Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sprzątanie po psoe

~porządnicka janina niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 12:10
~xl napisał(a): I tradycyjnie ci co nie zamierzają sprzątać po pieskach odbijają piłeczkę na syfiaste przystanki , a zaraz się jeszcze odezwą przeciwnicy wysadzania dziecka pod drzewkiem :D Przecież to jest chore!!! Chyba oczywiste jest że dotyczy to wszystkich i nie tylko sprzątania psich kup. Każda forma robienie=a syfu naokoło powinna być karalna . To samo z petami , papierami itd.
A co do sprzątania po piesku , do tego powyżej co nie zamierza sprzątać . Masz takie prostackie podejście że skomentować się tego nie da.No jesteś brudasem po prostu i tyle . Chyba jest różnica jak pies nawali na łączce w lesie a w centrum miasta co?
Osobiście tępię różnej maści brudasów czy to pańcie z pieskami walącymi na chodniku czy palaczami . Ostatnio idąc przy samym brzegu chodnika , na moje nieszczęście trafiło mi sie na wielka psią minę nowym butem . Oczywiście parę metrów pańcia lazła z wielkim piesełem. Tym razem odpuszczone. Następnym razem zdejmę but i natrę gębę tym gówn Dzieciara też nie powinno się "wysadzac" ppod drzewkiem ,zeby się w,y,s,r,a,ło bo to jest po prostu chamstwo i syf,a widzi sie takie obrazki niestety,osobiście mi sie zdarzyło widzieć jak "mamuska" wystawiła poza ławkę w parku d,u,p,s,k,o swego bahorka ,podtarła po wszystkim chusteczką do nosa papierową ,i zaraz poszła z tymi o,b,s,r,a,n,y,mi łapskami na gofra ,którego trzymała gołymi łapskami i łamała po kawałku dając dziecku,makabra ,jeszcze mnie rzyg łapie jak sobie to wspomnę,tak ,że nie tylko psy robią syf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~właścicielka psa niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 12:35
Drodzy Państwo,tyle tu krzyków pod adresm pańć z psami.Otóż jestem jedną z nich,Codziennie z moim wielkim psem wychodzę do pobliskiego parku na spacer.Zawsze sprzatam wszelkie nieczystości po swoim pupilu.Worki na psie odchody popieram w Straży Miejskiej, gdyż w pojemniku gdzie powinny być dostępne nie ma ich nigdy.Sprzątanie po psie jest dla mnie normalnością, zwykłą czynnością jak poranna toaleta.Jednak okropnie mnie drażnią ludzie, którzy na widok psa obrzucają epitetami ' gdzie tu pani z tym psem lezie ,sprzatać nie ma komu , psy kupczyją, osikują '' i tym podobne teksty.I komu tu brak kultury? Nie raz zostałam tak chamsko potraktowana , z góry osądzona.Ludzie zastanówcie się trochę i pomyslcie zanim zaczniecie krzyczeć.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Erni niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 12:48
A jak zwrócisz uwage takiej Pani to głośniej szczeka od tego pupilka - i wiadomo skad te psy takie agresywne,ucza sie zachowań od włascicieli :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~właścicielka psa niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 12:52
~Erni napisał(a): A jak zwrócisz uwage takiej Pani to głośniej szczeka od tego pupilka - i wiadomo skad te psy takie agresywne,ucza sie zachowań od włascicieli :>


Mnie też drażnią właścicele nie sprzątający po psie, ale w takim wypadku zamiast na nich krzyczeć lepiej podac woreczek lub papier do posprzatania.Możw zrobi im się wstyd i w ten sposób się nauczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~halinak niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 13:03
Myślicie że to działa , przecież obserwuję codziennie panie i Panów ze swoimi pieseczkami , pies wali w trawę jak walił a właściciel bardzo sie w tym czasie rozgląda po okolicy udając ze nie ma psa ............codzienny obrazek z ul. Tysiąclecia ........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 13:30
~halinak napisał(a): właściciel bardzo sie w tym czasie rozgląda po okolicy udając ze nie ma psa

Fakt, mina właściciela nie mającego zamiaru sprzątać po swoim psie: bezcenna :-)
Tez nie lubię, gdy na trawniku pod domem jakiś piesek posadzi kwiatka. Później niech to jeszcze deszczyk zmoczy, słoneczko podgrzeje i zapach aż miło.
Co mogę przyznać, to coraz więcej osób jednak po swych pupilach sprząta.
Ostatnio stoi pani z dużym pieskiem na trawniku, w ręce trzyma foliową torbę, a piesek zaczyna ceremonię. Gdy koło niej przechodziłam, akurat mówiła do psa: "zlituj się, znowu na rzadko??" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ladycatherine niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 14:01
Ja to jestem ciekawa, czy jak im pies narobi w domku, bo akurat nie wytrzyma, to czy zostawiają sobie tą niespodziankę i rozdeptują po całym domku? :) a gadanie że psy od zawsze s...na trawce i że się nie będzie po nich sprzątać to już szczyt głupoty, poza tym jest pełno psich placków na chodnikach,w klatkach dla chomika,świnkę czy króliczka też by nie sprzątali? aż nóż się w kieszeni otwiera,najgorsi są ludzie ,którzy pozwalają się wy... pieskowi na cudzej posesji lub na trawkę pod sklepem,a jak się zwróci uwagę to jeszcze burczeć potrafią....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 18:12
dość że nie sprzątają to w nagłówku byka mają.ale się rymło. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego