Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Samochód waszych marzeń

~balbisia niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 12:04
~klucz-nick napisał(a):
k1p napisał(a):
~ napisał(a): passat b5

Oooo, to też moje marzenie. Koniecznie srebrny, kombi, 1.9 tdi. Ach, się rozmarzyłam :] Dopisane 21.12.2015r. o godz. 17:09:
~ napisał(a): passat b5

Oooo, to też moje marzenie. Koniecznie srebrny, kombi, 1.9 tdi. Ach, się rozmarzyłam :]
jak można marzyć o aucie którym jeżdzą wszyscy?szok ja w najśmielszych snach nie pomyślałbym żeby tym do kibla pojechać,boże jedyny w trójcy święty passtuch tdi ;(
Nie wyśmiewaj cudzych gustów cebulaku,tylko to potrafisz,co cię obchodzi co się komu podoba,widać z twoich wpisów twój poziom i kulturę a raczej jej brak.Żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 12:21
E46 M3 CSL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 12:55
BMW F30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 12:59
~balbisia napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
k1p napisał(a):
~ napisał(a): passat b5

Oooo, to też moje marzenie. Koniecznie srebrny, kombi, 1.9 tdi. Ach, się rozmarzyłam :] Dopisane 21.12.2015r. o godz. 17:09:
~ napisał(a): passat b5

Oooo, to też moje marzenie. Koniecznie srebrny, kombi, 1.9 tdi. Ach, się rozmarzyłam :]
jak można marzyć o aucie którym jeżdzą wszyscy?szok ja w najśmielszych snach nie pomyślałbym żeby tym do kibla pojechać,boże jedyny w trójcy święty passtuch tdi ;(
Nie wyśmiewaj cudzych gustów cebulaku,tylko to potrafisz,co cię obchodzi co się komu podoba,widać z twoich wpisów twój poziom i kulturę a raczej jej brak.Żenada.
wal się na ryj :P i kto tu kogo obraża (cebulaku)od razu widać że bierzesz przykłady z tv bo w tv mówią że od cebuli smierdzi z ryja i od czosnku też,a z ryja śmierdzi jak myjesz zęby pastą z fluorem :P posiadanie pastucha to nie gust to mierny styl życia,mam mnóstwo znajomych na moim poziomie nie tylko intelektualnym i niestety nikt z nas nie jeżdzi niszowym autem typu pastuch(balbisio cebulisio) :P pastuch jest pospolity jak stado baranów,a orły latają wysoko i samotnie łapiesz przekaz nadążasz bidulko umysłowa???????? :P :* ten z lewej to moja dupa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 13:51
wraz z kulturą ,prysły marzenia. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 14:06
~BLAISE napisał(a): passat b5 highline cudo techniki zjada wszystkich francuzów , japońców i włochów ;)
auto pastuch za 6500 zł autem marzeń?boże yedyny :P i tu składam ręce :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 14:29
Samochód marzeń? Auto służbowe bez limitu paliwa ;)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 14:45
Ale ja żartowałam z tym pasatem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza