romanowi był jest i będzie najlepszym urzędnikiem w rejonie.Tak trzymać prezydencie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 23:59
Najlepiej dajmy "Dwojgu Imion" wszystko; po likwidacji gimnazjów nie będzie "podstawówek"z przyzwoitą liczbą uczniów(20-24) w klasie. Ponadgimnazjalne "uczyliszcza" odda we władanie pijarów, salezjan i innych- tak jak "guru" w Lubinie. Wtedy będzie dno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nauczyciel niezalogowany
27 listopada 2015r. o 0:18
Jestem za tym aby miasto przejęło szkoły od powiatu który nigdy nie potrafił nimi rządzić, kiedyś próbował Kwaśniewski a teraz rządzi nieudolna Krzyszczak ale pod plaszczykiem swojego Dareczka - króla Facebooka ! Zakompleksionego Starosty. Narcyzie oddaj wszystkie szkoły miastu i wracaj do pracy jako nauczyciel bo tylko do tego się nadajesz. Wszyscy praciwnicy mają już dość Ciebie i twojego nędznego rządzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.